Наградни конкурс за средњошколске радове „Четири слободе Европске уније“

Београдска отворена школа отворила наградни конкурс за средњошколске радове „Четири слободе Европске уније“ herunterladen. Такође, позивамо Вас да овај позив проследите професорима и ученицима у Вашој школи nach dem herunterladen.

Радове може да поднесе група од три средњошколца са професором/-ком као ментором/-ком на теме као што су: школовање у Европској унији, будућност Европске уније, будућност Србије у Европској унији, однос Србије и Европске уније, слободе Европске уније, те солидарност, демократија и људска права као вредности Европске уније Free download employment for dementia sufferers. Могу да се поднесу ликовни радови, фотографије, снимци или слем поезија.

Прва награда је пут у Аустрију у новембру, а група од 10-ак најбољих радова ће бити део изложбе у Београду, Нишу и Новом Саду, те у иностранству, Румунији, Словенији, Мађарској и Аустрији adobe reader 8 for free. Радови се шаљу и-мејлом или поштом, а рок за пријаву на конкурс је 3. март 2017. године microsoft todoen.

Позив
Образац