Културне активности – Додатна – Секције

КУЛТУРНЕ АКТИВНОСТИ
1.1 Љубитељи позоришне и филмске уметности Весна Милошевић, Милица Дебелица, Славица Белић, Аленка Андулајевић

1.2. Новинарска секција Јелена Поповић, Недељка Губик

1.3. Драмска секција Марија Ковачевић, Рајка Средојевић, Аленка Андулајевић

1.4. Лепо писање Лидија Крупљанин, Славица Белић, Весна Милошевић

1.4. Рецитаторска секција
Лидија Крупљанин, Весна Милошевић, Милица Дебелица, Аленка Андулајевић

1.5. Ликовна уметност – графика Жуљевић Силвана, Бранка Савановић Белић

1.7. Библиотечка секција Лаћарац Пламенка

1.8. Школски лист Јелена Поповић, Ирена Чипе, Владица Дојков, Марија Ковачевић

1.9. Летопис школе
Лаћарац Пламенка

2. Школски маркетинг и манифестације Тим за маркетинг школе

2.5. Сајт школе Маријана Музека, Желимир Јурик, Милица Дебелица

3. Еколошке активности Попара Конаков Маша, Радусиновић Александра, Кораћ Мара, Јованов Тања, Соња Жегарац

4. Хуманитарне активности и Црвени крст Совтић Новица, Цветковић Бранислав

ГРАФИЧКО УСАВРШАВАЊЕ И ЛИКОВНИ ДИЗАЈН –> Силвана Жуљевић, Бранка Савановић Белић

МАКЕТАРСКА СЕКЦИЈА –> Маја Ћурчић

СЛИКАРСКА СЕКЦИЈАТања Ђаковић

ЕКО СЕКЦИЈА–> Маша Попара Конаков, Александра Радусиновић, Тања Јованов

ЉУБИТЕЉИ ПОЗОРИШНЕ И ФИЛМСКЕ УМЕТНОСТИ –> Бранка Срдић Живановић, Весна Милошевић, Недељка Грубик

РЕЦИТАТОРСКА СЕКЦИЈА –> Лидија Крупљанин, Радмила Сатарић, Славица Белић, Милица Дебелица

ДРАМСКА СЕКЦИЈА –> Лидија Крупљанин, Радмила Сатарић, Душко Марковић

ШКОЛСКИ ЛИСТ –> Тања Петровић

ЛИТЕРАЛНА СЕКЦИЈАЗорица Тркуља, Весна Милошевић, Бранка Срдић Живановић

НОВИНАРСКА СЕКЦИЈА –  Марија Ковачевић, Зорица Тркуља, Рајка Средојевић

БИБЛИОТЕЧКА СЕКЦИЈА – Пламенка Лађарац

СТРАНИ ЈЕЗИКСтручно веће наставника страног језика

ХУМАНИТАРНЕ АКТИВНОСТИ И ЦРВЕНИ КРСТ> Новица Совтић, Бранислав Цветковић

ХОР –> Александра Ковачевић

 

СПОРТСКЕ АКТИВНОСТИ

ГИМНАСТИКА –> Бранислав Цветковић /м/,  Даница Стојилковић/ж/

ФУДБАЛ> Свето Видић, Ђорђе Радованов

АТЛЕТИКА – Федор Бењак /м/, Даница Стојилковић /ж/ 

КОШАРКА – Нада Милошевић /ж/ , Федор Бењак, Душко Марковић /м/

ОДБОЈКА – Срђан Чоканица /м/

РУКОМЕТ – Нада Милошевић /ж/, Светлана Вајнбергер /м/

ПЛИВАЊЕ, СТРЕЉАШТВО И ЏУДО – Светлана Вајнбергер

СТОНИ ТЕНИС – Бранислав Цветковић 

 

ПРЕДМЕТНЕ СЕКЦИЈЕ

ИНФОРМАТИЧКА СЕКЦИЈА – Зорица Анђелковић

ИСТОРИЈСКА СЕКЦИЈА – Горан Јовичић,  Недељка Радоњић

ДИЗАЈН ПРЕДМЕТА ОД КОЖЕ – Јована Деспић

ПРОСТОРНО ОБЛИКОВАЊЕ Борислав Николић

ИСТОРИЈСКИ КОСТИМБранка Штрбац

МОДНИ ДЕТАЉИ И ИЗРАДА РУЧНИХ РАДОВАМирослава Дедин, Радојка Москаљ, Драгана Зубић, Ана Бовђиш