учитавање

Arhive za мај 2021

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Гараринова 1 ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Гараринова 1

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

МАТЕМАТИКА (1К)

Писмени део 31.05.2021. у 11:55

Усмени део 01.06.2021.

1. Вујанић С.

2 microsoft teams herunterladen mac. Ковачевић М.

3.Попара Конаков М.

ГРАЂЕВИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (1К)

01.06.2021.

1.Ковачевић Ј.

2.Милановић В.

3.Бикић Б.М amazon prime borrowed movies download.

СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА (1К)

Писмени део 01.06.2021. у 10:00

Усмени део 02.06.2021. у 13:00

1.Стојановић Д.

2.Перковић Д.

3.Драгојловић С herunterladen.

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА (2К)

Писмени део 01.02.2021. у 09:30

Усмени део 02.06.2021. у 10:15

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С.

3.Фелбапов А.Д herunterladen.

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ГРАЂЕВИНАРСТВУ

02.06.2021. у 13:15                      (1К)

1.Стојилковић В.Б.

2.Страживук А.

3.Драгојловић С.

ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ (1К)

02.06.2021 neueste java version kostenlosen. У 10:30

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С.

3.Фелбапов А.Д.

ТЕХНИЧКА ОБРАДА У ПРЕМЕРУ (1К)

02.06.2021.У 10:30

1.Иванишевић Д.

2.Шормаз С map update mercedes.

3.Фелбапов А.Д.

 ВЕРСКА НАСТАВА (1К)

02.06.2021. у 10:00

1.Ботошки Г.

2.Куриџа С.

3.Анђелић З itunes für pc herunterladen.

ГЕОДЕЗИЈА (1К)

03.06.2021. У 12:30

1.Шормаз С.

2.Видић Н.

3.Видић С.

ФОТОГРАМЕТРИЈА (1К)

03.06.2021 harry potter 6 kostenlos downloaden. У 12:30

1.Шормаз С.

2.Видић Н.

3.Видић С.

ТЕХНОЛОГИЈА РАДА – зидарV степен (1К)

03.06.2021. у 11:15

1 herunterladen. Ковачевић Ј.

2.Петровић И.

3.Васић Б.

НАЦРТНА ГОМЕТРИЈА (2К)

Писмени део 03.06.2021. у 12:30

Усмени део 04.06.2021. у 12:30

1.Стојановић Д adobe suite cs2 download kostenlos.

2.Пешка А.

3.Обућински А.

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО -РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА  – јуни 2021. године

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА       јуни 2021. године

 

ПОНЕДЕЉАК , 31. МАЈ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (писмени) 3 1 11,55 101 Вујанић С herunterladen.
  4 1     Ковачевић М.
          Конаков П.М sims 4 häuser herunterladen.
 
Српски језик (писмени) 1 1 10,00 101 Белић Славица
  2 1     Крупљанин Л.
          Фелбапов А vb.net datei aus internet herunterladen. Д.

 

УТОРАК, 01. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Математика (усмени) 3 1 11,55 101 Вујанић С.
  4 1     Ковачевић М herunterladen.
          Конаков П.М.
 
Српски језик (усмени) 1 1 10,00 102 Белић Славица
  2 1     Крупљанин Л adobe flash player for free german windows xp.
          Фелбапов А. Д.
 
Историја 4 1 10,45 205 Јовичић Горан
          Ковачевић Данијела
          Ковачевић Јасна
 
Енглески језик (писмени) 4 1 13,05 205 Аврамовић Ана
  2 1     Чорда Ратка
          Кокић Ђурђина
 
Немачки језик (писмени) 4 1 13,05 205 Кокић Ђурђина
          Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
 
Ликовна култура 1 1 13,00 001 Богуновић Наталија
          Ђаковић Тања
          Николић Б gratis herunterladen mp3.

 

СРЕДА, 02. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Рачунарство и информатика 1 1 10,00 307 Анђелковић З.
          Јовичин Б herunterladen. Љ.
          Дедин М.
 
Немачки језик (усмени) 4 1 12,30 205 Кокић Ђурђина
          Аврамовић Ана
          Чорда Ратка
 
Енглески језик (усмени) 4 1 12,30 205 Аврамовић Ана
  2 1     Чорда Ратка
          Кокић Ђурђина
 
Технологија одеће 2 1 11,00 210 Зубић Д borderlands 2 dlc herunterladen.
          Москаљ Р.
          Дедин М whatsapp foto wil nieten.

 

ЧЕТВРТАК, 03. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Цртање и сликање 2 1 9,30 001 Богуновић Н.
  2 1     Ђаковић Т
          Керезовић Сања
Физичко васпитање 4 1 11,00 Ф.к herunterladen. Стоилковић Д.
  2 1     Видић Свето
          Стојановић Д.
 
Теорија форме 1 1 11,00 001 Богуновић Н.
          Трајковић Н.
          Керезовић Сања

 

ПЕТАК, 04. ЈУНИ

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

Дизајн одеће 4 1 11,00 319 Трајковић Н.
  2 1     Штрбац Бранка
          Б.Б. Милка

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 08:40

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

31.05.2021. у 09:00

1. Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 09:10

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић

ФИЛОЗОФИЈА  (3к)

 31.05.2021. у 09:30      

1.Зидаревић-Крстић

2.Бубало-Остовић М.

3.Марић Н.

ИСТОРИЈА  (1 к)  

31.05.2021. у 11:05      

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Ковачевић Александра

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1к)

31.05.2021. у 11:15      

1.Ковачевић Александра

2.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

ФИЗИКА  (1к)

31.05.2021. у 10:35      

1.Лер Ф whatsapp pc download for free windows 10.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ХЕМИЈА  (3к)

31.05.2021. у 10:50

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

01.06.2021.  у  08:40         (Писмени део испита)

05.06.2021. у   12:00       (Усмени део испита)

1. Лончар Ј.

2.Надрљански К.

3.Загорац Д.

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

01.06.2021.  у  11:45          

 

1.Анђелић М.

2.Тасић Д.

3.Алајица Д.

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ      (1к)

01.06.2021. у 13:00

1.Попара-Конаков М.

2.Јованов Т.

3.Стевановић М.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

01.06.2021. у 13:15

1.Жуљевић С warzone free download pc.

2.Савановић-Белић Б.

3.Тасић Д.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

02.06.2021. у 10:45

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер-М. С.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

02.06.2021. у  08:00     (Писмени део испита)

03.06.2021. у  11:50     (Усмени део испита)

1.Средојевић Р.

2. Вукчевић М.

3.Губик Н.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

03.06.2021.  у  08:40        

1.Милекић К.

2.Коџо С.

3.Ђурђевац В.

ВЕРСКА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021.  у  09:00        

1.Куриџа С.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

ПСИХОЛОГИЈА  (1к)

03.06.2021. у 08:50

1.Ђурђевац В smule aufnahmen herunterladen.

2.Милекић К.

3.Коџо С.

НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК   (1 к)

03.06.2021. у 13:45              (Писмени део испита)

03.06.2021. у 14:15              (Усмени део испита)

1.Кокић Ђ.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (5 к)

03.06.2021.  у 13:45              (Писмени део испита)

04.06.2021.  у 13:10              (Усмени део испита)

1.Ћирић В. 

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ (1к)

31.05.2021. у 10:35

1.Лер Ф.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО     (1к)

01.06.2021. у 11:45

1.Ваван И.

2.Дојков В.

3.Ћаћић Г.

ФОТОГРАФИЈА  (1к)

03.06.2021 vlc media player download for free. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Јаковљевић Д.

2.Дрљача А.

3.Јабланов Д.

Технологија образовног профила-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1. Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3. Јаковљевић Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Дрљача А.

2.Јабланов Д.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)    

04.06.2021. у 08:30      

1.Ћаћић Г.

2.Малиновић Н.

3.Анђелић Б.

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ    (1к)      

04.06.2021. у 09:30                   ****

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање      

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)      

04.06.2021. у 09:30                      *** 

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање          

1.Савановић-Б.Б vavoo.to legally.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА (1к)

04.06.2021. у 10:00

                                         ***Гагаринова 1***

                                         Радионица штампе

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Патарић С.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ДОРАДА  (1к)    

04.06.2021. у 10:00      ***Гагаринова 1***

                                           Радионица дораде

1. Ковачевић М.

2.Чубрило Д.

3.Патарић С.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ЛОВСТВО  (1к)

07.06.2021. у 14:45          

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ДЕНДРОМЕТРИЈА  (1к)

07.06.2021. у 15:00

1.ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

02.06.2021. у 12:30      

1.Јанковић И herunterladen.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ГЕОДЕЗИЈА   (1к)

02.06.2021. у 12:45

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

03.06.2021. у  12:20           

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

02.06.2021. у 13:15              

1.Јанковић И.

2. Савић М.

3.Ковачевић А.

ЗАШТИТА ШУМА  (2 к)

03.06.2021. у 12:00          

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (1к)

02.06.2021. у 13:00           

1. Дамјановић Б.

2 internet tv programm kostenlos downloaden. Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ШУМСКА БОТАНИКА (1к)

04.06.2021. у 10:00

1.Јованов Т.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ГАЈЕЊЕ ШУМА (1к)

07.06.2021. у 14:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ (1к)

04.06.2021.  у 10:30

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

04.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

04.06.2021. у 11:30

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И herunterladen.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Туцић В.

3.Ковачевић А.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

Пројектовање паркова и основе грађевинарства    (1к)      

04.06.2021. у 11:10

1 Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021. у 10:00

1.Иванишевић М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

01.06.2021. у 12:30          

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д. 

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1к)

02.06.2021. у 11:30   

1.Обрадовић А.

2.Мудринић Д.

3.Матић Д.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА (1к)

02.06.2021. у 12:20

1.Мудринић Д instagram story bilder herunterladen.

2.Матић Д.

3.Обрадовић А.

СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА (1к)

02.06.2021. у 12:00

1.Матић Д.

2.Мудринић Д.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

-Техничар за обликовање намешптаја и ентеријера-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Туцић В.

2.Перовић Ђ.

3.Ковачевић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

01.06.2021. у 11:00

1.Млађеновић В.

2.Малинић В kann man mit amazon prime musik herunterladen.

3.Матић Д.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА  (1к)

01.06.2021. у 11:30

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕОРИЈА ФОРМЕ СА ЦРТАЊЕМ  (1к)

04.06.2021, у 12:30

1.Ђаковић Т

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

                                                 

 

Нови Сад, 18.05.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                           

             

 

 

 

 

 

Зашто смо НАЈЈАЧИ?

У четвртак 29. априла, пред ускршње празнике, завршила се хуманитарна акција прикупљања новчаних средстава за куповину електричних инвалидских колица navigon europe karten download kostenlos.

Колица су намењена нашем другу Павелу Мухи, ученику одељења Граф25.

Део потребних средстава одобрен је од стране ПИО фонда, а остатак смо сакупили у школи донацијом запослених и дела ученика, као и кроз акцију Ускршњи вашар t konten download kostenlos.

На Ускршњем вашару испред наше школе, у Улици  Браће Рибникар, ученици су продавали осликана ускршња јаја и саднице цвећа из школског расадника software to download from youtube videos. Акција је привукла и многе наше суграђане.

Хвала свима, који су учествовали у овој акцији чиме смо још једном показали велико срце наше велике школе cut out and sketch.

      

                                            одељенски старешина

                                            Ксенија Надрљански

 

 

 

XXIII РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА У ПОДРУЧЈА РАДА ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

XXIII РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА У ПОДРУЧЈА РАДА ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

У периоду од 23.-24.04 skype chip free german. 2021. године одржано је XXIII Републичко такмичење ученика средњих стручних школа у подручја рада Шумарство и обрада дрвета applause. Домаћин овог такмичења је била Политехничка школа из Суботице, која се потрудила да обезбеди све услове како би успешно реализовала такмичење уз поштовање свих мера заштите kann man bei rtl now downloaden. Такмичење је протекло у мањем саставу него претходних година, одзив броја школа учесница је био мањи због тренутне епидемиолошке ситуације disney+ auf fernseher herunterladen.

И ове године наши ученици су остварили завидне резултате. Нашу школу представљала је екипа састављена од најбољих ученика које су одабрали њихови ментори, а на челу тима био је директор Жељко Савић. Екипу су сачињавали ученици: Јована Перески – Дто31, такмичила се у две дисциплине (ментори: Драган Матић и Анђела Обрадовић); Спасена Марковић – Дто31, Ивана Новак – Дто11, Драган Мишић – Дто21 (ментор: Видојко Млађеновић); Владимир Домазет -Дто41 (ментор: Верица Малинић); Габријел Кичиња – Д32 (ментор: Илија Анђелић); Ранко Ћук – Д32 (ментор: Стјепан Тот); Дарко Новаковић – Па41 (ментори: Мара Кораћ и Марија Мошорински) и Теодора Сабо – Па41 (ментор: Верица Туцић) herunterladen.

Наши такмичари истакли су се у следећим дисциплинама:

-Обрада дрвета

Својства материјала:

  • 1 microsoft sharepointen. место – Јована Перески – Дто31 (ментор: Драган Матић)

Финална обрада дрвета – квиз:

  • 1 94 prozent herunterladen. место – Спасена Марковић – Дто31, Ивана Новак – Дто11, Драган Мишић – Дто21 (ментор: Видојко Млађеновић)

Практичан рад – тапетар:

Практичан рад – столар:

-Пејзажна архитектура

Цвећарство и декоративна дендрологија:

  • 2 herunterladen. место – Дарко Новаковић – Па41 (ментори: Мара Кораћ и Марија Мошорински)

Аранжирање биљног материјала:

  • 2. место – Теодора Сабо – Па41 (ментор: Верица Туцић)

 

У екипном пласману наши ученици донели су два пехара, освојивши друго место из области Обраде дрвета, као и друго место из области Пејзажне архитектуре.

Захваљујући труду, раду и вољи не само ученика, већ и њихових наставника – ментора, постигнут је одличан успех на такмичењу што показују освојене медаље и пехари. Наши такмичари су још једном показали своје знање, вештине и таленат а ментори на најбољи начин увидели резултат свог рада.Са овог такмичења вратили смо се препуни позитивних утисака, како због самог такмичења, тако и због прелепог дружења које су нам приредили љубазни домаћини.

 

Деурство Наставника у Бр. Рибникара 40

Download and delete icloud images

stempelvorlagen downloaden microsoft office 365 kostenlos herunterladen cool music to gamble for free was heißt herunterladen auf festplatte