учитавање

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

 

02.06.2020. у  08:00    (Писмени део испита)

03.06.2020. у 08:00      (Усмени део испита)

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

 

01.06.2020  у 08:30      (Писмени део испита)

02.06.2020. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Надрљански К microsoft office kostenlos downloaden für mac.

3.Анђелић М.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

 

03.06.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

 

03.06.2020. у 11:00     (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (1к)

 

02.06.2020 herunterladen. у 12:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

 

01.06.2020. у 12:00

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер С.

ХЕМИЈА  (1 к) 

04.06.2020. у 09:00

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Тасић Д.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (3к)

01.06.2020.  у  08:00

1.Николић Б word download macbook air.

2.Недељковић Д.

3.Вуковић-В.Ј.

ФИЗИКА  (1к)

01.06.2020.  у  14:00

                                                        

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

03.06.2020.   у 11:45

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

03.06.2020. у 11:00  

 

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Зидаревић –К.З.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

03.06.2020.  у  12:30   

 

1.Бубало-О.М wie kann ich von facebook videos herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (2 к)

01.06.2020. у 11:00

1.Милекић К.

2.Коџо С.

2.Куриџа С.

ВЕРСКА НАСТАВА   (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Коџо С.

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФ profile pictures for free. ПРОИЗВОДЊЕ  (1 к)

 01.06.2020. у 09:00

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ  (1 к)

01.06.2020. у 14:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

(2к)

02.06.2020.  у 13:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА  (2к)

01.06.2020. у 12:00

1.Јурик Ж.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д kann man mit amazon prime music downloaden.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)

02.06.2020. у 13:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ  (2к)

 

02.06.2020. у 09:00                  Радионице

                                                  ГАГАРИНОВА ***

1.Јурик Ж.

2.Чубрило Д.

3.Малиновић Н.

 

ТОП – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020 my tomtomen. у 09:00           

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКСА – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09 :00

                                        

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3к)

01.06.2020.  у 10:00

1.Танасин Д.

2.Димитрић К.

3.Ковачевић  М.

ПРАКСА – ГРАФИЧКА ПРИПРЕМА

02.06.2020.  у 08:00

                                       ГАГАРИНОВА  1    *****

                                       Радионице

1.Чубрило Д youtube video clips.

2.Малиновић Н.

3.Јурик Ж.

                                                    

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

05.06.2020. у 10:00  уч.305

1.Станковић Р.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

04.06.2020.  у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА  (1к)

04.06.2020 linkin park piano notes for free. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

01.06.2020. у  10:30

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

02.06.2020. У 10:00

1.Савић М appsen op samsung smartphone.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА (1к)

02.06.2020. У 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

02.06.2020. у 09:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

02.06.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Обрадовић А.

                                                         
– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
БОТАНИКА  (1к)

04.06 .2020. у 11:00

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

 

 Нови Сад, 26.05.2020.год.                                                                                                           

  Пом. Директора

                                                                                                          Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

 

Oдговорите