учитавање

Arhive za јануар 2021

Прослава Светог Саве, 27. јануар 2021.

Прослава Светог Саве, 27. јануар 2021.

Овогодишња прослава школске славе, Светог Саве, због актуелних епидимиолошких мера, протекла је без свечане академије и са дозвољеним бројем присутних. Освећењу колача присуствовали су делегирани и награђени ученици, представници стручних већа, помоћници директора и директор школе, Жељко Савић. Кум славе био је бивши директор школе, Станко Матић.

У име свих оправдано одсутних, још једном смо стали пред лик Светог Саве, који је нашем народу открио пут ка животу испуњеном љубављу и смислом.

 У свом обраћању присутнима, директор школе, дипл.инг. Жељко Савић, посебно се осврнуо на име  Атанасија Николића, човека који је утемељивач празновања школске славе, Светог Саве. Он је истакао да је на предлог Атанасија Николића, иначе једног од најсвестранијих  људи у Србији свог времена, 1840. год. Савиндан установљен као школска слава.

Као и сваке године одабраним ученицима додељене су светосавске награде. Рачунар је даровао кум школе, Станко Матић, ком се школа одужила захвалницом, а два лаптопапоклонио је анонимни дародавац, који већ други пут овим лепим и хуманим гестом помаже нашим ђацима.

 Директор школе је, на крају, позвао све присутне на част која је приређена у предворју свечане сале и да погледају изложбу коју су поставили наши ученици и наставници у холу школе.

                                                                                    Марија Вукчевић, проф.

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Ванредни ФЕБРУАР термини 2020 21 (*.doc)

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

08.02..2021. у  11:50     (Писмени део испита)

09.02.2021. у  11:45     (Усмени део испита)

   

1.Поповић Ј.

2.Губик Н.

3.Средојевић Р.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

08.02.2021.  у 08:30      (Писмени део испита)

09.02.2021. у 12:00       (Усмени део испита)

 

1.Петровић Т.

2.Анђелић М.

3. Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (1 к)

08.02.2021.  у 08:40              (Писмени део испита)

08.02.2021.  у 09:40              (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3. Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (2 к)

10.02.2021. у 12:00              (Писмени део испита)

10.02.2021. у 13:05               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Оторанов Б.

ИСТОРИЈА (2к)

11.02.2021. у 12:00

1. Пивнички И.

2. Радоњић Н.

3.Оторанов Б.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (3к)

08.02.2021.   у 12:30   

1. Ковачевић А.

2. Оторанов Б.

3. Жегарац С.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

08.02.2021.  у  10:20    

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Недељковић-С.Д.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (3к)

10.02.2021. у 10:40

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер-М. С.

3.Милошевић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

11.02.2021.  у  13:05   

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА (2к)

11.02.2021. у 13:05

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

10.02.2021.  у  08:40         

 

1.Тасић Д.

2.Анђелић М.

3.Обрадовић А.

ХЕМИЈА  (3к)

10.02.2021. у 12:30     

1. Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

ФИЗИКА  (2к)

10.02.2021. у 14:10    

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Савић З.

ВЕРСКА НАСТАВА  (5 к) 

12.02.2021. у 13:00                       

1.Куриџа Ц.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (3к)

11.02.2021.  у  10:40    

1.Милекић К.

2.Жегарац С.

3.Оторанов Б.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈА  (3 к)

19.02.2021. у 11:30               

 

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Aнђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1 к)

19.02.2021. у 11:20                   

1.Танасин Д.

2.Ћаћић Г.

3.Анђелић Б.

ФОТОГРАФИЈА  (1к)

22.02.2021.  у 10:40   

1.Јаковљевић Д.

2.Дрљача А.

3.Јабланов Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ИЗРАДЕ ШТАМПАРСКЕ ФОРМЕ (1к)

19.02.2021.  у 12:30   

1.Малиновић Н.

2.Јурик Ж.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ   (3к)

22.02.2021. у 14:15   

1. Пјешчић Т.

2.Јурик Ж.

3.Ковачевић М.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА (1к)   

17.02.2021. у 10:00     

1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.Анђелић Б.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ШТАМПА  (1к)

19.02.2021. у  09:00

                                      ***Гагаринова 1***

                                            Граф. радионица

1.Фанчевић З.

2.Четојевић О.

2.Патарић С.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)  

08.02.2021. у 10:20      

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Недељковић-С.Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ   (1к)

17.02.2021. у 11:10

1.Дрљача А.

2.Јабланов Д.

3. Исаков Т.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (3к)

19.02.2021. у 11:10

1.Ваван И.

2.Танасин Д.

3.Ћаћић Г.

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЛАНИРАЊЕ И ГАЗДОВАЊЕ ШУМАМА  (1к)

18.02.2021. у 11:30         

1. Савић М.

2. Станковић Р.

3. Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ  (2к)

22.02.2021. у 12:00        

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА  (3 к)

19.02.2021. у 11:30         

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА   (3к)

17.02.2021. у 13:00       

1.Јанковић И.

2. Ковачевић А.

3. Станковић Р.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (2к)

19.02.2021. у 14:20     

1.Станковић Р.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ЛОВСТВ О (2к)

17.02.2021. у 10:35         

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Станковић Р.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

17.02.2021. у 11:00           

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ИСХРАНА БИЉА  (1к)

18.02.2021. у 10:00           

1. Јованов Т.

2. Савић М.

