учитавање

Arhive za јул 2020

Поправни и разредни испити  АВГУСТ 2020. – Гагаринова 1

Поправни/ разредни/ ванредни испити

АВГУСТ 2020.

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК – писмени

17.08. у 10,00 у  уч.104

 

-Белић Славица- разредни Х41

-Поповић Јелена- разредни Т15

-Марковић Душко

СРПСКИ ЈЕЗИК – усмени

18.08 Age of empires 2 for free. у 9,00

-Белић Славица

-Поповић Јелена

– Марковић Душко

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- писмени

18.08. у 10,00  у  уч.102

 

-Пивнички Дубравка- разредни Х41

-Чорда Ратка- разредни Т12

-Аврамовић Ана- ванредни 4/4, разредни Т15

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- усмени

19.08 herunterladen. у 9,00

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

-Аврамовић Ана

ФИЛОЗОФИЈА

17.08. у 9,30  уч.105

-Зидаревић Злата -разредни Х41

-Бубало О.Мирјана

-Марић Нада

МАТЕМАТИКА- писмени

19.08 philips tv app herunterladen. у 10,00  у  уч. 105 и 104

 

-Јаковљев Богданка  -поправни Т13 / Гт21, разредни Т12

-Јовановић Ката  – разредни Т15 /T15 /Г11 поправни Н31

-Драгојловић Светлана –поправни Х11

-Вујанић Светлана –поправни Т32

-Ковачевић Мелинда- поправни О31 / Х41

-Бикић Б.Милка – ванредни 4/4, поправни Т25 и Т22

МАТЕМАТИКА- усмени

20.08. у 10,00

-Јаковљев Богданка 

-Јовановић Ката 

-Драгојловић Светлана

-Вујанић Светлана

-Ковачевић Мелинда

-Бикић Б.Милка

ФИЗИКА

19.08 roller coaster tycoonen. у 9,00  у уч.302 

-Топић Јасна- разредни Т12, поправни Х11

-Лазар Дејана- разредни Т15

-Бугарски Анита

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

18.08.  у 9,00  у уч .309

-Анђелковић Зорица, поправни Г11

-Анђелић Мирјана- разредни Т15

-Љиљана Јовичин Благојевић- разредни Т12

ГЕОГРАФИЈА

18.08 у 8,30, у уч.103

-Марић Јованка- поправни Т12 и Т13, разредни Т15

-Алајица Данијела

– Наталија Богуновић

БИОЛОГИЈА

21.08. У 8,00 у уч.105

 – Маша Попара Конаков- разредни Т12

– Александра Обућински

– Борислав Николић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

20.08 tik tok to. у 10,00

-Стоилковић Даница- разредни Т15 /  Т12

– Видић Свето

– Ђорђе Радованов

ХЕМИЈА

19.08. у 10,00 у уч. 302

-Обућински Александра- разредни Т15

-Савић Зорана

-Бугарски Анита

ИСТОРИЈА

21.08 bafög bescheid herunterladen. у 10,00 у уч.105

-Јовичић Горан- разредни Т15

-Ковачевић Данијела

-Весна Милановић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- писмени

19.08. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина- разредни Т15

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- усмени

20.08 whiteboard kostenlos herunterladen. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

17.08. у 9,00 у уч.104

– Зидаревић Злата- ванредни 4/4

– Марић Нада

– Топић Јасна

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

18.08 games solitaire for free. у 10,00 у уч.104

– Димитрић Ксенија- ванредни 4/4

– Ваван Ивана

– Лазар Дејана

КОНСТРУКЦИЈА И МОДЕЛОВАЊЕ ОДЕЋЕ

18.08. У 9,00 у  уч.210

-Дедин Мирослава -ванредни1/4 и 4/4 поправни Т22

 -Сузана   Микач- поправни Т25

– Москаљ Радојка- разредни Т12

-Килибарда Јадранка- поправни Т32, разредни Т15

ТЕНХОЛОГИЈА ОДЕЋЕ

19.08 singles spiel kostenlosen deutsch. У 9,30  у уч. 211

– Зубић Драгана- ванредни 4/4 и 1/4,  разредни Т25

-Тодорић Дејана- поправни/ разредниТ15

– Москаљ Радојка

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ

18.08. У 10,30    уч.211

-Тодорић Дејана- ванредни 1/4  поправни/разредни Т15

– Зубић Драгана

– Москаљ Радојка

ДИЗАЈН ОДЕЋЕ

18.08. у 8,00 у уч. 313

– Наташа Трајковић- ванредни 4/4

– Бранка Штрбац

– Душица А.Фелбапов

ПРАКТИЧНА НАСТАВА- ТЕКСТИЛСТВО

20.08. у 8,00 у текстилној радионици

-Весна Вајнбергер- разредни Т15, и Т12

-Милана Гњатовић- ванредни 1/4

– Ана Бовђиш

КАТАСТАР

18.08. у 8,00 у уч. 007

– Квочка Мирослав-ванредни 4/4

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

ГЕОДЕЗИЈА

18.08. у 10,00

– Видић Немања-ванредни 3/4

– Филиповић Јелена-ванредни 4/4

– Квочка Мирослав

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- писмени

19.08. у 9,00 у уч.007

– Видић Немања  -ванредни 3/4

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- усмени

20.08. у 9,00

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ЧИТАЊЕ ПРОЈЕКАТА

20.08. у 11,00   у уч.104

-Пешка Ана- ванредни 5/5

-Стоилковић Варга Бојана

-Иванишевић Дејан

Видео туторијали за коришћење свих бесплатних апликација

На иницијативу Мајкрософта, Партнер Mајкрософта је припремио веб сајт https://www.e-nastava.rs/ са упутствима и видео туторијалима за коришћење свих бесплатних апликација које је Мајкрософт ставио на трајно располагање у сврху образовања half life 2 free download. Ради се о апликацијама из пакета Office 365, доступним у онлајн режиму рада, а чији је саставни део и апликација Теамс – прилагођена за одржавање наставе на даљину и организацију управљања школом how can I download music and videos from youtube.

