учитавање

Актуелности

ПРИЈАВА АВГУСТОВСКИХ ВАНРЕДНИХ И МАТРУСКИХ ИСПИТА

ПРИЈАВА

ВАНРЕДНИХ И МАТРУСКИХ ИСПИТА ОД 21.06.2021. ДО 02.07.2021. ГОДИНЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У
ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

Комисија за спровођење поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба дана 08.06.2021 године утврдила динамику спровођења процедуре поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба као, потребну документацију, рок за достављање документације као и време и место пријема исте.
БОДУЈУ СЕ САМО ЗАПОСЛЕНИ КОЈИ СУ ЗАСНОВАЛИ РАДНИ ОДНОС НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ.
ЗАПОСЛЕНИ ДОСТАВЉАЈУ САМО ДОПУНУ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ОДНОСУ НА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ИЗ ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ.

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Критеријуми за утврђивање запослених за чијим је радом престала потреба, са пуним или непуним радним временом, вреднују се у бодовима, а на основу члана 33. ПКУ-а, и то:
1. рад остварен у радном односу:

оверена и потписана потврда о оствареном радном односу (потврду издаје секретар школе на основу података из радне књижице закључно са датумом 30.06.2021 године.

2. образовање:

• оверена фоткопија дипломе;
3. такмичења:
• Веродостојан доказ о резултатима постигнутим на такмичењима у организацији Министарства просвете предвиђени календаром такмичења, а то може бити:
• извештај школе организатора,
• оверена потврда школе организатора,
• извод из евиденције школе (дипломе, књиге и слично).

4. педагошки допринос у раду:
• Веродостојан доказ о раду на изради уџбеника који су одобрени решењем министра;
• Доказ – стручни чланак који је објављен у штампаној или електронској форми у стручној публикацији, у складу са Упутством о каталогизацији публикација;
5. имовно стање:
• укупна примања домаћинства по члану на нивоу републичког прошека према последњем објављеном податку републичког органа надлежног за послове статистике;
• под породичним домаћинством сматрају: брачни друг, деца и родитељи које запослени издржава, броју чланова домаћинства (извод из матичне књиге рођених за децу, венчаних за брачног друга и доказ да родитељи које запослени издржава да немају приходе);

6. здравствено стање на основу налаза надлежне здравствене установе, односно надлежног фонда пензијског инвалидског осигурања:
Доказ о здравственом стању (инвалидност-инвалидска комисија, тешка болест-конзилијум лекара надлежне здравствене установе, професионално оболење- медицина рада);

7. број деце предшколског узраста, односно деце на редовном школовању до 26 година старости:
• Извод и2 матичне књиге рођених све рођене деце,
• Оверена потврда о редовном школовању (државне и приватне школе и факултети се једнако третирају);

• РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ НАПРЕД НАВЕДЕНЕ ДОКУМЕТНАЦИЈЕ ЈЕ 21.06.2021 године.

ПОТРЕБНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОСТАВИТИ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА У СЕКРЕТАРИЈАТ ШКОЛЕ од 09.06.2021 до 21.06.2021 У ПЕРИОДУ ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА.
• РОК ЗА ЖАЛБУ НА РЕЗУЛТАТЕ ПРЕЛИМИНАРНЕ ЛИСТЕ ПОЧИЊЕ ДА ТЕЧЕ ОД ДАТУМА ОБЈАВЉИВАЊА ЛИСТЕ (најмање 5 радних дана).
• КОМИСИЈА ОБЈАВЉУЈЕ КОНАЧНУ ЛИСТУ НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ЖАЛБУ.
• КОМИСИЈА ДОСТАВЉА ДИРЕКТОРУ ШКОЛЕ, ЦЕЛОКУПНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ВЕЗАНУ ЗА ПОСТУПАК УТВРЂИВАЊА ТЕХНОЛОШКОГ ВИШКА.

ЕКОЛОШКИ ОПОМЕНАР

Ове школске године као резултат екологизирања на часовима Грађанског васпитања настао је ЕКОЛОШКИ ОПОМЕНАР – подсетник на значај очувања природе и заштуту животне средине које је наше право, али и обавеза. Ученици који су дали највећи допринос и чији су радови део њега су: Катарина Андрић – граф15, Вера Ивошевић- граф11, Мелита Пелфи – граф15, Милица Плећић – граф22, Амела Исмаили – граф21, као и колега Желимири Јурик који је све лепо упаковао. У име Удружења наставника грађанског васпитања Војвођански наГВис им се захваљујем.

наставник Корана Милекић

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА (редовног и ванредног) ЈУНСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ ГРАФИЧАРСТВО И ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА (редовног и ванредног)

ЈУНСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

ГРАФИЧАРСТВО И ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

07.06.2021. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 14 – 17 часова

 

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И ДЕЖУРСТАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА СЕ НАЛАЗИ НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ У ШКОЛИ У БР. РИБНИКАР

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ

СТРУЧНО  – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 

08.06.2021. у 10:00

 

ТЕХНИЧАР ЗА ГРАФИЧКУ ПРИПРЕМУ ГРАФ-42, ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА ГРАФ-45 И ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА ДТО-41

 

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И ДЕЖУРСТАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА СЕ НАЛАЗИ НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ У ШКОЛИ У  БР.РИБНИКАР

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

 

ГРАФ-41, ГРАФ-43   08.06.2021. од 08:00 до 16:30

ПА-41, ШТ-41     08.06. – 09.06.2021.  од 08:00 до 16:30

 

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И КОМИСИЈА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА СЕ НАЛАЗИ НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ ШКОЛЕ У БР. РИБНИКАР

 

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

 

ГРАФ-41 и ГРАФ-43   09.06.2021.        од 09:00 до 16:30

 

ШТ-41, ПА-41 и ДТО-41  09.06.-10.06.2021.   од 09:00 до 16:30

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И КОМИСИЈА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА СЕ НАЛАЗИ НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ ШКОЛЕ У БР. РИБНИКАР

 

 

ГРАФ-42 и ГРАФ-45   09.06.-10.06.2021.    од 08:00 до 14:00

Место полагања радионице за графичку припрему и обликовање у Гагариновој

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И КОМИСИЈА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА СЕ НАЛАЗИ НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ ШКОЛЕ У БР. РИБНИКАР

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Гараринова 1 ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Гараринова 1

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

МАТЕМАТИКА (1К)

Писмени део 31.05.2021. у 11:55

Усмени део 01.06.2021.

1. Вујанић С.

2. Ковачевић М.

