учитавање

Arhive za јул 2020

Поправни и разредни испити  АВГУСТ 2020. – Гагаринова 1

Поправни/ разредни/ ванредни испити

АВГУСТ 2020.

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК – писмени

17.08. у 10,00 у  уч.104

 

-Белић Славица- разредни Х41

-Поповић Јелена- разредни Т15

-Марковић Душко

СРПСКИ ЈЕЗИК – усмени

18.08. у 9,00

-Белић Славица

-Поповић Јелена

– Марковић Душко

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- писмени

18.08. у 10,00  у  уч.102

 

-Пивнички Дубравка- разредни Х41

-Чорда Ратка- разредни Т12

-Аврамовић Ана- ванредни 4/4, разредни Т15

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- усмени

19.08. у 9,00

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

-Аврамовић Ана

ФИЛОЗОФИЈА

17.08. у 9,30  уч.105

-Зидаревић Злата -разредни Х41

-Бубало О.Мирјана

-Марић Нада

МАТЕМАТИКА- писмени

19.08. у 10,00  у  уч. 105 и 104

 

-Јаковљев Богданка  -поправни Т13 / Гт21, разредни Т12

-Јовановић Ката  – разредни Т15 /T15 /Г11 поправни Н31

-Драгојловић Светлана –поправни Х11

-Вујанић Светлана –поправни Т32

-Ковачевић Мелинда- поправни О31 / Х41

-Бикић Б.Милка – ванредни 4/4, поправни Т25 и Т22

МАТЕМАТИКА- усмени

20.08. у 10,00

-Јаковљев Богданка 

-Јовановић Ката 

-Драгојловић Светлана

-Вујанић Светлана

-Ковачевић Мелинда

-Бикић Б.Милка

ФИЗИКА

19.08. у 9,00  у уч.302 

-Топић Јасна- разредни Т12, поправни Х11

-Лазар Дејана- разредни Т15

-Бугарски Анита

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

18.08.  у 9,00  у уч .309

-Анђелковић Зорица, поправни Г11

-Анђелић Мирјана- разредни Т15

-Љиљана Јовичин Благојевић- разредни Т12

ГЕОГРАФИЈА

18.08 у 8,30, у уч.103

-Марић Јованка- поправни Т12 и Т13, разредни Т15

-Алајица Данијела

– Наталија Богуновић

БИОЛОГИЈА

21.08. У 8,00 у уч.105

 – Маша Попара Конаков- разредни Т12

– Александра Обућински

– Борислав Николић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

20.08. у 10,00

-Стоилковић Даница- разредни Т15 /  Т12

– Видић Свето

– Ђорђе Радованов

ХЕМИЈА

19.08. у 10,00 у уч. 302

-Обућински Александра- разредни Т15

-Савић Зорана

-Бугарски Анита

ИСТОРИЈА

21.08. у 10,00 у уч.105

-Јовичић Горан- разредни Т15

-Ковачевић Данијела

-Весна Милановић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- писмени

19.08. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина- разредни Т15

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- усмени

20.08. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

17.08. у 9,00 у уч.104

– Зидаревић Злата- ванредни 4/4

– Марић Нада

– Топић Јасна

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

18.08. у 10,00 у уч.104

– Димитрић Ксенија- ванредни 4/4

– Ваван Ивана

– Лазар Дејана

КОНСТРУКЦИЈА И МОДЕЛОВАЊЕ ОДЕЋЕ

18.08. У 9,00 у  уч.210

-Дедин Мирослава -ванредни1/4 и 4/4 поправни Т22

 -Сузана   Микач- поправни Т25

– Москаљ Радојка- разредни Т12

-Килибарда Јадранка- поправни Т32, разредни Т15

ТЕНХОЛОГИЈА ОДЕЋЕ

19.08. У 9,30  у уч. 211

– Зубић Драгана- ванредни 4/4 и 1/4,  разредни Т25

-Тодорић Дејана- поправни/ разредниТ15

– Москаљ Радојка

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ

18.08. У 10,30    уч.211

-Тодорић Дејана- ванредни 1/4  поправни/разредни Т15

– Зубић Драгана

– Москаљ Радојка

ДИЗАЈН ОДЕЋЕ

18.08. у 8,00 у уч. 313

– Наташа Трајковић- ванредни 4/4

– Бранка Штрбац

– Душица А.Фелбапов

ПРАКТИЧНА НАСТАВА- ТЕКСТИЛСТВО

20.08. у 8,00 у текстилној радионици

-Весна Вајнбергер- разредни Т15, и Т12

-Милана Гњатовић- ванредни 1/4

– Ана Бовђиш

КАТАСТАР

18.08. у 8,00 у уч. 007

– Квочка Мирослав-ванредни 4/4

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

ГЕОДЕЗИЈА

18.08. у 10,00

– Видић Немања-ванредни 3/4

– Филиповић Јелена-ванредни 4/4

– Квочка Мирослав

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- писмени

19.08. у 9,00 у уч.007

– Видић Немања  -ванредни 3/4

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- усмени

20.08. у 9,00

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ЧИТАЊЕ ПРОЈЕКАТА

20.08. у 11,00   у уч.104

-Пешка Ана- ванредни 5/5

-Стоилковић Варга Бојана

-Иванишевић Дејан

Видео туторијали за коришћење свих бесплатних апликација

На иницијативу Мајкрософта, Партнер Mајкрософта је припремио веб сајт https://www.e-nastava.rs/ са упутствима и видео туторијалима за коришћење свих бесплатних апликација које је Мајкрософт ставио на трајно располагање у сврху образовања. Ради се о апликацијама из пакета Office 365, доступним у онлајн режиму рада, а чији је саставни део и апликација Теамс – прилагођена за одржавање наставе на даљину и организацију управљања школом.

