Друго место на окружном првенству

Наше ученице су заузеле друго место на окружном првенству у спортској гимнастици и пласирале се на међуокружно првенство. Школу су представљале следеће ученице: Аћимовић Сања граф 41, Новачић Нађа граф 41, Вучковић Наташа граф 33, Поповић Теодора А 21, Новачић Вања Т 13. Морам да напоменем да смо, у последњих десетак година, једина школа која је у континуитету излазила на такмичења у женској гимнастици. Наше ученице, које нису активне гимнастичарке и баве се другим активностима, су уложиле доста труда и залагања припремајући се заједно са ментором у соколском дому од 7:30 до 9:00. Ово је показатељ да када се нешто жели, уз труд и рад ни резултати не изостају. Међуокружно такмичење се одржава 09.03.2022.

проф. физичког васпитања Видић Свето