учитавање

Arhive za јул 2021

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО- АВГУСТ 2021. Поправни, разредни,ванредни  испити

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
-МАТЕМАТИКА

–ПОПРАВНИ ИСПИТ :Н41,О41, Г21,Х21,ГТ21,А31,Х31,ГЕО31

 -РАЗРЕДНИ ИСПИТ :Г11,Г21,ГЕО31

-Писмени -17.08 app joyn herunterladen. у 8,00   уч.103,104,105

-Усмени-20.08. у 8,00

 

-Јаковљев Богданка 

-Јовановић Ката 

-Драгојловић Светлана

-Ковачевић Мелинда

-Бикић Б.Милка

-Вујанић Светлана

ФИЛОЗОФИЈА –РАЗРЕДНИ ИСПИТ Н41

-17.08 vevo kostenlosen. у 10,30  уч.106

-Зидаревић Злата

-Бубало О.Мирјана

-Марић Нада

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА –ПОПРАВНИ Г31

-17.08 like audible hörbuch. у 10,45  уч.106

– Марић Нада

-Зидаревић Злата

-Бубало О.Мирјана

 

-СОЦИОЛОГИЈА- ПОПРАВНИ: Х31

-17.08 esim telekom herunterladen. у 11,00  уч.106

 

-Бубало О.Мирјана

– Марић Нада

-Зидаревић Злата

-ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ – ВАНРЕДНИ-Златко Ивановић

-18.08.  у 9,00  уч .105

-Ковачевић Данијела

-Музека Маријана

-Коџо Соња

-РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА  РАЗРЕДНИ Г11

-18.08.  у 9,00  уч .307

-Анђелковић Зорица

-Анђелић Мирјана

-Фирањи Силвија

-ГЕОГРАФИЈА –ПОПРАВНИ: Х11

-18.08 у 8,00 уч.103

-Марић Јованка

-Алајица Данијела

-Анђелковић Зорица

 

-ФИЗИКА –РАЗРЕДНИ  ИСПИТ Г11

                    -ПОПРАВНИ ИСПИТ Х21

-19.08 app herunterladen mac. у 10,00  уч.302 

-Родић Драгана

-Топић Јасна

-Лазар Дејана

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК-РАЗРЕДНИ Г11 

                               -ПОПРАВНИ О41, Х21,Г21

Писмени -19.08 steam spiele auf englisch herunterladen. у 8,00      уч. 106

Усмени- 20.08. у 8,00

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

-Ана Аврамовић

 

-НЕМАЧКИ ЈЕЗИК –ПОПРАВНИ:ГЕО31

Писмени -19.08 mac os x 10.10 download for free. у 8,00      уч. 106

Усмени- 20.08. у 8,00

-Кокић Ђурђина

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

 

-РУСКИ ЈЕЗИК- ПОПРАВНИ Г11

Писмени -19.08 herunterladen. у 8,00      уч. 106

Усмени- 20.08. у 8,00

-Весна Тегелтија

-Кокић Ђурђина

-Пивнички Дубравка

 

-ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ –РАЗРЕДНИ Г11,ПОПРАВНИ  Г11

-19.08 ark survival evolved download kostenlos pc. у 8,00  уч.105 

-Циндрић Маријета

-Иван Петровић

-Фирањи Силвија

-ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА-ВАНРЕДНИ

                                                                             Станко Скорупан

-Писмени -19.08 у 8,00 уч.007

-Усмени -20.08 inventor 2018 herunterladen. у 8,00 уч. 007

-Иванишевић Дејан

-Шормаз Сузана

-Видић Немања

-ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ –ВАНРЕДНИ-Станко Скорупан

 

20.08. у 8,00 уч. 007

-Иванишевић Дејан

-Шормаз Сузана

-Видић Немања

-ГЕОДЕЗИЈА 2 ГОД.-ВАНРЕДНИ-Ивановић Златко

 

20.08. у 8,00 уч. 007

-Видић Немања

-Иванишевић Дејан

-Шормаз Сузана

 

-ТЕХНОЛОГИЈА ЗАНИМАЊА –РУКОКОВАЛАЦ Г.М. РАЗРЕДНИ -Г11

ВАНРЕДНИ-Ђилас Вукашин

-20.08. у 8,00 уч. 005

-Владимир Пузић

-Бранислав Васић

-Варга Бојана

-ТЕХНОЛОГИЈА ЗАНИМАЊА –ДЕКОРАТЕР З.П. РАЗРЕДНИ -Г11

-20.08. у 9,00 уч.005

-Бојана Варга

-Иван Петровић

-Бојан Ерак

-РАЗРАДА ПРОЈЕКАТА-ПОПРАВНИ:А32

-23.08. у 8,00 уч,106

-Пешка Ана

-Фирањи Поповић Силвија

-Фелбапов Ашлер Душица

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА –ПОПРАВНИ: Х11

Писмени – 23.08. у 8,00

Усмени-24.08. у 8,00

-Стојановић Душица

-Смиљанић Драгана

-Максимовић Љубица

-СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА-ПОПРАВНИ: ГТ21

Писмени – 23.08. у 8,00

Усмени-24.08. у 8,00

-Смиљанић Драгана

-Стојановић Душица

– Максимовић Љубица

АРМИРАНО БЕТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ-ПОПРАВНИ:А32

Писмени – 23.08. у 8,00

Усмени-24.08. у 8,00

-Максимовић Љубица

-Смиљанић Драгана

-Стојановић Душица

 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО-МАТУРА АВГУСТОВСКИ рок 2020/2021.

Писмени из српског језика и књижевности

23.08.2021.понедељак у 9.00 учионица 104

дежурни: Стојилковић Даница, Видић Свето

Матурски испит – изборни предмети

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија
Организација грађења
Н41   Уторак 24.08 diablo 3 kostenlos herunterladen.

9,00

104 Милановић Весна
6 кандидата Ћурчић Маја
  Стојановић Душица
 
 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учионица Комисија
Путеви
Н41   Среда

25.08

9,00

104 Чучулис Мариа
6 кандидата Милановић Весна
  Ћурчић Маја
 
 

 

Техничар за одржавање објеката-оглед

 

6 кандидата учионица   Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
24.08.2021 stimmenverzerrer kostenlos downloaden.

Уторак

у 10:00

204 Израда радног задатка –рачунски део Обућински Александра Алексић Снежана

Лонцо Бибијана

Екстерни члан

25.08.2021 kassensystem kostenlosen.

Среда

8,00

006 Израда радног задатка –

Практичан део

/ Васић Бранислав

Бојан Ерак

Алексић Снежана

Екстерни члан

26.08.2021 herunterladen.

Четвртак

      10,00

204 Тест стручно теорисјког знања Обућински Александра Алексић Снежана

Стојановић Душица

ЗАВРШНИ ИСПИТ  Г31

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учионица Комисија
Технологија рада руковалац и декоратер
Г31   Среда

25.08

9,00

006 Владимир Пузић
  Адријана Лешки
2 кандидата Васић Бранислав
  Ерак Бојан
  Данијела Ковачевић
Практична настава
Г31   Среда

25.08

9,30

006 Васић Бранислав
2 кандидата Ерак Бојан
  Владимир Пузић
  Адријана Лешки
  Ковачевић Данијела

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО   РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ/ ПОПРАВНИХ ИСПИТА АВГУСТ  2021. године

 

ПОНЕДЕЉАК, 16. АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА (п) Т43

Т25

2

3

8,00 102 ЈОВАНОВИЋ К.
  Т42 2     ЈАКОВЉЕВ Б.
          ДРАГОЈЛОВИЋ С.
 
ЛОГИКА СА ЕТИКОМ Т43 2 10,00 102 ЗИДАРЕВИЋ К. З.
          БУБАЛО О.М spyzie free.
          МАРИЋ НАДА
 
СОЦИОЛОГИЈА СА П.Г. Т33 1 10,00 102 БУБАЛО О.М.
  Т35 2     ЗИДАРЕВИЋ К. З.
          МАРИЋ НАДА
 
ЕНГЛЕСКИ Ј (П) Т12 1 9,00 104 АВРАМОВИЋ А.
  Т13 1     ЧОРДА Р.
          ПИВНИЧКИ Д ralph reichts 2 herunterladen.

 

УТОРАК, 17. АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

 
ПРАКТИЧНА Н. Т43 1 9,00 Т.Р. ГЊАТОВИЋ М.
  Т12 1     БОВЂИШ АНА
  Т35 1     ВАЈНБЕРГЕР В.
 
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (П) Т33

Т25

1

1

8,00 105 КОКИЋ Ђ.
          ЧОРДА Р.
          АВРАМОВИЋ АНА
 
МАТЕМАТИКА (п) Т32

Т35

3

2

8,00 102 БИКИЋ Б hintergrundbilder kostenlos herunterladen. М.
  Т12 1     ВУЈАНИЋ С
  К11 1     КОВАЧЕВИЋ М.
  Т13 2     ЈОВАНОВИЋ К.

