У П И С 2020

Упис се реализује на адреси Гагаринова 1

Подсећамо вас да се упис ученика у средњу школу организује у складу са мерама које су прописане од стране кризних штабова надлежних за територију којој припада ваша школа.

Такође напомињемо, да се због мера прописаних установама примарне медицинске заштите-домовима здравља, омогући упис ученицима који нису прибавили лекарско уверење за образовни профил у који су распоређени, уз обавезу да га прибаве када се за то стекну услови.

Ученици који су желели да се упишу у средњу школу преко налога Канцеларије за е-управу, а то нису успели јер немају лекарско уверење, упис треба да обаве директно у школи.

Унапред вам се захваљујемо на свим напорима које ћете уложити да ова активност протекне уз најбољу могућу организацију и мере заштите од ширења епидемије.

Срдачно