ДОПУНА УПУТСТВА ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

Ha основу препоруке Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, донета je одлука да се настава на даљину остварује до 19 msn herunterladen. марта 2021. године.
Министарство просвете, науке и технолошког развоја обратило се школама са Упутством за организацију рада средњих школа од 8 microsoft office professional 2007 download for free. до 12. марта 2021. године број: 611-00-0360/3/2020-03 од 8. марта 2021. године. Овом приликом напомињемо да Упутство важи до даљег, односно да се организација рада у наредном периоду спроводи у складу са датим инструкцијама download ball games for free.
У овом тренутку тешко je процењивати могућност продужетка или укидања мера које зависе од развоја епидемиолошке ситуације fireworks video to. С тим у вези, потребно je да наставници прате и вреднују развој, напредовање и ангажовање ученика, односно да оцењују ученике у току остваривања наставе на даљину, у складу са прописима којима се уређује оцењивање ученика у средњем образовању и васпитању herunterladen. Наставник je аутономан у планирању оцењивања, na у складу са тим одлучује да ли се и писмени задаци могу реализовати путем наставе на даљину dazn kostenlos.