Посета Народном музеју у Београду

Ученици Техничке школе Милева Марић Ајнштајн посетили су недавно реконструисан  Народни музеј у Београду kann man netflix filme auf dem pcen. Заједно са својим професорима имали су прилику да виде експонате из праисторијског доба, уметничка дела из Збирке српског сликарства 18 powerpoint download for free chip. и 19. века, као и дела из Збирске југословенског сликарства. Највећи утисак оставиле су слике великана  Паје Јовановића и Уроша Предића musica. Велику пажњу ученика привукао је Јонин саркофаг, јер су први пут имали прилику да виде „праву“ мумију gimp bildbearbeitungsprogramm kostenlos downloaden deutsch. Након кратког одмора у центру наше престонице, са позитивним утиском, уследио је повратак у Нови Сад filme von disney plusen.