Обавештење о распусту за ученике основних и средњих школa

Република Србија МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА Број: 601-03-00033/12/2021-15 Датум: 05.11.2021 wo kann man ebook kostenlos downloaden. године Немањина 22-26

ШКОЛСКИМ УПРАВАМА ОСНОВНИМ И СРЕДЊИМ ШКОЛАМА ЈЕДИНИЦАМА ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ ПРЕДМЕТ: Обавештење о распусту за ученике основних и средњих школа

Поштовани,

Обавештавамо вас даје Кризни штаб за сузбијање заразне болести Covid-19, на седници одржаној 4 pc spiele kostenlosen vollversionen deutsch illegal. новембра 2021. године донео следећу одлуку:

Распуст за ученике основних и средњих школа траје од 8 nero 9 essentials kostenlos herunterladen. до 12. новембра 2021. године, a први наставни дан je 15. новембар 2021. године.

Потребно je да директори школа попуне упитник о епидемиолошком стању у школама у уторак 9 tv sender kostenlosen. новембра 2021. године, најкасније до 10 часова. Тим за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа (даље: Тим за школе) одржаће састанак у среду 10 kalorientabelle download excel kostenlos. новембра 2021. године ради разматрања епидемиолошке ситуације и припреме предлога за моделе наставе почевши од 15 twitter videosen ios. новембра 2021. године. Све школе ће бити благовремено обавештене о моделима наставе који ће се примењивати у седмици након школског распуста herunterladen.

Тим за школе апелује на примену и других мера ограничавања окупљања и строго поштовање свих других прописаних мера превенције и сузбијања Covid-19 како би одлука о продужењу јесењег распуста дала ефекат на смањење оболевања од Covid-19 у школском узрасту и општој популацији netflix folge herunterladen mac.