3.Попара Конаков М.

ГРАЂЕВИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (1К)

01.06.2021.

1.Ковачевић Ј.

2.Милановић В.

3.Бикић Б.М.

СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА (1К)

Писмени део 01.06.2021. у 10:00

Усмени део 02.06.2021. у 13:00

1.Стојановић Д.

2.Перковић Д.

3.Драгојловић С.

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА (2К)

Писмени део 01.02.2021. у 09:30

Усмени део 02.06.2021. у 10:15

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С.

3.Фелбапов А.Д.

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ГРАЂЕВИНАРСТВУ

02.06.2021. у 13:15                      (1К)

1.Стојилковић В.Б.

2.Страживук А.

3.Драгојловић С.

ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ (1К)

02.06.2021. У 10:30

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С.

3.Фелбапов А.Д.

ТЕХНИЧКА ОБРАДА У ПРЕМЕРУ (1К)

02.06.2021.У 10:30

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С.

3.Фелбапов А.Д.

 ВЕРСКА НАСТАВА (1К)

02.06.2021. у 10:00

1.Ботошки Г.

2.Куриџа С.

3.Анђелић З.

ГЕОДЕЗИЈА (1К)

03.06.2021. У 12:30

1.Шормаз С.

2.Видић Н.

3.Видић С.

ФОТОГРАМЕТРИЈА (1К)

03.06.2021. У 12:30

1.Шормаз С.

2.Видић Н.

3.Видић С.

ТЕХНОЛОГИЈА РАДА – зидарV степен (1К)

03.06.2021. у 11:15

1. Ковачевић Ј.

2.Петровић И.

3.Васић Б.

НАЦРТНА ГОМЕТРИЈА (2К)

Писмени део 03.06.2021. у 12:30

Усмени део 04.06.2021. у 12:30

1.Стојановић Д.

2.Пешка А.

3.Обућински А.

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО -РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА  – јуни 2021. године

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА       јуни 2021. године

 

ПОНЕДЕЉАК , 31. МАЈ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (писмени) 3 1 11,55 101 Вујанић С.
  4 1     Ковачевић М.
          Конаков П.М.
 
Српски језик (писмени) 1 1 10,00 101 Белић Славица
  2 1     Крупљанин Л.
          Фелбапов А. Д.

 

УТОРАК, 01. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (усмени) 3 1 11,55 101 Вујанић С.
  4 1     Ковачевић М.
          Конаков П.М.
 
Српски језик (усмени) 1 1 10,00 102 Белић Славица
  2 1     Крупљанин Л.
          Фелбапов А. Д.
 
Историја 4 1 10,45 205 Јовичић Горан
          Ковачевић Данијела
          Ковачевић Јасна
 
Енглески језик (писмени) 4 1 13,05 205 Аврамовић Ана
  2 1     Чорда Ратка
          Кокић Ђурђина
 
Немачки језик (писмени) 4 1 13,05 205 Кокић Ђурђина
          Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
 
Ликовна култура 1 1 13,00 001 Богуновић Наталија
          Ђаковић Тања
          Николић Б.

 

СРЕДА, 02. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Рачунарство и информатика 1 1 10,00 307 Анђелковић З.
          Јовичин Б. Љ.
          Дедин М.
 
Немачки језик (усмени) 4 1 12,30 205 Кокић Ђурђина
          Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
 
Енглески језик (усмени) 4 1 12,30 205 Аврамовић Ана
  2 1     Чорда Ратка
          Кокић Ђурђина
 
Технологија одеће 2 1 11,00 210 Зубић Д.
          Москаљ Р.
          Дедин М.

 

ЧЕТВРТАК, 03. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Цртање и сликање 2 1 9,30 001 Богуновић Н.
  2 1     Ђаковић Т
          Керезовић Сања
Физичко васпитање 4 1 11,00 Ф.к. Стоилковић Д.
  2 1     Видић Свето
          Стојановић Д.
 
Теорија форме 1 1 11,00 001 Богуновић Н.
          Трајковић Н.
          Керезовић Сања

 

ПЕТАК, 04. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Дизајн одеће 4 1 11,00 319 Трајковић Н.
  2 1     Штрбац Бранка
          Б.Б. Милка

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 08:40

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

31.05.2021. у 09:00

1. Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 09:10

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић

ФИЛОЗОФИЈА  (3к)

 31.05.2021. у 09:30      

1.Зидаревић-Крстић

2.Бубало-Остовић М.

3.Марић Н.

ИСТОРИЈА  (1 к)  

31.05.2021. у 11:05      

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Ковачевић Александра

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1к)

31.05.2021. у 11:15      

1.Ковачевић Александра

2.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

ФИЗИКА  (1к)

31.05.2021. у 10:35      

1.Лер Ф.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ХЕМИЈА  (3к)

31.05.2021. у 10:50

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

01.06.2021.  у  08:40         (Писмени део испита)

05.06.2021. у   12:00       (Усмени део испита)

1. Лончар Ј.

2.Надрљански К.

3.Загорац Д.

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

01.06.2021.  у  11:45          

 

1.Анђелић М.

2.Тасић Д.

3.Алајица Д.

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ      (1к)

01.06.2021. у 13:00

1.Попара-Конаков М.

2.Јованов Т.

3.Стевановић М.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

01.06.2021. у 13:15

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Тасић Д.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

02.06.2021. у 10:45

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер-М. С.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

02.06.2021. у  08:00     (Писмени део испита)

03.06.2021. у  11:50     (Усмени део испита)

1.Средојевић Р.

2. Вукчевић М.

3.Губик Н.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

03.06.2021.  у  08:40        

1.Милекић К.

2.Коџо С.

3.Ђурђевац В.

ВЕРСКА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021.  у  09:00        

1.Куриџа С.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

ПСИХОЛОГИЈА  (1к)

03.06.2021. у 08:50

1.Ђурђевац В.

2.Милекић К.

3.Коџо С.

НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК   (1 к)

03.06.2021. у 13:45              (Писмени део испита)

03.06.2021. у 14:15              (Усмени део испита)

1.Кокић Ђ.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (5 к)

03.06.2021.  у 13:45              (Писмени део испита)

04.06.2021.  у 13:10              (Усмени део испита)

1.Ћирић В. 

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ (1к)

31.05.2021. у 10:35

1.Лер Ф.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО     (1к)

01.06.2021. у 11:45

1.Ваван И.

2.Дојков В.

3.Ћаћић Г.

ФОТОГРАФИЈА  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Јаковљевић Д.

2.Дрљача А.

