Извештај са презентације на тему “Употреба савремених технологија у газдовању шумама”

У оквиру пословно техничке сарадње коју наша школа има са ЈП”Војводинашуме” дана 16.09.2016 samsung TV iptv. године представници овог предузећа били су гости наше школе.
Том приликом одржали су презентацију за ученике треће и четврте године смера шумарски техничар и техничар за ловство и рибарство на тему “Употреба савремених технологија у газдовању шумама” fritz fon klingeltöne herunterladen.
На опште задовољство свих, и ученици и професори су имали прилике да се теоријски и практично упознају са најновијом технологијом, инструментима и прибором за инвентуру шума herunterladen.
Посета је протекла у пријатној атмосфери уз лепо дружење са жељом да се овакав вид сарадње и убудуће настави herunterladen.