учитавање

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 08:40

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

СОЦИОЛОГИЈА   (1к)

31.05.2021. у 09:00

1. Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2к)

31.05.2021. у 09:10

1.Марић Н.

2.Бубало-Остовић М. 3.Зидаревић-Крстић

ФИЛОЗОФИЈА  (3к)

 31.05.2021. у 09:30      

1.Зидаревић-Крстић

2.Бубало-Остовић М.

3.Марић Н.

ИСТОРИЈА  (1 к)  

31.05.2021. у 11:05      

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Ковачевић Александра

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1к)

31.05.2021. у 11:15      

1.Ковачевић Александра

2.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

ФИЗИКА  (1к)

31.05.2021. у 10:35      

1.Лер Ф whatsapp pc download for free windows 10.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ХЕМИЈА  (3к)

31.05.2021. у 10:50

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

01.06.2021.  у  08:40         (Писмени део испита)

05.06.2021. у   12:00       (Усмени део испита)

1. Лончар Ј.

2.Надрљански К.

3.Загорац Д.

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

01.06.2021.  у  11:45          

 

1.Анђелић М.

2.Тасић Д.

3.Алајица Д.

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ      (1к)

01.06.2021. у 13:00

1.Попара-Конаков М.

2.Јованов Т.

3.Стевановић М.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

01.06.2021. у 13:15

1.Жуљевић С warzone free download pc.

2.Савановић-Белић Б.

3.Тасић Д.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

02.06.2021. у 10:45

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер-М. С.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

02.06.2021. у  08:00     (Писмени део испита)

03.06.2021. у  11:50     (Усмени део испита)

1.Средојевић Р.

2. Вукчевић М.

3.Губик Н.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

03.06.2021.  у  08:40        

1.Милекић К.

2.Коџо С.

3.Ђурђевац В.

ВЕРСКА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021.  у  09:00        

1.Куриџа С.

2.Шипка С.

3.Милекић К.

ПСИХОЛОГИЈА  (1к)

03.06.2021. у 08:50

1.Ђурђевац В smule aufnahmen herunterladen.

2.Милекић К.

3.Коџо С.

НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК   (1 к)

03.06.2021. у 13:45              (Писмени део испита)

03.06.2021. у 14:15              (Усмени део испита)

1.Кокић Ђ.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (5 к)

03.06.2021.  у 13:45              (Писмени део испита)

04.06.2021.  у 13:10              (Усмени део испита)

1.Ћирић В. 

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ (1к)

31.05.2021. у 10:35

1.Лер Ф.

2.Стевановић М.

3.Савић З.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО     (1к)

01.06.2021. у 11:45

1.Ваван И.

2.Дојков В.

3.Ћаћић Г.

ФОТОГРАФИЈА  (1к)

03.06.2021 vlc media player download for free. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Јаковљевић Д.

2.Дрљача А.

3.Јабланов Д.

Технологија образовног профила-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1. Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3. Јаковљевић Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1к)

03.06.2021. у 11:10

                                       ФОТОСТУДИО-Бр.Рибникар

1.Дрљача А.

2.Јабланов Д.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)    

04.06.2021. у 08:30      

1.Ћаћић Г.

2.Малиновић Н.

3.Анђелић Б.

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ    (1к)      

04.06.2021. у 09:30                   ****

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање      

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)      

04.06.2021. у 09:30                      *** 

                             Гагаринова 1- кабинет за обликовање          

1.Савановић-Б.Б vavoo.to legally.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА (1к)

04.06.2021. у 10:00

                                         ***Гагаринова 1***

                                         Радионица штампе

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Патарић С.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ДОРАДА  (1к)    

04.06.2021. у 10:00      ***Гагаринова 1***

                                           Радионица дораде

1. Ковачевић М.

2.Чубрило Д.

3.Патарић С.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ЛОВСТВО  (1к)

07.06.2021. у 14:45          

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ДЕНДРОМЕТРИЈА  (1к)

07.06.2021. у 15:00

1.ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

02.06.2021. у 12:30      

1.Јанковић И herunterladen.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ГЕОДЕЗИЈА   (1к)

02.06.2021. у 12:45

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

03.06.2021. у  12:20           

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (1к)

02.06.2021. у 13:15              

1.Јанковић И.

2. Савић М.

3.Ковачевић А.

ЗАШТИТА ШУМА  (2 к)

03.06.2021. у 12:00          

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (1к)

02.06.2021. у 13:00           

1. Дамјановић Б.

2 internet tv programm kostenlos downloaden. Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ШУМСКА БОТАНИКА (1к)

04.06.2021. у 10:00

1.Јованов Т.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ГАЈЕЊЕ ШУМА (1к)

07.06.2021. у 14:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ (1к)

04.06.2021.  у 10:30

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

04.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

04.06.2021. у 11:30

1.Перовић Ђ.

2.Савић М.

3.Јанковић И herunterladen.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Туцић В.

3.Ковачевић А.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

Пројектовање паркова и основе грађевинарства    (1к)      

04.06.2021. у 11:10

1 Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (1к)

03.06.2021. у 10:00

1.Иванишевић М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

01.06.2021. у 12:30          

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д. 

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1к)

02.06.2021. у 11:30   

1.Обрадовић А.

2.Мудринић Д.

3.Матић Д.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА (1к)

02.06.2021. у 12:20

1.Мудринић Д instagram story bilder herunterladen.

2.Матић Д.

3.Обрадовић А.

СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА (1к)

02.06.2021. у 12:00

1.Матић Д.

2.Мудринић Д.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

-Техничар за обликовање намешптаја и ентеријера-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

01.06.2021. у 12:00

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

01.06.2021. у 11:00

1.Туцић В.

2.Перовић Ђ.

3.Ковачевић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

01.06.2021. у 11:00

1.Млађеновић В.

2.Малинић В kann man mit amazon prime musik herunterladen.

3.Матић Д.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА  (1к)

01.06.2021. у 11:30

1.Малинић В.

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

ТЕОРИЈА ФОРМЕ СА ЦРТАЊЕМ  (1к)

04.06.2021, у 12:30

1.Ђаковић Т

2.Млађеновић В.

3.Матић Д.

 

 

                                                 

 

Нови Сад, 18.05.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                           

             

 

 

 

 

 

Oдговорите