3.Јабланов Д.

Технологија образовног профила-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1. Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3. Јаковљевић Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Дрљача А.

2.Јабланов Д.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)    

04.06.2021. у 08:30      

1.Ћаћић Г.

2.Малиновић Н.

3.Анђелић Б.

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ    (1к)      

04.06.2021. у 09:30                   ****

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање      

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)      

04.06.2021. у 09:30                      *** 

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање          

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА (1к)

04.06.2021. у 10:00

                                         ***Гагаринова 1***

                                         Радионица штампе

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Патарић С.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ДОРАДА  (1к)    

04.06.2021. у 10:00      ***Гагаринова 1***

                                           Радионица дораде

1. Ковачевић М.

2.Чубрило Д.

3.Патарић С.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ЛОВСТВО  (1к)

07.06.2021. у 14:45          

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ДЕНДРОМЕТРИЈА  (1к)

07.06.2021. у 15:00

1.ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

02.06.2021. у 12:30      

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ГЕОДЕЗИЈА   (1к)

02.06.2021. у 12:45

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

03.06.2021. у  12:20           

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

02.06.2021. у 13:15              

1.Јанковић И.

2. Савић М.

3.Ковачевић А.

ЗАШТИТА ШУМА  (2 к)

03.06.2021. у 12:00          

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (1к)

02.06.2021. у 13:00           

1. Дамјановић Б.

2. Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ШУМСКА БОТАНИКА (1к)

04.06.2021. у 10:00

1.Јованов Т.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ГАЈЕЊЕ ШУМА (1к)

07.06.2021. у 14:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ (1к)

04.06.2021.  у 10:30

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

04.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

04.06.2021. у 11:30

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Туцић В.

3.Ковачевић А.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

Пројектовање паркова и основе грађевинарства    (1к)      

04.06.2021. у 11:10

1 Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021. у 10:00

1.Иванишевић М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

01.06.2021. у 12:30          

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д. 

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1к)

02.06.2021. у 11:30   

1.Обрадовић А.

2.Мудринић Д.

3.Матић Д.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА (1к)

02.06.2021. у 12:20

1.Мудринић Д.

2.Матић Д.

3.Обрадовић А.

СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА (1к)

02.06.2021. у 12:00

1.Матић Д.

2.Мудринић Д.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

-Техничар за обликовање намешптаја и ентеријера-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Туцић В.

2.Перовић Ђ.

3.Ковачевић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

01.06.2021. у 11:00

1.Млађеновић В.

2.Малинић В.

3.Матић Д.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА  (1к)

01.06.2021. у 11:30

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕОРИЈА ФОРМЕ СА ЦРТАЊЕМ  (1к)

04.06.2021, у 12:30

1.Ђаковић Т

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

                                                 

 

Нови Сад, 18.05.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                           

             

 

 

 

 

 

Зашто смо НАЈЈАЧИ?

У четвртак 29. априла, пред ускршње празнике, завршила се хуманитарна акција прикупљања новчаних средстава за куповину електричних инвалидских колица.

Колица су намењена нашем другу Павелу Мухи, ученику одељења Граф25.

Део потребних средстава одобрен је од стране ПИО фонда, а остатак смо сакупили у школи донацијом запослених и дела ученика, као и кроз акцију Ускршњи вашар.

На Ускршњем вашару испред наше школе, у Улици  Браће Рибникар, ученици су продавали осликана ускршња јаја и саднице цвећа из школског расадника. Акција је привукла и многе наше суграђане.

Хвала свима, који су учествовали у овој акцији чиме смо још једном показали велико срце наше велике школе.

      

                                            одељенски старешина

                                            Ксенија Надрљански

 

 

 

XXIII РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА У ПОДРУЧЈА РАДА ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

XXIII РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА У ПОДРУЧЈА РАДА ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

У периоду од 23.-24.04. 2021. године одржано је XXIII Републичко такмичење ученика средњих стручних школа у подручја рада Шумарство и обрада дрвета. Домаћин овог такмичења је била Политехничка школа из Суботице, која се потрудила да обезбеди све услове како би успешно реализовала такмичење уз поштовање свих мера заштите. Такмичење је протекло у мањем саставу него претходних година, одзив броја школа учесница је био мањи због тренутне епидемиолошке ситуације.

И ове године наши ученици су остварили завидне резултате. Нашу школу представљала је екипа састављена од најбољих ученика које су одабрали њихови ментори, а на челу тима био је директор Жељко Савић. Екипу су сачињавали ученици: Јована Перески – Дто31, такмичила се у две дисциплине (ментори: Драган Матић и Анђела Обрадовић); Спасена Марковић – Дто31, Ивана Новак – Дто11, Драган Мишић – Дто21 (ментор: Видојко Млађеновић); Владимир Домазет -Дто41 (ментор: Верица Малинић); Габријел Кичиња – Д32 (ментор: Илија Анђелић); Ранко Ћук – Д32 (ментор: Стјепан Тот); Дарко Новаковић – Па41 (ментори: Мара Кораћ и Марија Мошорински) и Теодора Сабо – Па41 (ментор: Верица Туцић).

Наши такмичари истакли су се у следећим дисциплинама:

-Обрада дрвета

Својства материјала:

  • 1. место – Јована Перески – Дто31 (ментор: Драган Матић)

Финална обрада дрвета – квиз:

  • 1. место – Спасена Марковић – Дто31, Ивана Новак – Дто11, Драган Мишић – Дто21 (ментор: Видојко Млађеновић)

Практичан рад – тапетар:

  • 1. место – Габријел Кичиња – Д32 (ментор: Илија Анђелић)

Практичан рад – столар:

  • 2. место – Ранко Ћук – Д32 (ментор: Стјепан Тот)

-Пејзажна архитектура

Цвећарство и декоративна дендрологија:

  • 2. место – Дарко Новаковић – Па41 (ментори: Мара Кораћ и Марија Мошорински)

Аранжирање биљног материјала:

  • 2. место – Теодора Сабо – Па41 (ментор: Верица Туцић)

 

У екипном пласману наши ученици донели су два пехара, освојивши друго место из области Обраде дрвета, као и друго место из области Пејзажне архитектуре.

Захваљујући труду, раду и вољи не само ученика, већ и њихових наставника – ментора, постигнут је одличан успех на такмичењу што показују освојене медаље и пехари. Наши такмичари су још једном показали своје знање, вештине и таленат а ментори на најбољи начин увидели резултат свог рада.Са овог такмичења вратили смо се препуни позитивних утисака, како због самог такмичења, тако и због прелепог дружења које су нам приредили љубазни домаћини.

 

Деурство Наставника у Бр. Рибникара 40

O б а в е ш т е њ е

Драги ученици,родитељи,колеге,
Обавештавамо Вас да се наставни процес неће изводити због предстојећих празника у периоду 30.04.- 04.05.2021.
Срећне ускршње и првомајске празнике жели Вам Управа школе.

Пријава за ванредне и матурске испите

Пријава за ванредне и матурске испите за јунски испитни рок је од 05.05.2021. до 14.05.2021.године

O Б А В Е Ш Т Е Њ Е!

Почевши од 19. априла 2021. године, настава се организује на начин како je то прописано стручним упутствима за организацију u реализацију образовно-васпитног pada у школској 2020/2021. години за основне u средње школе, од 11. августа 2020. године и Правилником о посебном програму образовања и васпитања (број: 601-00-00027/4/2020-15 од 19.08.2020. године).

У оквиру организације непосредног образовно-васпитног рада, веома je важно да се континуирано прате и оцењују ученичка постигнућа на начин који неће додатно оптеретити ученике и наставнике.

У жељи да ученици успешно заврше школску годину потребно je да се настава и остали облици образовно-васпитног рада припремају и реализују у функцији остваривања прописаних исхода кроз одговарајуће садржаје и активности.

Потребно je водити рачуна и о пажљивом планирању усмених и писмених провера постигнућа, али и о томе да се оцењивање ученика врши и на основу процена о ангажовању и резултатима рада, a нарочито путем: излагања и представљања (изложба радова, резултати истраживања, модели, цртежи, постери, дизајнерска решења и др.), учешћа у дебати и дискусији, писања есеја, домаћих задатака, учешћа у различитим облицима групног рада, рада на пројектима, збирке одабраних ученикових продуката рада – портфолија, у складу са правилником којим се уређује оцењивање ученика у основном и средњем образовању и васпитању.

Приликом оцењивања, такође, треба инсистирати на битним садржајима и активностима, односно на садржајима и активностима који су кључни за остваривање исхода.

ПРВИ ПОТПРЕДСЕДНИК ВЛАДЕ И МИНИСТАР

ДЕЖУРСТВО НАСТАВНИКА – Браће Рибникар 40

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Гараринова 1 ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АПРИЛСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Гараринова 1

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

  

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1к)

13.04.2021. у 13:00

1.Ковачевић Д.

2.Музека М.

3.Петровић И.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (3к)

(писмени део испита)

13.04.2021. у 12:00

1.Марковић Д.

2.Белић С.

3.Крупљанин Л.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (2к)

(писмени део испита)

13.04.2021. у 10:00

1.Смиљанић Д.

2.Пешка А.

3.Стојилковић Б.

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ГРАЂЕВИНАРСТВУ (1к)

13.04.2021. у 13:00

1.Варга Б.

2.Лешки А.

3.Крупљанин Л.

ХИДРОЛОГИЈА СА ХИДРОМЕТРИЈОМ (1к)

(писмени део испита)

13.04.2021. у 11:00

1.Вуцеља М.

2. Варга Б.

3.Стојанивић Душица

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА (2к)

(писмени део испита)

13.04.2021. у 08:00                             ***кабинет***

1.Иванишевић Д.

2.Сузана Ш.

3.Драгица Р.

ИСТОРИЈА (1к)

14.04.2021. у 13:00

1.Јовичић Г.

2.Пивнички И.

3.Петровић И.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (3к)

(усмени део испита)

14.04.2021. у 12:30

1.Марковић Д.

2. Крупљанин Л.

3.Белић С.

ХИДРОЛОГИЈА СА ХИДРОМЕТРИЈОМ (1к)

(усмени део испита)

14.04.2021. у 11:00

1.Вуцеља М.

2. Варга Б.

3.Стојанивић Душица

ГРАЂЕВИНСКИ  МАТЕРИЈАЛИ  (1к)

14.04.2021.у  11: 15

1.Ковачевић Јасна

2.Стојановић  Душ.

3.Петровић Иван

ГЕОДЕЗИЈА (2к)

14.04.2021. у 11:00

 

1.Иванишевић Д.

2.Сузана Ш.

3.Драгица Р.

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА (2к)

(усмени део испита)

14.04.2021. у 11:00   

1.Иванишевић Д.

2.Сузана Ш.

3.Драгица Р.

МАТЕМАТИКА (2к)

(писмени део испита)

15.04.2021. у 14:25                  ***учионица 104***

1. Вујанић С.

2.Јовановић Ката

3.Ковачевић Мелинда

ПРЕДУЗЕТНИШТВО (2к

15.04.2021. у 08:00   

1. Ваван И.

2.Прибиш М.

3.Петровић И.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (2к)

(усмени део испита)

15.04.2021. у 11:30

1.Смиљанић Д.

2.Пешка А.

3.Стојилковић Б.

МАТЕМАТИКА (2к)

(усмени део испита)

16.04.2021. у 12:00                  ***учионица 104***

1. Вујанић С.

2.Јовановић Ката

3.Ковачевић Мелинда

ФИЗИКА (1к)

20.04.2021. у 08:00   

1. Топић Ј.

2.Родић Д.

3.Штрбац Б.

ВЕРСКА НАСТАВА (1К)

16.04.2021. у 14:00                  

1.Ботошки Горан

2.Куриџа С.

3.Јовичин Б.Љ.

 

ТЕКСТИЛСТВО  И   КОЖАРСТВО РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА АПРИЛ 2021. године 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА       АПРИЛ 2021. године

 

УТОРАК , 13. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Немачки језик (писмени) 3 1 8,00 102 Кокић Ђ.
          Аврамовић А.
          Тегелтија В.
 
Српски језик (писмени) 4 4 12,00 102 Марковић Д.
          Крупљанин Л.
          Белић С.

 

СРЕДА, 14. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Немачки језик (усмени) 3 1 8,00 102 Кокић Ђ.
          Аврамовић А.
          Тегелтија В.
 
Српски језик (усмени) 4 1 12,30 102 Марковић Д.
          Крупљанин Л.
          Белић С.
 
Историја 4 1 13,00 104 Јовичић Г.
  1 1 13,00 104 Пивнички И.
          Петровић И.
 
Биологија 1 1 14,30 102 Попара К. М.
          Обућински А.
          Анђелковић З.

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА       АПРИЛ 2021. године

 

ЧЕТВРТАК 15, АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Ликовна култура 1 1 11,00 001 Богуновић Н.
          Штрбац Б.
          Трајковић Н.
 