 
На поменутом веб сајту се налази Детаљан водич како у потпунсти организовати рад школе уз помоћ Мајкрософт алата где је корак по корак објашњено како у целости пребацити руковођење школом у виртуелно окружење. Водич је урађен на основу дугогодишњег искуства Техничке школе из Ужица која успешно примењује онлине модел и у настави и у управљању школом musiken auf ipad.

 

У петак 10.07.2020. године Мајкрософт ће организовати он-лине представљање Водича од стране директора Драгана Туцаковића и помоћнице директора Јелене Павловић из Техничке школе из Ужица zotero kostenloser. Причаће из личног искуства о предностима он лине управљања школом, начинима виртуелне сарадње комплетног колектива, као и о настави на даљину коју су у потпуности реализовали за време трајања пандемије telegram sticker herunterladen. Сатница одржавања вебинара и линк за приступ ће бити постављени на сајту https://www.e-nastava.rs/

 

Срдачан поздрав

У П И С 2020

Упис се реализује на адреси Гагаринова 1 

Подсећамо вас да се упис ученика у средњу школу организује у складу са мерама које су прописане од стране кризних штабова надлежних за територију којој припада ваша школа excel programm download kostenlos deutsch chip.

Такође напомињемо, да се због мера прописаних установама примарне медицинске заштите-домовима здравља, омогући упис ученицима који нису прибавили лекарско уверење за образовни профил у који су распоређени, уз обавезу да га прибаве када се за то стекну услови herunterladen.

Ученици који су желели да се упишу у средњу школу преко налога Канцеларије за е-управу, а то нису успели јер немају лекарско уверење, упис треба да обаве директно у школи mozilla firefox deutsch kostenlos.      

Унапред вам се захваљујемо на свим напорима које ћете уложити да ова активност протекне уз најбољу могућу организацију и мере заштите од ширења епидемије herunterladen.

Срдачно

ВАНРЕДНИ И МАТУРСКИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

18.08.2020. у  12:00     (Писмени део испита)

19.08.2020. у  09:00    (Усмени део испита)

   

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

17.08.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

18.08.2020. у 09:00      (Усмени део испита)

 

1. Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

19.08.2020  у 12:00              (Писмени део испита)

20.08.2020 fortnite auf playstation herunterladen. по договору     (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

19.08.2020. у 12:00     (Писмени део испита)

По договору               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Марушевић Ј.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

19.08.2020. у 12:00

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер С.

3.Милошевић Н.

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

20.08.2020.   у 11:30

1.Зидаревић-К.З waffen spiele kostenlos downloaden.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

20.08.2020.  у  11:00   

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ИСТОРИЈА  ( изборни)  (1к)

17.08.2020. у 12:00

1. Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (1 к) 

17.08.2020. у 11:00                        

1. Савић З.

2.Стевановић М.

3.Лер Ф.

 

 

ФИЗИКА  (1к)

17.08.2020.  у  11:30                                                   

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1 к)

20.08.2020 herunterladen. у 09:00

1. Коџо С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ВЕРСКА НАСТАВА   (4к)

20.08.2020. у 09:00

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Коџо С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА -ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020 kostenlos songs von youtube herunterladen. у 09:00                  *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)                      24.08.2020.  у 09:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА  (1к)           24.08.2020. у 11:00 1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА  (1к)

25.08.2020. у 09:00        Гагаринова ,  радионице****           

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Анђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1к)

24.08.2020.  у 09:00

1.Танасин Д kan discord niet.

2.Ковачевић  М.

3. Димитрић К.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08..2020. у 11:00 

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

26.08.2020.  у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2020. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А macbook datei herunterladen.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (1к)

24.08.2020. у  10:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

25.08.2020. у 09:00

1.Станковић Р.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ (1к)

24.08.2020. У 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА (2к)

25.08.2020. У 09:30

1.Ковачевић А picasa bildbearbeitungsprogramm kostenlos download.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (1к)

26.08.2020. у 10:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЛОВСТВО (1к)

26.08.2020. у 10:30

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

25.08.2020. у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА  (1к)

25.08.2020. у 10:00

1.Савић М herunterladen.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА   (3 к)

24.08.2020. у 11:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

                                                                        

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08 .2020. у 12:00

1.Туцић В.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М herunterladen.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ

(1к)

24.08.2020. у 11:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Станковић Р.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦВЕЋАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)

24.08.2020. у 10:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (1к)

25.08.2020. у 10:00

 

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

РАСАДНИЧАРСТВО (1к)

24.08.2020 samsung TV iptv. у 10:00

1.Станковић Р.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА  (1к)

24.08 .2020. у 11:00

1.Матић Д.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ФИНАЛАНА ОБРАДА ДРВЕТА

24.08.2020. у 11:30

1.Шаша Д.

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

СТОЛАРСТВО

24.08.2020. у 09:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

 

 

Нови Сад, 30.06.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                    

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

 

ЗАДАТАК А      25.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Малинић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

 

ЗАДАТАК Б      26.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Млађеновић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер