ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

Комисија за спровођење поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба дана 08.06.2021 године утврдила динамику спровођења процедуре поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба као, потребну документацију, рок за достављање документације као и време и место пријема исте herunterladen.
БОДУЈУ СЕ САМО ЗАПОСЛЕНИ КОЈИ СУ ЗАСНОВАЛИ РАДНИ ОДНОС НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ.
ЗАПОСЛЕНИ ДОСТАВЉАЈУ САМО ДОПУНУ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ОДНОСУ НА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ИЗ ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ chrome ig story herunterladen.

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Критеријуми за утврђивање запослених за чијим је радом престала потреба, са пуним или непуним радним временом, вреднују се у бодовима, а на основу члана 33 disney movies download for free. ПКУ-а, и то:
1. рад остварен у радном односу:

оверена и потписана потврда о оствареном радном односу (потврду издаје секретар школе на основу података из радне књижице закључно са датумом 30.06.2021 године mit handy youtube lieder downloaden.

2. образовање:

• оверена фоткопија дипломе;
3. такмичења:
• Веродостојан доказ о резултатима постигнутим на такмичењима у организацији Министарства просвете предвиђени календаром такмичења, а то може бити:
• извештај школе организатора,
• оверена потврда школе организатора,
• извод из евиденције школе (дипломе, књиге и слично) infopath download kostenlos.

4. педагошки допринос у раду:
• Веродостојан доказ о раду на изради уџбеника који су одобрени решењем министра;
• Доказ – стручни чланак који је објављен у штампаној или електронској форми у стручној публикацији, у складу са Упутством о каталогизацији публикација;
5 mehrere links von einer seite downloaden. имовно стање:
• укупна примања домаћинства по члану на нивоу републичког прошека према последњем објављеном податку републичког органа надлежног за послове статистике;
• под породичним домаћинством сматрају: брачни друг, деца и родитељи које запослени издржава, броју чланова домаћинства (извод из матичне књиге рођених за децу, венчаних за брачног друга и доказ да родитељи које запослени издржава да немају приходе);

6 windows explorer 9 download kostenlos deutsch. здравствено стање на основу налаза надлежне здравствене установе, односно надлежног фонда пензијског инвалидског осигурања:
Доказ о здравственом стању (инвалидност-инвалидска комисија, тешка болест-конзилијум лекара надлежне здравствене установе, професионално оболење- медицина рада);

7 amazon purchased series. број деце предшколског узраста, односно деце на редовном школовању до 26 година старости:
• Извод и2 матичне књиге рођених све рођене деце,
• Оверена потврда о редовном школовању (државне и приватне школе и факултети се једнако третирају);

• РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ НАПРЕД НАВЕДЕНЕ ДОКУМЕТНАЦИЈЕ ЈЕ 21.06.2021 године nationalhymne herunterladen.

ПОТРЕБНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОСТАВИТИ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА У СЕКРЕТАРИЈАТ ШКОЛЕ од 09.06.2021 до 21.06.2021 У ПЕРИОДУ ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА kaspersky 2019 kostenlos.
• РОК ЗА ЖАЛБУ НА РЕЗУЛТАТЕ ПРЕЛИМИНАРНЕ ЛИСТЕ ПОЧИЊЕ ДА ТЕЧЕ ОД ДАТУМА ОБЈАВЉИВАЊА ЛИСТЕ (најмање 5 радних дана).
• КОМИСИЈА ОБЈАВЉУЈЕ КОНАЧНУ ЛИСТУ НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ЖАЛБУ.
• КОМИСИЈА ДОСТАВЉА ДИРЕКТОРУ ШКОЛЕ, ЦЕЛОКУПНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ВЕЗАНУ ЗА ПОСТУПАК УТВРЂИВАЊА ТЕХНОЛОШКОГ ВИШКА.