Естетско обликовање 1 1 11,00 001 Штрбац Б.
          Богуновић Н.
          Трајковић Н.
 
Практична настава 4 4 12,00 радионица Гњатовић М.
          Бовђиш А.
          Штрбац Б.
 
Предузетништво 4 1 8,00 102 Ваван И.
          Прибиш М.
          Ђуршевац В.
 
Математика (писмени) 3 1 12,00 102 Вујанић С.
          Јовановић К.
          Ковачевић М.

                                                                                                               

ПЕТАК, 16. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Технологија одеће 1 1 8,00 102 Зубић Д.
          Москаљ Р.
          Килибарда Ј.
 
Текстилни материјали 1 1 8,30 102 Зубић Д.
          Москаљ Р.
          Килибарда Ј.
 
Верска настава 1 1 14,00 102 Ботошки Г.
          Куриџа С.
          Љиљана Ј.Б.
 
Математика (писмени) 3 1 12,00 102 Вујанић С.
          Јовановић К.
          Ковачевић М.

 

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АПРИЛСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АПРИЛСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

12.04.2021. у 10:35

1.Вајнбергер-М. С.

2.Милошевић Н.

3.Радованов Ђ.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

12.04.2021.  у  10:40        

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Недељковић-С.Д.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1к)

12.04.2021.   у 12:40    

1. Ковачевић А.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ВЕРСКА НАСТАВА  (3 к)  

12.04.2021. у 14:20                        

1.Шипка С.

2.Куриџа С.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (2к)

12.04.2021. у 15:00      

1.Савић З.

2.Стевановић М.

2.Kовачевић А.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (9 к)

12.04.2021.  у 13:05              (Писмени део испита)

13.04.2021.  у 13:40              (Усмени део испита)

1. Петровић С.

2.Марушевић Ј.

3.Ћирић В. 

ИСТОРИЈА (2к)

13.04.2021. у 11:10 

1.Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Оторанов Б.

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

13.04.2021.  у  11:55          

 

1.Тасић Д.

2.Анђелић М.

3.Јаковљевић Д.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (3 к)

13.04.2021. у  12:30     (Писмени део испита)

14.04.2021. у  11:10     (Усмени део испита)

    

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

14.04.2021. у 11:10              (Писмени део испита)

 14.04.2021. у 11:10              (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ФИЗИКА  (2к)

14.04.2021. у 14:15     

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Попара-Конаков М.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ     (1к)

14.04.2021. у  14:15

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Попара-Конаков М.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

15.04.2021.  у  09:00        

1. Жегарац С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА (1к)

15.04.2021. у 13:05

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

МАТЕМАТИКА  (8 к)

15.04.2021.  у  13:40         (Писмени део испита)

16.04.2021. у   12:30       (Усмени део испита)

1.Анђелић М.

2. Лончар Ј.

3.Надрљански К.

 

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АПРИЛСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ (2к)

19.04.2021. у 14:00

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)      

19.04.2021. у 14:30       

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА (2к)

19.04.2021. у 14:45

1.Пјешчић Т.

2.Савановић-Б.Б.

3.Жуљевић С.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ПРИПРЕМА (4к)

19.04.2021. у 12:00

                                         ***Гагаринова 1***

                                           Кабинет припреме

1.Ковачевић М.

2.Чипе И.

3.Чубрило Д.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3 к)

20.04.2021. у 11:15                   

1.Анђелић Б.

2.Исаков Т.

3.Дојков В.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ (1к)

20.04.2021. у 11:20

1.Ваван И.

2.Ћаћић Г.

3:Анђелић Б.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1к)

20.04.2021. у 11:20

1.Ваван И.

2.Ћаћић Г.

3.Анђелић Б.

ОСНОВЕ АНИМАЦИЈЕ  (3к)

20.04.2021. у 13:40

1.Јаковљевић Д.

2.Вуковић-В. Ј.

3.Недељковић-С.Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ОБЛИКОВАЊЕ (2 к)

21.04.2021. у 10:30

                                          ***Гагаринова 1***

                                           Кабинет обликовања

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА (2к)    

24.04.2021. у 11:10      

1.Јурик Ж.

2.Малиновић Н.

3.Ковачевић М.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ  (2к)

24.04.2021. у 11:30

1.Јурик Ж.

2.Малиновић Н.

3.Ковачевић М.

  

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АПРИЛСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ЛОВСТВО  (1к)

19.04.2021. у 11:15          

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

19.04.2021. у 11:40      

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

19.04.2021. у  14:30           

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Дамјановић Б.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (2к)

21.04.2021. у 10:40              

1.Јанковић И.

2. Перовић Ђ.

3. Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА  (1 к)

21.04.2021. у 12:30          

1. Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (1к)

22.04.2021. у 12:00           

1. Дамјановић Б.

2. Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ШУМСКА БОТАНИКА (1к)

22.04.2021. у 10:40

1.Јованов Т.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

22.04.2021. у 11:30

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА  (2 к)

23.04.2021. у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДЕКОРАТИВНА ДЕНДРОЛОГИЈА    (1к)      

20.04.2021. у 11:15

1 Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПОМОЋНИ МАТЕРИЈАЛИ  (1к)

12.04.2021. у 15:30          

1.Савић З.

2.Стевановић М.

3.Малинић В. 

ПЛОЧАСТИ МАТЕРИЈАЛИ У СТОЛАРСТВУ   (1к)

20.04.2021. у 12:00   

1.Матић  Д.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1 к)

21.04.2021. у 11:15 

1. Шаша Д.

2.Мудринић Д.

3.Обрадовић А.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА (1к)

21.04.2021. у 11:45

1.Мудринић Д.

2.Обрадовић А.

3.Шаша Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – СТОЛАР (1к)

21.04.2021. у 12:00

1.Стјепан Тот

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

21.04.2021. у 12:15

1.Обрадовић А.

2.Мудринић Д.

3.Шаша Д.

СТОЛАРСТВО (1к)

22.04.2021. у 12:00

1.Стјепан Тот

2.Мудринић Д.

3.Шаша Д.

 

-ТАПЕТАР – ДЕКОРАТЕР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ТАПЕТАР ( 1к)

19.04.2021. у 12:00

1.Анђелић И.

2.Радовановић А.

3.Матић Д.

