учитавање

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2021/2022.год. Браће Рибникар ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

Због померања фебруарског распуста ово су датуми ванредних испита:

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2021/2022.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

25.02.2022.  у  13:35         

 

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер М.С.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

21.02.2022.  у 12:40              (Писмени део испита)

22.02.2022.  у 09:20              (Усмени део испита)

1.Лончар Ј.

2.Надрљански К.

3.Загорац Д.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (2к)

21.02.2022. у 10:00                 (Писмени део испита)

23.02.2022. у 14:30                 (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК  (1к)

24.02.2022. у 12:50                 (Писмени део испита)

По договору са проф.        (Усмени део испита)

1.Кокић Ђ.

2.Марушевић Ј.

3.Петровић С.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (3к)

22.02.2022. у 12:40                 (Писмени део испита)

23.02.2022. у 11:00                 (Усмени део испита)

1.Средојевић Р.

2.Губик Н.

3.Вукчевић М.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

21.02.2022. у 11:50

1. Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Вуковић-Визи Ј.

ФИЗИКА  (1к)

21.02.2022.  у  12:15        

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Јованов Т.

ФИЛОЗОФИЈА   (2к)

22.02.2022. у 12:40

1.Зидаревић-Крстић З.

2.Бубало-Остовић М.

3.Тасић Д.

ХЕМИЈА  (1к)

22.02.2022.  у  13:40        

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (1к)

23.02.2022. у 14:25

                 ***ГАГАРИНОВА 1 (ЗБОРНИЦА)

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 

3.Белић С.

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА  (1к)

23.02.2022.  у  14:22     

                 ***ГАГАРИНОВА 1 (ЗБОРНИЦА)   

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Белић С.

ГРАФИЧАРСТВО

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2021/2022. Године

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-штампа (1к)

24.02.2022. у 11:50

1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.Анђелић Б.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА  (1к)

21.02.2022. у 14:20

                                       

1.Ћаћић Г.

2.Пјешчић Т.

3.Исаков Т.

ЕСТЕТИКА  (1к)

22.02.2022. у 12:40

1.Зидаревић-Крстић З.

2.Савановић-Белић Б.

3.Вуковић-Визи Ј.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ  (1к)

22.02.2022. у 13:00

1.Савановић-Белић Б.

2.Жуљевић С.

3.Вуковић-Визи Ј.

ГРАФИЧКО ОБЛИКОВАЊЕ И ПИСМО  (1к)

25.02.2022. у 09:10

                                    

1.Дојков В.

2.Пјешчић Т.

3.Јаковљевић Д.

ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ     (1к)

25.02.2022. у 14:30

                                    

1.Вуковић-Визи Ј.

2.Савановић-Белић Б.

3.Исаков Т.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА фотограф   (2к)

24.02.2022. у 13:30

                                             ФОТО – СТУДИО

1.Јабланов Д.

2.Милошевић С.

3.Дрљача А.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ   (1к)      

24.02.2022. у 12:00                                                

1.Дојков В.

2.ковачевић М.

3.Анђелић Б.

ТЕХНОЛОГИЈА ИЗРАДЕ ШТАМПАРСКЕ ФОРМЕ (1к)

25.02.2022. у 14:30

                                      

1.Малиновић Н.

2.Јурик Ж.

3.Јаковљевић Д.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2021/2022. Године

Браће Рибникар

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ИСХРАНА БИЉА  (1к)

23.02.2022. у 11:30          

1.Јованов Т.

2.Јанковић И.

3.Савић М.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

23.02.2022. у  11:15           

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

24.02.2021. у 15:00             

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Дамјановић Б.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА   (2 к)

24.02.2022. у 15:30          

1.Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Дамјановић Б.

ЗАШТИТА  ШУМА (1к)

24.02.2022. у 16:30      

1.Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Дамјановић Б.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ  (1к)

24.02.2022. у 16:00              

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

                                      

         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ   (2к)      

21.02.2021. у 11:00

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

 

 

 

-СТОЛАР-

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

СТОЛАРСТВО  (2к)

23.02.2022. у 11:00

1.Тот С.

2.Матић Д.

3.Чанак Р.

ПОМОЋНИ МАТЕРИЈАЛИ  (1к)

23.02.2022. у 14:30

1.Савић З.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (1к)

23.02.2022. у 16:00

1.Обрадовић А.

2.Матић Д.

3.Малинић В.

ПЛОЧАСТИ МАТЕРИЈАЛИ У СТОЛАРСТВУ  (1к)

23.02.2022. у 16:30

1.Матић Д.

2.Обрадовић А.

3.Малинић В.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА  (1к)

23.02.2022. у 12:30          

1. Малинић В.

2.Булатовић Ј.

3.Млађеновић В.

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (2к)

23.02.2022. у 13:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Булатовић Ј.

 

 

 

Нови Сад, 02.02.2022.год.                                                              Пом. директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                     Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

             

 

Oдговорите