Arhive za 2. септембра 2020.

Реконструисана је фискултурна сала наше школе

Средствима Владе Аутономне Покрајине Војводине, реконструисана је фискултурна сала наше школе у улици Браће Рибникар 40 iphone app zum herunterladen von youtube videos. Средства су обезбеђена пријавом на конкурс који је расписао Покрајински секретаријат за спорт и омладину skypeen windows 7.

Садашњи изглед фискултурне сале обезбеђује одличне услове за извођење наставе физичког васпитања herunterladen. У времену у коме живимо, од изузетног је значаја да се обезбеде адекватни услови за развој физичке културе и спорта код младих herunterladen.

У име младих људи, наших ученика, али и њихових родитеља и свих запослених у нашој школи, желимo да се захвалимo Покрајинском секретаријату за спорт и омладину на челу са нашим прослављеним одбојкашем Владимиром Батезом youtube abo herunterladen.