учитавање

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ДЕЦЕМБАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ДЕЦЕМБАРСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (9к)

07.12.2020. у 09:15 часова писмени део испита

08.12.2020. у 12:15 часова усмени део испита

 

1.Тркуља Зорица

2.Поповић Јелена

3.Губик Недељка

Енглески језик  (4к)

09.12.2020.  у 08:45 часова  писмени део испита

10.12.2020. у 08:45 часова   усмени део испита

 

1.Ћирић Весна

2.Петровић Сузана

3.Марушевић Јелена

Математика  (8к)

08.12.2020. у 13:10 часова  писмени део испита

09.12.2020. у 12:00 часова    усмени део испита

1. Драгана Загорац

2.Петровић Тања

3.Анђелић Мирјана

 

Физичко васпитање  (8к)

11.12.2020. у 12:00 часова  усмени део испита

1. Милошевић Нада

2.Радованов Ђорђе

3. Вајнбергер Светлана

 

Филозофија  (2к)

09.12.2020. у 10:35 часова   усмени део испита

1.Зидаревић Крстић З.

2.Бубало О rtlxlen. Мирјана

3.Марић Нада

 

Естетика (1к)

09.12.2020. у 10:35 часова усмени део испита

1.Зидаревић Крстић З.

2.Бубало О. Мирјана

3.Марић Нада

 

Логика са етиком (1к)

09.12.2020. у 10:35 часова  усмени део испита

1.Зидаревић Крстић З.

2.Бубало О. Мирјана

3.Марић Нада

 

Социологија (2к)

10.12.2020. у 15:00 часова   усмени део испита

1. Бубало О. Мирјана

2.Марић Нада

3. Милекић Корана

 

Устав и право грађана (2к)

10.12.2020. у 15:00 часова усмени део испита

1. Марић Нада

2.Бубало О. Мирјана

3. Милекић Корана

 

Верска настава (6к)

07.12.2020 download images in whatsapp. у 11:10 часова  усмени део испита

1. Шипка Стојан

2.Куриџа Саша

3. Ковач Александар

 

Ликовна култура  (1к)

10.12.2020. у 12:30 часова усмени део испита

1. Николић Борислав

2.Вуковић Визи Јелена

3. Недељковић С. Дуња

 

Историја (2к)

07.12.2020. у 14:25 часова усмени део испита

1.Радоњић Недељка

2.Пивнички Иван

3.Милекић Корана

 

Хемија (3к)

07.12.2020. у 15:35 часова усмени део испита

1. Савић Зорана

2.Стевановић Маја

3. Лер Филип

 

Грађанско васпитање (2к)

10.12.2020. у 08:45 часова усмени део испита

1. Жегарац Соња

2. Милекић Корана

3.Оторанов Бојана

 

Рачунарство и информатика (1к)

07.12.2020. у 13:00 часова усмени део испита

1. Тасић Дејан

2.Анђелић Мирјана

3 herunterladen. Оторанов Бојана

 

Биологија (3к)

10.12.2020. у 09:30 часова усмени део испита

1.Попара К. Маша

2.Јованов Тања

3.Савић М.

 

Музичка уметност (1к)

11.12.2020. у 12:00 часова усмени део испита

 

1. Ковачевић Александра

2. Оторанов Бојана

3.Милекић Корана

 

ГРАФИЧАРСТВО

ДЕЦЕМБАРСКИ    РОК Шк.2020/2021. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Практична настава-техничар графичке дораде (1к)

14.12.2020. у 12:30 часова усмени део испита

 

1.Чубрило Драган

2.Патарић Срђан

3.Четојевић Оливер

 

Технологија израде штампарске форме (3к)

14.12.2020. у 12:00 часова усмени део испита

1.Малиновић Н.

2.Јурук Желимир

3.Јаковљевић Д.

 

Технологија образовног профила-штампа (1к)

14.12.2020 herunterladen. у 11:50 часова усмени део испита

1.Јурик Желимир

2.Ковачевић Марија

3.Анђелић Борица

 

Технологија образовног профила-фотограф   (1к)

14.12.2020. у 10:40 часова  усмени део испита

1.Јабланов Драган

2.Дрљача А.