                                     

Нови Сад, 23.03.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                     Дамјановић Бранислав

                                                                                                           

             

 

 

 

 

 

Радно време школске стоматолошке ординације

ШКОЛСКА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА НОРМАЛНО РАДИ БЕЗ ОБЗИРА НА ВАНРЕДНЕ МЕРЕ.
РАДНО ВРЕМЕ ЈЕ ОД 7.00- 13.30 сати.

ДОПУНА УПУТСТВА ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

Ha основу препоруке Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, донета je одлука да се настава на даљину остварује до 19. марта 2021. године.
Министарство просвете, науке и технолошког развоја обратило се школама са Упутством за организацију рада средњих школа од 8. до 12. марта 2021. године број: 611-00-0360/3/2020-03 од 8. марта 2021. године. Овом приликом напомињемо да Упутство важи до даљег, односно да се организација рада у наредном периоду спроводи у складу са датим инструкцијама.
У овом тренутку тешко je процењивати могућност продужетка или укидања мера које зависе од развоја епидемиолошке ситуације. С тим у вези, потребно je да наставници прате и вреднују развој, напредовање и ангажовање ученика, односно да оцењују ученике у току остваривања наставе на даљину, у складу са прописима којима се уређује оцењивање ученика у средњем образовању и васпитању. Наставник je аутономан у планирању оцењивања, na у складу са тим одлучује да ли се и писмени задаци могу реализовати путем наставе на даљину.

Пријава испита за ванредне ђаке

Пријава испита за ванредне ученике за априлски испитни рок је од 8. до 12. марта.

 

Обавештење о остваривању наставе на даљину у средњим школама у седмици од 8. до 12. марта 2021. године

 
Поштована/-и,
 
У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на организацији рада школа у наредном периоду. Подсећамо да су школе у обавези да доследно примењују модел организације наставе на даљину којим се омогућава квалитетно учење и континуирано праћење напредовања ученика.
Потребно је да употребите све постојеће канале комуникације са циљем неодложног обавештавања запослених, ученика и њихових родитеља о начину остваривања наставе у наредној седмици 
 
Срдачно,
 
Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Сектор за средње образовање и васпитање и образовање одраслих

Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да су у току припреме за следећу фазу вакцинације која подразумева запослене у државној управи и локалној самоуправи, комуналним и јавним предузећима, као и правосуђу.
Молимо вас да све запослене у вашем органу, као и све запослене из органа, организација, установа, служби и предузећа који су под вашом надлежношћу или надзором, a који су заинтересовани за вакцинацију против COVID-19, обавестите да могу да искажу интересовање за вакцинацију попуњавањем упитника на порталу:
https ://imunizacija.euprava.gov.rs
након чега ће у одговарајућем року добити термин и бити позвани на вакцинацијски пункт, у складу са приоритетима и доступним вакцинама.
Такође, молимо вас да на вашим веб-страницама поставите банер ка порталу за исказивање интересовања за вакцинацију против COVID-19.
Унапред захвалан,

Mилош Поповић

Прича о Дану розих мајица

Прича о Дану розих мајица

Широм света се последње среде у фебруару обележава као Дан борбе против вршњачког насиља. 

Све је почело 2007. године, када је група активиста у једној канадској провинцији покренула иницијативу након што је канадски ученик Чарлес МекНил у школу дошао са розе мајицом на себи и због тога претрпео ругање и вербално насиље од својих вршњака. 

Ученик је розе мајицу обукао у знак подршке мајци оболелој од карцинома дојке. Активисти су купили 50 розе мајица и поделили их његовим вршњацима у школи који су их носили као подршка дечаку. 

Ученици су почели и сами да долазе у школу облачећи розе мајице, које су тако постале симбол борбе против вршњачког насиља у школама који се широм света обележава последње среде у фебруар

Graf 15 odeljenje i nastavnik Korana Milekić

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021. Гагаринова 1

ПОНЕДЕЉАК 08.02.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021.

ПРЕДМЕТ Одељење Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ИСТОРИЈА II/III 1 8:40 Библ. Јовичић Г.
          Ковачевић Д.
          Анђелковић З.
 
РУСКИ ЈЕЗИК II/III 1 12:00 314 Тегелтија В.
              (писмени)          
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           

УТОТАК 09.02.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021.

ПРЕДМЕТ Одељење Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ВЕРСКА НАСТАВА III/IV 1 11:30 010 Ботошки Г.
          Куриџа С.
          Дебелица М.
 
СРПСКИ ЈЕЗИК I/IV 3 10:00 101 Белић С.
         (писмени) III/IV       Марковић Д.
  II/III        
 
ГЕОД. МЕРЕЊА И РАЧ. I/IV 1 9:25 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
        (писмени)          
           
 
ПРИМЕЊЕНА ГЕОДЕЗИЈА III/IV 1 9:25 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
  IV/IV        
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 

 

 

СРЕДА 10.02.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021.

ПРЕДМЕТ Одељење Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА IV/IV 2 10:40 Библ. Бикић Б.М.
        (писмени) II/III       Ковачевић М.
           
 
СРПСКИ ЈЕЗИК I/IV 3 12:00 Библ. Белић С.
          (усмени) II/IV       Милошевић В.
  III/IV       Обућински В.
 
ГРАЂЕВИНСКИ МАТ. I/IV 3 10:35 Библ. Ћурчић М.
          Циндрић М.
          Фелбапов А.Д.
 
ГЕОД.МЕРЕЊА И РАЧ. I/IV 1 10:30 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
          Шормаз С.
          Радић
 
ПРИМЕЊЕНА ГЕОД. III/IV 1 10:30 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
  IV/IV       Шормаз С.
          Радић
 
ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ III/IV 1 11:15 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
          Шормаз С.
          Радић
 
ГЕОДЕЗИЈА I/IV 1 11:15 Гео.

Каб.

Иванишевић Д.
          Шормаз С.
          Радић
 
           
           
           
 

 

ЧЕТВРТАК 11.02.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021.

ПРЕДМЕТ Одељење Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА IV/IV 2 13:45 Библ. Бикић Б.М.
       (усмени) II/IV       Ковачевић М.
          Вујанић С.
 
УПР. ОДРЖАВАЊЕ

ОБЈЕКАТА

III/IV 1 11:10 Библ. Алексић С.
          Ковачевић Ј.
          Анђелковић З.
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 

 

 

ПЕТАК 12.02.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА Фебруар  2021.

ПРЕДМЕТ Одељење Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ФИЗИЧКО ВАСП. III/IV 1 13:00 Ф.сала Стојилковић Д.
          Видић С.
          Иванишевић Д.
 
