O Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Влада Републике Србије на данашњој седници донела је препоруку свим јединицама локалне самоуправе да се распуст у основним и средњим школама продужи и следеће недеље, односно да се настава у основним и средњим школама не одржава од 18 herunterladen. до 24. фебруара 2019. године, и да први радни дан за основне и средње школе буде 25. фебруар 2019 scratch 2 deutsch download kostenlos mac. године. Влада је ову препоруку донела због смањења ризика и изложености ђака вирусу грипа excel kostenlos downloaden windows 7. Када престану разлози за прекид образовно-васпитног рада, школа ће надокнадити пропуштени рад, на начин који одреди школа, по одобрењу министра winter resort simulator mods herunterladen.