Наградни конкурс за средњошколске радове „Четири слободе Европске уније“

Београдска отворена школа отворила наградни конкурс за средњошколске радове „Четири слободе Европске уније“. Такође, позивамо Вас да овај позив проследите професорима и ученицима у Вашој школи.

Радове може да поднесе група од три средњошколца са професором/-ком као ментором/-ком на теме као што су: школовање у Европској унији, будућност Европске уније, будућност Србије у Европској унији, однос Србије и Европске уније, слободе Европске уније, те солидарност, демократија и људска права као вредности Европске уније. Могу да се поднесу ликовни радови, фотографије, снимци или слем поезија.

Прва награда је пут у Аустрију у новембру, а група од 10-ак најбољих радова ће бити део изложбе у Београду, Нишу и Новом Саду, те у иностранству, Румунији, Словенији, Мађарској и Аустрији. Радови се шаљу и-мејлом или поштом, а рок за пријаву на конкурс је 3. март 2017. године.

Позив
Образац