ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020. год. (Гагаринова 1)

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (2 к)

 

21.10.2019. у  11:50    (Писмени део испита)

23.10.2019. у 10:10      (Усмени део испита)

1. Марковић Душан

2. Крупљанин Л.

3. Белић С.

МАТЕМАТИКА  (3 к)

 

21.10.2019. у 14:25      (Писмени део испита)

23.10.2019. у 15:15      (Усмени део испита)

1. Јаковљев Богданка

2. Ковачевић М.

3. Драгојловић С.

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (3 к)

 

21.10.2019 у 13:35     (Писмени део испита)

22.10.2019. у 11:00     (Усмени део испита)

1. Пивнички Дубравка

2. Аврамовић А.

3. Марковић Д.

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

22.10.2019. у 13:25     (Писмени део испита)

23.10.2019. у 13:25     (Усмени део испита)

1. Кокић Ђурђина

2. Пивнички Д.

3. Чорда Р.

ИСТОРИЈА  (1к)

22.10.2019. у 15:15

1. Јовичић Горан

2. Ковачевић Д.

3. Обућински А.

СОЦИОЛОГИЈА  (3к)

24.10.2019. у 14:25  

1. Бубало-О.М.

2. Марић Н.

3. Алексић С.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

24.10.2019. у 14:25  

1. Марић Нада

2. Бубало-О.М.

3. Алексић С.

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

23.10.2019. у 11:50

1. Зидаревић-К. Злата

2. Ђурђевац В.

3. Чучулис М.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

22.10.2019. у 12:40

1. Стојилковић Д.

2. Бењак Ф.

3. Видић С.

ОСНОВЕ ПРИВРЕДНОГ И РАДНОГ ПРАВА  (1к)

24.10.2019 у 11:00

1.Ковачевић Мира

2. Ваван Ивана

3. Димитрић К.

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1 к)

24.10.2019. у 11:00

 

1. Ваван Ивана

2. Димитрић К.

3. Прибиш М.

ХЕМИЈА  (1к) 

23.10.2019. у 14:20

                                

1. Обућински Александра

2. Савић Зорана

3. Крупљанин Лидија

ФИЗИКА  (2к)

24.11.2019. у 10:10

                                                        

1. Топић Ј.

2. Лазар Дејана

3. Бугарски А.

БИОЛОГИЈА  (1 к)

22.10.2019. у 16:00

1. Попара-К.М.

2. Обућински А.

3. Дедин Мирослава

ВЕРСКА НАСТАВА (2к)

21.10.2019.у 14:30

1. Ботошки Горан

2. Куриџа Саша

3. Анђелковић З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

23.10.2019. у 14:20

1. Ковачевић Данијела

2. Јовичић Горан

3. Жегарац Соња

ЕТИКА (1к)

23.10.2019. у 11:50

 

 

1. Зидаревић-Крстић Злата

2. Ђурђевац Војислав

3. Чучулис М.

ПРИХОЛОГИЈА РАДА  (1К)

23.10.2019. У 11:50

 

1. Ђурђевац Војислав

2. Зидаревић-К. Злата

3. Чучулис М.

ГЕОГРАФИЈА  (1К)

23.10.2019. У 12:40

 

1. Марић Јованка

2. Алајица Данијела

3. Бугарски А.

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (1К)

22.10.2019. У 16:00

 

1. Попара –Конаков Маша

2. Обућински А.

3. Дедин М.

 

ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО

ОКТОБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ  (2к)

25.10.2019. у 13:40

УЧИОНИЦА: 210

 

1. Совтић Новица

2. Зубић Драгана

3. Москаљ Радојка

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА  (1 к)

25.10.2019. у 13:20

 

 

1. Зубић Драгана

2. Совтић Новица

3. Москаљ Радојка

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ  (1 к)

25.10.2019. у 13:20

 

 

1. Зубић Драгана

2. Совтић Новица

3. Москаљ Радојка

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ДИЗАЈНЕР ОДЕЋЕ- ОГЛЕД  (1к)

23.10.2019. у 09:00

 

1. Вајнбергер Весна

2. Гњатовић Милана

3. Кучак Драгана

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО ОКТОБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

24.10.2019. у 14:25

 

УЧИОНИЦА: 309

 

1. Анђелковић Зорица

2. Јовичин Благојевић Љ.

3. Петровић И.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   ( 1к )

 

22.10.2019. у 11:50     (Писмени део испита)

25.10.2019. у 09:10      (Усмени део испита)

1. Лонцо Бибијана

2. Фелбапов- А. Д.

3. Страживук А.

ПЕЈЗАЖНА АРХИТЕКТУРА ( 1к)

21.10.2019. у 10:10

1. Лонцо Бибијана

2. Ковачевић Ј.

3. Варга Бела

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА – ДЕКОРАТЕР ЗИДНИХ ПОВРШИНА (1к)

21.10.2019. у 10:30

 

1. Петровић Иван

2. Ерак Бојан

3. Лонцо Б.

ТЕХНОЛОГИЈА РАДА СА ПРАКСОМ – ЗИДАР МАЈСТОР (1к)

21.10.2019. у 10:30

1. Ковачевић Јасна

2. Лонцо Б.

3. Ерак Бојан

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАЂЕЊА  (1к)

28.10.2019. у 11:00

1. Ковачевић Јасна

2. Лонцо Б.

3. Ерак Бојан

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ДЕКОРАТЕР ЗИДНИХ ПОВРШИНА (2к)

 

21.10.2019. у 10:10     (Писмени део испита)

21.10.2019. у 10:10     (Усмени део испита)

1. Ерак Бојан

2. Петровић И.

3. Лонцо Б.

 

СТАТИКА  (1К)

 

23.10.2019. у 11:50     (Писмени део испита)

24.10.2019. у 16:15     (Усмени део испита)

 

 

 

1. Стојановић Душица

2. Чучулис М.

3. Циндрић М.

УНУТРАШЊИ  ПЛОВНИ ПУТЕВИ  (1к)

22.10.2019. у 13:35

1. Вуцеља Марица

2. Варга Бела

3. Ковачевић Ј.

ХИДРОТЕХНИЧКЕ МЕЛИОРАЦИЈЕ (2к)

23.10.2019. у 10:15

1. Вуцеља Марица

2. Варга Бела

3. Шипош М.

РЕГУЛАЦИЈА РЕКА (1к)

23.10.2019. у 09:55

 

1. Вуцеља Марица

2. Варга Бела

3. Шипош М.

ГЕОДЕЗИЈА (1k)

23.10.2019. у 13:25

 

 

1. Квочка Мирослав

2. Филиповић Ј.

3. Бугарин Тања

 

Нови Сад, 11.10.2019.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                      Љиљана Јовичин Благојевић

                                                                                                    Пивнички Иван

                                                                                                          

Oдговорите