3.Јаковљевић Д.

 

Технологија графичког материјала (1к)

15.12.2020. у 11:15 часова усмени део испита

1.Ћаћић Горан

2.Танасин Д.

3.Ковачевић Марија

 

Основе графичке технике (2к)

15.12.2020. у 11:15 часова усмени део испита

1.Танасин Д.

2.Ковачевић Марија

3.Исаков Тања

 

Уметност и визуелно опажање (1к)

15.12.2020. у 13:10 часова  усмени део испита

1.Савановић Б.Б.

2.Жуљевић Силвана

3.Недељковић С. Д.

Графичко обликовцање и писмо (1к)

16.12.2020. у 11:10 часова  усмени део испита

1.Јаковљевић Д.

2.Вуковић Визи Ј.

3. Недељковић С.Д.

 

Практична настава-тех safarien voor mac. за обл. граф. производа

16.12.2020. у 09:00 часова  усмени део испита     

                                                      ***Гагаринова 1***

1. Пјешчић Тијана

2.Малиновић Н.

3.Чубрило Драган

 

Економика и организација производње (2к)

16.12.2020. у 12:30 часова  усмени део испита

1.Танасин Д.

2.Ваван Ивана

3.Димитрић Ксенија

 

Технологија графичке припреме (3к)

17.12.2020. у 13:40 часова усмени део испита

1.Јурик Желимир

2.Малиновић Н.

3.Ковачевић Марија

 

Практична настава-техничар штампе (2К)

18.12.2020. у 13:30 часова усмени део испита

                       ***Гагаринова 1, школска радионица***

1.Фанчевић Зоран

2.Четојевић Оливер

3.Патарић Срђан

 

Основи електротехнике и електронике (4к)

18.12.2020. у 10:40 часова усмени део испита

1. Лер Филип

2.Топић Јасна

3. Пјешчић Тијана

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ДЕЦЕМБАРСИ РОК Шк.2020/2021. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Педологија са геологијом (1к)

18.12.2020 herunterladen. у 12:30 часова усмени део испита

1.Перовић Ђорђе

2.Сранковић Раде

3.Савић Мирослав

 

Алати и механизација у шумарству (1к)

17.12.2020. у 11:40 усмени део испита

1.Станковић раде

2.Савић Мирослав

3.Перовић Ђорђе

 

Дендрологија са фитоценологијом (1к)

17.12.2020. у 11:15 часова усмени део испита

1.Савић Мирослав

2.Станковић Раде

3.Перовић Ђорђе

 

Заштита шума (1к) 3 година

14.12.2020. у 11:00 часова  усмени део испита

1.Станковић Раде

2.Ковачевић А.

3.Јанковић Ивица

 

Заштита шума (1к) 4 година

14.12.2020. у 11:00 часова  усмени део испита

1.Ковачевић А.

2.Станковић Раде

3.Јанковић Ивица

 

Шумске културе и плантаже (1к)

18.12.2020. у 12:00 часова  усмени део испита

1.Дамјановић Б.

2.Савић Мирослав

3.Јанковић Ивица

 

Гајење шума (1к)

15.12.2020. у 11:30 часова  усмени део испита

1.Савић Мирослав

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђорђе

 

Планирање гардовања шумама (1к)

17.12.2020 schriftarten herunterladen pages. у 09:30 часова  усмени део испита

1.Савић мирослав

2.Станковић Раде

3.Перовић Ђорђе

 

 

Исхрана биља (3к)

18.12.2020. у 12:00 часова усмени део испита

 

1. Јованов Тања

2.Савић Мирослав

3.Јанковић Ивица

 

Метеорологија са кломатологијом (2к)

18.12.2020. у 11:25 часова  усмени део испита

1.Савић Мирослав

2.Алајица Данијела

3.Јанковић Ивица

 

Шумска ботаника (2к)

18.12.2020. у 10:45 часова  усмени део испита

1.Јованов Тања

2.Јанковић Ивица

3.Савић Мирослав

 

Искоришћавање шума (1к)

14.12.2020. у 10:00 часова  усмени део испита

1. Ковачевић А.