РУСКИ ЈЕЗИК II/III 1 12:00 314 Тегелтија В.
         (усмени)         Кокић Ђ.
          Чорда Р.
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           
 
           
           
           

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ФЕБРУАР  2021. године, ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА       ФЕБРУАР  2021. године

ПОНЕДЕЉАК, 08. ФЕБРУАР

 

ПРЕДМЕТ Година Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Естетско обликовање 3 1 9,15 001 Штрбац Бранка
          Трајковић Наташа
          Богуновић Наталија
 
Дизајн одеће 3 1 9,15 001 Штрбац Бранка
          Трајковић Наташа
          Богуновић Наталија
 
Цртање и сликање 3 1 9,15 001 Богуновић Наталија
          Штрбац Бранка
          Трајковић Наташа
 
Енглески језик (писмени) 4 1 10,00 101 Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
          Белић Славица

 

УТОРАК, 09. ФЕБРУАР

 

ПРЕДМЕТ Година Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (писмени) 3 1 7,30 101 Вујанић Светлана
          Б.Б. Милка
          Ковачевић Мелинда
 
Српски језик и књ. (писмени) 3 1 10,00 101 Белић Славица
          Милошевић Весна
          Обућински А.
 
Историја 1 1 10,30 библ Јовичић Горан
          Ковачевић Данијела
          Жегарац Соња
 
Верска настава 4 1 11,30 009 Ботошки Горан
          Куриџа Саша
          Дебелица Милица

 

СРЕДА, 10. ФЕБРУАР

 

ПРЕДМЕТ Година Број Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Технологија одеће 3 1 11,15 210 Зубић Драгана
          Килибарда Јадранка
          Москаљ Радојка
 
Енглески језик (усмени) 4 1 9,20 101 Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
          Белић Славица
 
Биологија 1 1 7,30 101 Попара К. Маша
          Обућински А.
          Бењак федор
 
Српски језик и књ. (усмени) 3 1 12,00 101 Белић Славица
          Милошевић Весна
          Обућински А.

 

ЧЕТВРТАК, 11. ФЕБРУАР

 

ПРЕДМЕТ Година Број Време Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (усмени) 3 1 13,45 101 Вујанић Светлана
          Б.Б. Милка
          Ковачевић Мелинда
 
Немачки језик (писмени) 3 1 11,00 101 Кокић Ђурђина
          Керезовић Сања
          Крупљанин Лидија
 
Логика са етиком 3 1 13,00 101 Зидаревић Злата
          Марић Нада
          Ђурђевац Војислав

                                                                                                                     

 

ПЕТАК, 12. ФЕБРУАР

 

ПРЕДМЕТ Година Број

 

Време

 

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Немачки језик (усмени) 3 1 10,00 101 Кокић Ђурђина
          Керезовић Сања
          Крупљанин Лидија
 
Физичко васпитање 4 1 13,00 Ф. сала Стоилковић Даница
          Видић Свето
          Иванишевић Дејан

 

Прослава Светог Саве, 27. јануар 2021.

Прослава Светог Саве, 27. јануар 2021.

Овогодишња прослава школске славе, Светог Саве, због актуелних епидимиолошких мера, протекла је без свечане академије и са дозвољеним бројем присутних. Освећењу колача присуствовали су делегирани и награђени ученици, представници стручних већа, помоћници директора и директор школе, Жељко Савић. Кум славе био је бивши директор школе, Станко Матић.

У име свих оправдано одсутних, још једном смо стали пред лик Светог Саве, који је нашем народу открио пут ка животу испуњеном љубављу и смислом.

 У свом обраћању присутнима, директор школе, дипл.инг. Жељко Савић, посебно се осврнуо на име  Атанасија Николића, човека који је утемељивач празновања школске славе, Светог Саве. Он је истакао да је на предлог Атанасија Николића, иначе једног од најсвестранијих  људи у Србији свог времена, 1840. год. Савиндан установљен као школска слава.

Као и сваке године одабраним ученицима додељене су светосавске награде. Рачунар је даровао кум школе, Станко Матић, ком се школа одужила захвалницом, а два лаптопапоклонио је анонимни дародавац, који већ други пут овим лепим и хуманим гестом помаже нашим ђацима.

 Директор школе је, на крају, позвао све присутне на част која је приређена у предворју свечане сале и да погледају изложбу коју су поставили наши ученици и наставници у холу школе.

                                                                                    Марија Вукчевић, проф.

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Ванредни ФЕБРУАР термини 2020 21 (*.doc)

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ФЕБРУАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

08.02..2021. у  11:50     (Писмени део испита)

09.02.2021. у  11:45     (Усмени део испита)

   

1.Поповић Ј.

2.Губик Н.

3.Средојевић Р.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

08.02.2021.  у 08:30      (Писмени део испита)

09.02.2021. у 12:00       (Усмени део испита)

 

1.Петровић Т.

2.Анђелић М.

3. Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (1 к)

08.02.2021.  у 08:40              (Писмени део испита)

08.02.2021.  у 09:40              (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3. Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (2 к)

10.02.2021. у 12:00              (Писмени део испита)

10.02.2021. у 13:05               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Оторанов Б.

ИСТОРИЈА (2к)

11.02.2021. у 12:00

1. Пивнички И.

2. Радоњић Н.

3.Оторанов Б.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (3к)

08.02.2021.   у 12:30   

1. Ковачевић А.

2. Оторанов Б.

3. Жегарац С.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

08.02.2021.  у  10:20    

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Недељковић-С.Д.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (3к)

10.02.2021. у 10:40

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер-М. С.

3.Милошевић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

11.02.2021.  у  13:05   

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА (2к)

11.02.2021. у 13:05

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

10.02.2021.  у  08:40         

 

1.Тасић Д.

2.Анђелић М.

3.Обрадовић А.

ХЕМИЈА  (3к)

10.02.2021. у 12:30     

1. Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

ФИЗИКА  (2к)

10.02.2021. у 14:10    

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Савић З.

ВЕРСКА НАСТАВА  (5 к) 

12.02.2021. у 13:00                       

1.Куриџа Ц.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (3к)

11.02.2021.  у  10:40    

1.Милекић К.

2.Жегарац С.

3.Оторанов Б.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈА  (3 к)

19.02.2021. у 11:30               

 

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Aнђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1 к)

19.02.2021. у 11:20                   

1.Танасин Д.

2.Ћаћић Г.

3.Анђелић Б.

ФОТОГРАФИЈА  (1к)

22.02.2021.  у 10:40   

1.Јаковљевић Д.

2.Дрљача А.

3.Јабланов Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ИЗРАДЕ ШТАМПАРСКЕ ФОРМЕ (1к)

19.02.2021.  у 12:30   

1.Малиновић Н.

2.Јурик Ж.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ   (3к)

22.02.2021. у 14:15   

1. Пјешчић Т.

2.Јурик Ж.

3.Ковачевић М.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА (1к)   

17.02.2021. у 10:00     

1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.Анђелић Б.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ШТАМПА  (1к)

19.02.2021. у  09:00

                                      ***Гагаринова 1***

                                            Граф. радионица

1.Фанчевић З.

2.Четојевић О.

2.Патарић С.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)  

08.02.2021. у 10:20      

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Недељковић-С.Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ   (1к)

17.02.2021. у 11:10

1.Дрљача А.

2.Јабланов Д.

3. Исаков Т.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (3к)

19.02.2021. у 11:10

1.Ваван И.

2.Танасин Д.

3.Ћаћић Г.

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ФЕБРУАРСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЛАНИРАЊЕ И ГАЗДОВАЊЕ ШУМАМА  (1к)

18.02.2021. у 11:30         

1. Савић М.

2. Станковић Р.

3. Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ  (2к)

22.02.2021. у 12:00        

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА  (3 к)

19.02.2021. у 11:30         

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА   (3к)

17.02.2021. у 13:00       

1.Јанковић И.

2. Ковачевић А.

3. Станковић Р.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (2к)

19.02.2021. у 14:20     

1.Станковић Р.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ЛОВСТВ О (2к)

17.02.2021. у 10:35         

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Станковић Р.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

17.02.2021. у 11:00           

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ИСХРАНА БИЉА  (1к)

18.02.2021. у 10:00           

1. Јованов Т.

2. Савић М.

3.Станковић Р.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

22.02.2021. у  09:00          

1. Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3. Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

22.02.2021. у 11:30             

1. Јанковић И.

2.Дамјановић Б.

3.Ковачевић А.

 

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (2к)

22.02.2021. у 11:45          

1. Дамјановић Б.

2. Јанковић И.

3. Ковачевић А.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА  (2 к)

19.02.2021. у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (2к)

17.02.2021.  у 13:20

1.Ковачевић А.

2.Станковић Р.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА (1к)

18.02.2021. у 12:00

1.Савић М.

2.Станковић Р.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (2к)

18.02.2021. у 11:00

1.Савић М.

2.Станковић Р.

3.Перовић Ђ.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЦВЕЋАРСТВО    (1к)     

18.02.2021. у 13:40

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

АРАНЖИРАЊЕ БИЉНИХ МАТЕРИЈАЛА  (1к)       

19.02.2021. у 10:35    

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

19.02.2021. у 13:40

1.Перовић Ђ.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

17.02.2021. у 13:05          ****учионица  402****

1.Вујошевић- К.В.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1к)

19.02.2021. у 10:00  

1. Шаша Д.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

13.02.2021. у 09:30

1.Обрадовић А.

2.Малинић В.

3.Шаша Д.

 

 

Нови Сад, 28.01.2021..год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

            

 

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ

СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА

03.02.2021. у 10:00

Гагаринова 1 – радионице

 

КОМИСИЈА:

1.Млађеновић В.

2.Шаша Д.

3.Матић Д.

 

 

 

 

 

Помоћник директора

Бранислав Дамјановић

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЈАНУАРСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

ЈАНУАРСКИ РОК

Шк.2020/2021.ГОД.   Бр.Рибникар

ГРАФИЧАРСТВО

 

25.01.2021. у Браће Рибникар

МАТУРСКИ ПИСМЕНИ ИСПИТ из  СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У 9  часова, учионица 303

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА:

1.ВукчевићМарија

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Вајнбергер – Михелчић Светлана

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

Техничар за графичку припрему:

28.01.2021. (четвртак) учионица 303 у 10:00 часова

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Милошевић Нада

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА:

1.Ковачевић М.

2.Пјешчић Т.

3.Чубрило Д.

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ И ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

 

28.01.2021. (четвртак) уч. 304 у 10:00 часова

 

Технологија графичког материјала:

КОМИСИЈА: Ћаћић Г.  Танасин Д.   Ковачевић М.

 

 

Основи графичке технике:

КОМИСИЈА:Танасин Д.    Исаков Т.    Анђелић Б.

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

Техничар за графичку припрему:

29.01.2021. Радионица графичке припреме (Гагаринова 1) у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Ковачевић М.

2.Чипе И.

3.Чубрило Д.

 

Фотограф:

29.01.2021. ФОТОЛАБОРАТОРИЈА (Бр.Рибникар) у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

 

Техничар штампе:

29.01.2021.    учионица 303 у 9:00 часова

КОМИСИЈА:

1.Јурик Ж.

2.Четојевић О.

3.Пјешчић Т.

 

 

Помоћник директора

                                                                                                       Ћаћић Горан

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА

ЈАНУАРСКИ РОК ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

Бр.Рибникар

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

25.01.2021. у Браће Рибникар

МАТУРСКИ ПИСМЕНИ ИСПИТ из  СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У 9  часова, учионица 303

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА:

1.ВукчевићМарија

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР: Вајнбергер – Михелчић Светлана

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ

Уч.бр. 306

02.02.2021. у 12:00

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА

                                                                      КОМИСИЈА:

                                                                      1.Јанковић И.

                                                                      2.Туцић В.

                                                                      3.Кораћ М.

 

УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

03.02.2021. У 12:00

Уч.бр. 306

 

КОМИСИЈА:

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

02.02.2021. у 10:00

Уч.бр.  308

 

ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР НА ТЕСТУ:

1.Куриџа Саша

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТА:

1.Матић Д.

2.Мудринић Д.

3.Млађеновић В.

 

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

03.02.2021. у 10:00

Уч. бр. 308

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА

ЗАДАТАК „А“

 

1.Малинић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Соц. партнер

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

04.02.2021. у 10:00

Уч. бр. 308

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА

ЗАДАТАК „Б“

 

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Соц. партнер

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР

02.02.2021. у 12:00

Уч. бр.  201

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСВТУ

                                                                    

КОМИСИЈА:

1.Јанковић И.

2.Туцић В.

3.Станковић Р.

 

 

УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

03.02.2021. У 12:00

Уч.бр. 201

 

 

КОМИСИЈА:

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Станковић Р.

 

Помоћник директора

Бранислав Дамјановић

Пријава ванредних испита у објекту Бр. Рибникар

Пријава ванредних испита у Бр. Рибникар од 18.01. до 22..01.2021.године.