 

СРЕДА, 18.АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА (У) Т43

Т25

2

3

8,00 102 ЈОВАНОВИЋ К.
  Т42 1     ЈАКОВЉЕВ Б.
          АНЂЕЛКОВИЋ З remote desktop download kostenlos.
 
КОНСТРУКЦИЈА ОДЕЋЕ Т32 4 8,00 210 ДЕДИН М.
  Т25

Т35

1

2

    МИКАЧ С.
  Т12 1     МОСКАЉ Р.
 
СРПСКИ Ј. И КЊ. (П) Т25 1 10,00 105 СПАСИЋ Н.
  Т12 1     КРУПЉАНИН Л free word and excel.
          БЕЛИЋ С.
 
ГЕОГРАФИЈА Т12 1 10,00 103 МАРИЋ Ј.
  К11 1     АЛАЈИЦА Д.
  Т13 2     АНЂЕЛКОВИЋ З.
 
ПРЕДУЗЕТНИШТВО Т43

Т35

2

2

10,00 104 ПРИБИШ М wo kann man noch kostenlos musiken.
          ВАВАН ИВАНА
          ОБУЋИНСКИ А.

 

 

ЧЕТВРТАК, 19.АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ Т43

Т22

Т35

2

3

2

8,00 210 ЗУБИЋ Д.
  Т42 1     КИЛИБАРДА Ј.
  Т12 2     МОСКАЉ Р.
 
КОНСТРУКЦИЈА ОД. Т43

Т22

1

1

10,00 210 МОСКАЉ Р kobo books for free.
  Т42 2     КИЛИБАРДА Ј
          ЗУБИЋ Д.
 
ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ Т12 1 9,00 210 МОСКАЉ Р.
          КИЛИБАРДА Ј
  Т13

Т25

2

1

    ЗУБИЋ Д.
 
ЕСТЕТСКО ОБЛ. Т35 2 10,00 310 ШТРБАЦ БРАНКА
          ТРАЈКОВИЋ Н.
          БОГУНОВИЋ Н mp4 filme deutsch kostenlos.

                                                                                                                     

ПЕТАК, 20.АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (У) Т33 1 8,00 105 КОКИЋ Ђ.
          АВРАМОВИЋ АНА
          ПИВНИЧКИ Д.
 
МАТЕМАТИКА (У) Т32

Т35

3

2

8,00 102 БИКИЋ Б. М.
  Т12 1     ВУЈАНИЋ С
  К11 1     КОВАЧЕВИЋ М.
  Т13 2     ЈОВАНОВИЋ К herunterladen.
 
СРПСКИ Ј. И КЊ. (У) Т25 1 10,00 105 СПАСИЋ Н.
  Т12 1     КРУПЉАНИН Л.
          БЕЛИЋ С.
 
ЕНГЛЕСКИ Ј (П) Т12 1 9,00 104 АВРАМОВИЋ А.
  Т13 1     ЧОРДА Р itunes u.
          ПИВНИЧКИ Д.
 
ЛИКОВНА КУЛТУРА Т35 1 10,00 001 НИКОЛИЋ Б.
          БОГУНОВИЋ Н.
          ЂАКОВИЋ Т.

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО   РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА АВГУСТ  2021. године

 

ПОНЕДЕЉАК, 23. АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ИСТОРИЈА 1 1 8,00 102 ЈОВИЧИЋ Г herunterladen.
          ПИВНИЧКИ И filme br mediathek herunterladen.
          ТОПИЋ Ј kostenlos skip bo downloaden.
 
ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 4 1 9,00 211 ЗУБИЋ Д ps3 games download german.
          МОСКАЉ Р powerpoint präsentation 2010 kostenlos.
          ДЕДИН М listenspiel kinder download.
 
КОНСТРУКЦИЈА И М.О. 1 1 10,00 210 ДЕДИН М steamen und spielen.
          ЗУБИЋ Д autocad 2013 gratis downloaden nederlands.
          МОСКАЉ Р gez befreiung herunterladen.
 
ТЕКСТИЛНИ МАТ. 1 1 9,00 211 ЗУБИЋ Д herunterladen.
          МОСКАЉ Р.
          ДЕДИН М.

 

 

УТОРАК, 24. АВГУСТ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ДИЗАЈН ОДЕЋЕ 4 1 9,00 313 ТРАЈКОВИЋ Н.
          ШТРБАЦ Б.
          БОГУНОВИЋ Ш.Б.
 
ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 1 1 10,00 001 БОГУНОВИЋ Ш.Б.
          ШТРБАЦ Б.
          ТРАЈКОВИЋ Н.

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

23.08.2021. у 11:00

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић З. 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (1к)

23.08.2021. у 11:00

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић З.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

23.08.2021. у 11:00      

1.Зидаревић-Крстић З.

2.Бубало-Остовић М.

3.Марић Н herunterladen.

ИСТОРИЈА-ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ  (1 к)  

19.08.2021. у 09:00      

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИКА  (1к)

19.08.2021. у 09:00      

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

МАТЕМАТИКА  (7 к)

19.08.2021.  у     08:00       (Писмени део испита)

20.08.2021 Slot machine pc download for free. у   08:00       (Усмени део испита)

1.Надрљански К.

2.Загорац Д.

3.Петровић Т.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (2 к)

23.08.2021. у  08:00     (Писмени део испита)

24.08.2021. у  08:00     (Усмени део испита)

1.Вукчевић М.

2.Тркуља З.

3.Поповић Ј.

ВЕРСКА НАСТАВА  (1к)

19.08.2021.  у  08:00        

1.Куриџа С yugioh kostenlosen.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

РУСКИ  ЈЕЗИК   (2 к)

20.08.2021. у 11:00               (Писмени део испита)

 По договору                         (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Дујаковић В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (2 к)

20.08.2021.  у 11:00              (Писмени део испита)

По договору                         (Усмени део испита)

1.МарушевићЈ.

2.Ћирић В. 

3.Петровић С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2020/2021 s-id-check app download kostenlos. Године

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ОБЛИКОВАЊЕ (1к)

25.08.2021. у 09:00

                                      *****ГАГАРИНОВА 1

                                               Кабинет обликовања       

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Пјешчић Т.

 

 

 

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДЕНРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08.2021. у 10:00          

1. Савић М.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2021 football manager 17 aktivierungsschlüssel herunterladen. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

24.08.2021. у 10:00

1.Перовић Ђ.

2.Јанковић И.

3.Савић М.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

24.08.2021. у 10:30      

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А free music ios.

3.Перовић Ђ.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА   (1к)

24.08.2021. у 10:30

1. Савић М.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА  (1к)

24.08.2021. у  11:00           

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

25.08.2021 herunterladen. у 11:00              

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

                                                          

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (1к)

23.08.2021. у 09:00      

                                        ***ГАГАРИНОВА 1    

1.Тот С.

2.Матић Д virtual russische tastatur kostenlosen.

3.Млађеновић В. 

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ   (1к)

25.08.2021. у 10:00   

1.Мудринић Д.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

 

 

-Техничар за обликовање намешптаја и ентеријера-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1к)

20.08.2021. у 10:00

1.Ваван И.

2.Обрадовић А.

3.Малинић В.

ИЗРАДА ПРОТОТИПОВА И МОДЕЛА (1к)

20.08.2021. у 10:30

1.Обрадовић А herunterladen.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

20.08.2021. у 10:30

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА  (1к)

25.08.2021. у 10:00

1.Мудринић Д.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А herunterladen.

 

 

 

Нови Сад, 05.07.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                     Дамјановић Бранислав

РАЗРЕДНИ ИСПИТИ    АВГУСТОВСКИ РОК ШК.2020/2021.год. Браће Рибникар  

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

МАТЕМАТИКА

Граф-42       1 ученик

Шт-11          1 ученик

Па-11            2 ученика

Д-12              1 ученик

Д-22              1 ученик

ДТО-21         2 ученика

 

ПИСМЕНИ      17.08.2021. у 10:00  уч.105

УСМЕНИ         18.08.2021. у 08:00  уч.105

1.Загорац Д.

2.Драгојловић С.

3.Бикић-Бокић М.

4.Надрљански К fortnite battle royale kostenlos herunterladen.

5.Лончар Ј.

6.Одељенски старешина

ХЕМИЈА

Граф-33     2 ученика

Граф-23     1 ученик

Па-11         2 ученика

 

17.08.2021. у 12:30  уч. 104

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Одељенски старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ИЗРАДЕ ШТАМПАРСКЕ ФОРМЕ

Граф-32 1 ученик

Граф-42 1 ученик

 

17.08.2021. у 13:00

1.Малиновић Н deck sheet to download.

2.Јурик Ж.

