Arhive za 3. новембра 2019.

Посета фабрици за производњу изолационих материјала ФИМ

Ученици Техничке школе Милеве Марић Анштајн, прве, друге и треће године, обишли су фабрику за производњу изолационих материјала ФИМ, и фабрику за производњу керамичких плочица у Кањижи itunes kostenlos herunterladen pc. Упознали су се са сировинама од којих добијамо готов производ, поступак- технологију производње, и на крају видели су готове производе које користимо у градјевинарству social media symbolenen. У фабрици изолационих материјала ФИМ- видели су производњу стиропора(термоизолационог материјала) и битуменских трака (хидроизолационог материјала) kostenlos bildschirmschoner aquarium downloaden. У фабрици плочица, видели су како од глине, након прераде и сушења обликују и глазирају керамичке плочице die besten pc spiele gratisen.