2.Перовић Ђорђе

3.Јанковић Ивица

 

Дендрометрија (1к)

14.12.2020. у 09:30 часова  усмени део испита

1. Ковачевић А.

2.Јанковић Ивица

3.Перовић Ђорђе

 

 

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Планирање и контрола производње (1к)

16.12.2020. у 12:30 часова усмени део испита

                                   ***Гагаринова 1***

1.Млађеновић Видојко

2.Шаша Душан

3.Обрадовић Анђела

 

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Педологија са геологијом (2к)

18.12.2020. у 12:30 часова усмени део испита

1.Станковић Раде

2.Перовић Ђорђе

3.Савић Мирослав

 

Метеорологија са кломатологијом (1к)

18.12.2020. у 11:25 часова  усмени део испита

1.Алајица Данијела

2.Савић Мирослав

3.Јанковић Ивица

 

Цвећарство (1к)

15.12.2020 windows 10 free download nederlands 2020. у 13:00 часова  усмени део испита

1. Кораћ Мара

2. Мошорински М.

3.Туцић Верица

 

Декоративна дендрологија (1к)

15.12.2020. у 12:30 часова  усмени део испита

1.Мошорински М.

2.Кораћ  Мара

3.Туцић Верица

 

Пројектовање паркова и основе градитељства(1к)

14.12.2020. у 11:00 часова усмени део испита

 

1.Мошорински М.

2.Кораћ Мара

3.Туцић Верица

Подизање и нега зелених површина(1к)

14.12.2020. у 12:00 часова  усмени део испита

1. Мошорински М.

2. Кораћ Мара

3.Туцић Верица

 

Техничко цртање (1к)

14.12.2020. у 13:30 часова усмени део испита

1.Туцић Верица

2.Кораћ Мара

3.Мошорински М.

 

Технологија цвећарске производње (1к)

15.12.2020. у 12.00 часова усмени део испита

1.Кораћ Мара

2.Мошорински М how to download minecraft for free for handy iphone.

3.Туцић Верица

 

Практична настава-пејзажна архитектура(1к)

15.12.2020. у 10:00 часова усмени део испита

1.Иванишевић Милан

2.Мошорински М.

3.Туцић Верица

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
Економика и организација производње-5 степен(1к)

16.12.2020. у 13:30 часова усмени део испита

1.Ваван Ивана

2.Шаша Душан

3.Млађеновић Видојко

 

Машине за финалну обраду дрвета- 5 степен(1к)

16.12.2020. у 12:00 часова  усмени део испита

1.Млађеновић Видојко

2.Мудринић Драгана

3.Шаша Душан

 

Аутоматизација производње-5 степен(1к)

16.12.2020. у 13:00 часова усмени део испита

1.Млађеновић Видојко

2.Шаша Душан

3.Обрадовић Анђела

 

Технологија помоћних материјала-5 степен (1к)

17.12.2020. у 13:05 часова усмени део испита

1. Савић Зорана

2.Млађеновић Видојко

3. Матић Драган

                                      

Практична настава-столар (1к)

15.12.2020. у 11:30 часова  усмени део испита

                                                 ***Гагаринова 1***

 

1 herunterladen. Тот Стјепан

2. Мудринић Драгана

3. Шаша Душан

 

Практична настава-столар (2к)

14.12.2020. у 11:00 часова  усмени део испита

                                                 ***Гагаринова 1***

 

1.Тот Стјепан

2.Шаша Душан

3.Мудринић Драгана

 

Својства материјала (2к)

14.12.2020. у 10:30 часова усмени део испита

                                                 ***Гагаринова 1***

 

1.Матић Драган

2.Мудринић Драгана

3.Шаша Душан

 

Финална обрада дрвета (2к)

14.12.2020. у 11:30 часова  усмени део испита

                                                 ***Гагаринова 1***

 

1.Шаша Душан

2.Мудринић Драгана

3.Матић Драган

 

-ТАПЕТАР-

 

Технологија тапетарске производње (1к)

14.12.2020. у 12:00 часова усмени део испита

1. Матић Драган

2.Шаша Душан

3.Мудринић Драгана

 

 

                                                  

 

 

Нови Сад, 13.11.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

 

 

 

Oдговорите