3.Одељенски старешина

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Д-22   1 ученик

 

ПИСМЕНИ      17.08.2021. у 10:00  уч.103

УСМЕНИ         18.08.2021. у 08:00  уч.103

1.Вукчевић М.

2.Поповић Ј.

3.Средојевић Р ps4 designen.

4.Одељенски старешина

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

ПИСМЕНИ      18.08.2021. у 08:00  уч.102

УСМЕНИ         19.08.2021. у 08:00  уч.102

1.Петровић С.

2.Марушевић Ј.

3.Кокић Ђ.

4.Одељенски старешина

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Д-22  1 ученик

ПИСМЕНИ      18.08.2021 offiziell musik downloaden. у 08:00  уч.102

УСМЕНИ         19.08.2021. у 08:00  уч.102

1.Петровић С.

2.Кокић Ђ.

3.Марушевић Ј.

4.Одељенски старешина

ГЕОГРАФИЈА

Д-22    1 ученик

17.08.2021. у 12:00  уч.101

1.Алајица Д german spelling.

2.Марић Ј.

3. Одељенски старешина

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Д-22   1 ученик

17.08.2021. у 13:00   уч.101

1.Јованов Т.

2.Попара-Конаков М.

3.Одељенски старешина

ФИЗИКА

Д-12   1 ученик 

17.08.2021 herunterladen. у 10:00  уч.101

1.Топић Ј.

2.Лер Ф.

3.Одељенски старешина

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВОМ ГРАЂАНА

Граф-42      1 ученик

17.08.2021. у 12:00   уч. 105

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Одељенски старешина

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

Граф-42     1 ученик

18.08.2021 letter. у 08:00   уч.204

1.Ваван И.

2.Ћаћић Г.

3.Одељенски старешина

ОСНОВИ АНИМАЦИЈЕ

Граф-42 1 ученик

18.08.2021. у 09:00   уч.204

1.Јаковљевић Д.

2.Ковачевић М.

3.Одељенски старешина

ВЕРСКА НАСТАВА

Граф-42 1 ученик

18.08.2021 google chrome for vista download for free. у 10:00   уч.204

1.Шипка С.

2.Куриџа С.

3.Одељенски старешина

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

Граф-42 1 ученик

19.08.2021. у 08:00         Гагаринова 1 

                                     Кабинет припреме

1.Ковачевић М.

2.Чипше И.

3.Одељенски старешина

СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА

2 УЧЕНИКА

23.08.2021 ganze filme auf deutsch kostenlos downloaden. у 09:00

1.Матић Д.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

СТОЛАРСТВО

1 УЧЕНИК

23.08.2021. у 08:30

1.Тот С.

2.Матић Д farm heroes downloaden.

3.Обрадовић А.

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА

24.08.2021. у 10:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ТЕХНОЛОГИЈА ТАПЕТАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

24.08.2021. у 10:30

1.Матић Д.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

 

ПОПРАВНИ ИСПИТИ    АВГУСТОВСКИ РОК ШК.2020/2021.год. Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

МАТЕМАТИКА

 

ПИСМЕНИ      19.08.2021. у 08:00  уч.104

УСМЕНИ         20.08.2021. у 08:00  уч.104

1.Загорац Д word herunterladen für studenten.

2.Драгојловић С.

3.Бикић-Бокић М.

4.Надрљански К whatsapp daten herunterladen.

5.Лончар Ј.

6.Одељенски старешина

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

ПИСМЕНИ  18.08.2021. у 08:00  уч. 102

УСМЕНИ        19.08.2021 herunterladen. у 08:00  уч. 102

1.Петровић С.

2.Марушевић Ј.

3.Кокић Ђ music for free and quickly.

4.Одељенски старешина

ХЕМИЈА

 

20.08.2021. у 08:00  уч. 203

1.Стевановић М.

2.Савић З streamcloud filmeen mac.

3.Одељенски старешина

СОЦИОЛОГИЈА 

 

20.08.2021. у 08:00   уч. 202

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М images for free withouting.

3.Одељенски старешина

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

Д-32; ДТО-21

 

17.08.2021. у 10:00

1.Обрадовић А.

2.Млађеновић В kinotrailer herunterladen.

3.Матић Д.

ДЕНДРОМЕТРИЈА

23.08.2021. у 10:00

1.Ковачевић А spotify auf telefunken herunterladen.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКА БОТАНИКА

23.08.2021 herunterladen. у 10:30

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И edeka app herunterladen.

СТОЛАРСТВО

Д-22

23.08.2021. у 09:00

1.Тот С.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.