3.Станковић Р.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

22.02.2021. у  09:00          

1. Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3. Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

22.02.2021. у 11:30             

1. Јанковић И.

2.Дамјановић Б.

3.Ковачевић А.

 

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (2к)

22.02.2021. у 11:45          

1. Дамјановић Б.

2. Јанковић И.

3. Ковачевић А.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА  (2 к)

19.02.2021. у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (2к)

17.02.2021.  у 13:20

1.Ковачевић А.

2.Станковић Р.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА (1к)

18.02.2021. у 12:00

1.Савић М.

2.Станковић Р.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (2к)

18.02.2021. у 11:00

1.Савић М.

2.Станковић Р.

3.Перовић Ђ.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЦВЕЋАРСТВО    (1к)     

18.02.2021. у 13:40

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

АРАНЖИРАЊЕ БИЉНИХ МАТЕРИЈАЛА  (1к)       

19.02.2021. у 10:35    

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

19.02.2021. у 13:40

1.Перовић Ђ.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

17.02.2021. у 13:05          ****учионица  402****

1.Вујошевић- К.В.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1к)

19.02.2021. у 10:00  

1. Шаша Д.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

13.02.2021. у 09:30

1.Обрадовић А.

2.Малинић В.

3.Шаша Д.

 

 

Нови Сад, 28.01.2021..год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

            

 

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ

СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА

03.02.2021. у 10:00

Гагаринова 1 – радионице

 

КОМИСИЈА:

1.Млађеновић В.

2.Шаша Д.

3.Матић Д.

 

 

 

 

 

Помоћник директора

Бранислав Дамјановић

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЈАНУАРСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

ЈАНУАРСКИ РОК

Шк.2020/2021.ГОД.   Бр.Рибникар

ГРАФИЧАРСТВО

 

25.01.2021. у Браће Рибникар

МАТУРСКИ ПИСМЕНИ ИСПИТ из  СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У 9  часова, учионица 303

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА:

1.ВукчевићМарија

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Вајнбергер – Михелчић Светлана

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

Техничар за графичку припрему:

28.01.2021. (четвртак) учионица 303 у 10:00 часова

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Милошевић Нада

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА:

1.Ковачевић М.

2.Пјешчић Т.

3.Чубрило Д.

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ И ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

 

28.01.2021. (четвртак) уч. 304 у 10:00 часова

 

Технологија графичког материјала:

КОМИСИЈА: Ћаћић Г.  Танасин Д.   Ковачевић М.

 

 

Основи графичке технике:

КОМИСИЈА:Танасин Д.    Исаков Т.    Анђелић Б.

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

Техничар за графичку припрему:

29.01.2021. Радионица графичке припреме (Гагаринова 1) у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Ковачевић М.

2.Чипе И.

3.Чубрило Д.

 

Фотограф:

29.01.2021. ФОТОЛАБОРАТОРИЈА (Бр.Рибникар) у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

 

Техничар штампе:

29.01.2021.    учионица 303 у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Јурик Ж.

2.Четојевић О.

3.Пјешчић Т.

 

 

Помоћник директора

                                                                                                       Ћаћић Горан

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА

ЈАНУАРСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

Бр.Рибникар

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

25.01.2021. у Браће Рибникар

МАТУРСКИ ПИСМЕНИ ИСПИТ из  СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У 9  часова, учионица 303

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА:

1.ВукчевићМарија

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Вајнбергер – Михелчић Светлана

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ

Уч.бр. 306

02.02.2021. у 12:00

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА

                                                                      КОМИСИЈА:

                                                                      1.Јанковић И.

                                                                      2.Туцић В.

                                                                      3.Кораћ М.

 

УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

03.02.2021. У 12:00

Уч.бр. 306

 

КОМИСИЈА:

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

02.02.2021. у 10:00

Уч.бр.  308

 

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР НА ТЕСТУ:

1.Куриџа Саша

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТА:

1.Матић Д.

2.Мудринић Д.

3.Млађеновић В.

 

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

03.02.2021. у 10:00

Уч. бр. 308

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА

ЗАДАТАК „А“

 

1.Малинић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Соц. партнер

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

04.02.2021. у 10:00

Уч. бр. 308

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА

ЗАДАТАК „Б“

 

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Соц. партнер

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР

02.02.2021. у 12:00

Уч. бр.  201

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСВТУ

                                                                    

КОМИСИЈА:

1.Јанковић И.

2.Туцић В.

3.Станковић Р.

 

 

УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

03.02.2021. У 12:00

Уч.бр. 201

 

 

КОМИСИЈА:

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Станковић Р.

 

Помоћник директора

Бранислав Дамјановић

Пријава ванредних испита у објекту Бр. Рибникар

Пријава ванредних испита у Бр. Рибникар од 18.01. до 22..01.2021.године.

Oрганизовање и остваривање наставе у другом полугодишту

Oрганизовање и остваривање наставе у другом полугодишту 2020/2021

Oрганизовање и остваривање наставе у другом полугодишту PDF допис

Обавештење за ученике, родитеље и наставнике

Обавештење за ученике, родитеље и наставнике
 
Друго полугодиште почиње у понедељак 18.01.2021. уз примену свих епидемиолошких мера, по комбинованом моделу.
На наставу у школу долази друга група ученика, а прва група прати наставу на даљину. 
Ради се по Б- распореду ( као у децембру), а који се налази на сајту школе. Распоред обавезно погледати и у недељу због могућих малих измена.
Срећан почетак другог полугодишта. 
 
Управа школе.