 
На поменутом веб сајту се налази Детаљан водич како у потпунсти организовати рад школе уз помоћ Мајкрософт алата где је корак по корак објашњено како у целости пребацити руковођење школом у виртуелно окружење. Водич је урађен на основу дугогодишњег искуства Техничке школе из Ужица која успешно примењује онлине модел и у настави и у управљању школом.

 

У петак 10.07.2020. године Мајкрософт ће организовати он-лине представљање Водича од стране директора Драгана Туцаковића и помоћнице директора Јелене Павловић из Техничке школе из Ужица. Причаће из личног искуства о предностима он лине управљања школом, начинима виртуелне сарадње комплетног колектива, као и о настави на даљину коју су у потпуности реализовали за време трајања пандемије. Сатница одржавања вебинара и линк за приступ ће бити постављени на сајту https://www.e-nastava.rs/

 

Срдачан поздрав

У П И С 2020

Упис се реализује на адреси Гагаринова 1 

Подсећамо вас да се упис ученика у средњу школу организује у складу са мерама које су прописане од стране кризних штабова надлежних за територију којој припада ваша школа.

Такође напомињемо, да се због мера прописаних установама примарне медицинске заштите-домовима здравља, омогући упис ученицима који нису прибавили лекарско уверење за образовни профил у који су распоређени, уз обавезу да га прибаве када се за то стекну услови.

Ученици који су желели да се упишу у средњу школу преко налога Канцеларије за е-управу, а то нису успели јер немају лекарско уверење, упис треба да обаве директно у школи.      

Унапред вам се захваљујемо на свим напорима које ћете уложити да ова активност протекне уз најбољу могућу организацију и мере заштите од ширења епидемије.

Срдачно

ВАНРЕДНИ И МАТУРСКИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

18.08.2020. у  12:00     (Писмени део испита)

19.08.2020. у  09:00    (Усмени део испита)

   

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

17.08.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

18.08.2020. у 09:00      (Усмени део испита)

 

1. Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

19.08.2020  у 12:00              (Писмени део испита)

20.08.2020. по договору     (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

19.08.2020. у 12:00     (Писмени део испита)

По договору               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Марушевић Ј.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

19.08.2020. у 12:00

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер С.

3.Милошевић Н.

Логика са етиком  20.08.2020. u 11,30

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

20.08.2020.   у 11:30

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

20.08.2020.  у  11:00   

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ИСТОРИЈА  ( изборни)  (1к)

17.08.2020. у 12:00

1. Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (1 к) 

17.08.2020. у 11:00                        

1. Савић З.

2.Стевановић М.

3.Лер Ф.

 

 

ФИЗИКА  (1к)

17.08.2020.  у  11:30                                                   

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1 к)

20.08.2020. у 09:00

1. Коџо С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ВЕРСКА НАСТАВА   (4к)

20.08.2020. у 09:00

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Коџо С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА -ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                  *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)                      24.08.2020.  у 09:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА  (1к)           24.08.2020. у 11:00 1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА  (1к)

25.08.2020. у 09:00        Гагаринова ,  радионице****           

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Анђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1к)

24.08.2020.  у 09:00

1.Танасин Д.

2.Ковачевић  М.

3. Димитрић К.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08..2020. у 11:00 

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

26.08.2020.  у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2020. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (1к)

24.08.2020. у  10:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

25.08.2020. у 09:00

1.Станковић Р.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ (1к)

24.08.2020. У 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА (2к)

25.08.2020. У 09:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (1к)

26.08.2020. у 10:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЛОВСТВО (1к)

26.08.2020. у 10:30

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

25.08.2020. у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА  (1к)

25.08.2020. у 10:00

1.Савић М.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА   (3 к)

24.08.2020. у 11:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

                                                                        

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08 .2020. у 12:00

1.Туцић В.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ

(1к)

24.08.2020. у 11:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Станковић Р.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦВЕЋАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)

24.08.2020. у 10:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (1к)

25.08.2020. у 10:00

 

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

РАСАДНИЧАРСТВО (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Станковић Р.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА  (1к)

24.08 .2020. у 11:00

1.Матић Д.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ФИНАЛАНА ОБРАДА ДРВЕТА

24.08.2020. у 11:30

1.Шаша Д.

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

СТОЛАРСТВО

24.08.2020. у 09:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

 

 

Нови Сад, 30.06.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                    

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

 

ЗАДАТАК А      25.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Малинић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

 

ЗАДАТАК Б      26.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Млађеновић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер