учитавање

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

18.08.2020. у  12:00     (Писмени део испита)

19.08.2020. у  09:00    (Усмени део испита)

   

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

17.08.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

18.08.2020. у 09:00      (Усмени део испита)

 

1. Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

19.08.2020  у 12:00              (Писмени део испита)

20.08.2020. по договору     (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В minecraft pe gratis downloaden.

3.Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

19.08.2020. у 12:00     (Писмени део испита)

По договору               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Марушевић Ј.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

19.08.2020. у 12:00

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер С.

3.Милошевић Н.

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

20.08.2020.   у 11:30

 

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ (1к)

20.08.2020.   у 11:30

 

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

26.08.2020.  у 11;00

1.Бубало-О.М herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ИСТОРИЈА  ( изборни)  (1к)

17.08.2020. у 12:00

1. Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (1 к) 

17.08.2020. у 11:00                        

1. Савић З.

2.Стевановић М.

3.Лер Ф.

ФИЗИКА (1к)

17.08.2020.  у  11:30                                                  

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ СА ЕЛЕКТРОНИКОМ (1к)

17.08.2020.  у  11:30    

                                             

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1 к)

20.08.2020. у 09:00

1. Коџо С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б herunterladen.

ВЕРСКА НАСТАВА   (4к)

20.08.2020. у 09:00

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Коџо С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА -ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                  *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)                      21.08.2020.  у 09:30

1.Танасин Д herunterladen.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА  (1к)           21.08.2020. у 11:00 1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА  (1к)

20.08.2020. у 09:00        Гагаринова ,  радионице****           

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Анђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1к)

21.08.2020.  у 09:00

1.Танасин Д.

2.Ковачевић  М.

3. Димитрић К.

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08..2020 ganzes album aus icloud herunterladen. у 11:00 

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

26.08.2020.  у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2020. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (1к)

24.08.2020. у  10:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

25.08.2020. у 09:00

1.Станковић Р chrome herunterladen und installieren.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ (1к)

24.08.2020. У 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА (2к)

25.08.2020. У 09:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (1к)

26.08.2020. у 10:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЛОВСТВО (1к)

26.08.2020. у 10:30

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

25.08.2020 bewerbungsunterlagen herunterladen. у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА  (1к)

25.08.2020. у 10:00

1.Савић М.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА   (3 к)

24.08.2020. у 11:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

 

                                                                                    

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08 .2020 herunterladen. у 12:00

1.Туцић В.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ

(1к)

24.08.2020. у 11:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Станковић Р.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦВЕЋАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)

24.08.2020. у 10:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (1к)

25.08.2020. у 10:00

 

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

РАСАДНИЧАРСТВО (1к)

24.08.2020 piano musik kostenlosen. у 10:00

1.Станковић Р.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА  (1к)

24.08 .2020. у 11:00

1.Матић Д.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ФИНАЛАНА ОБРАДА ДРВЕТА

24.08.2020. у 11:30

1.Шаша Д.

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

СТОЛАРСТВО

24.08.2020. у 09:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

                                     

 

Нови Сад, 30.06.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                     

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

 

 

 

 

ЗАДАТАК А      25.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Малинић В.

                          2.Обрадовић А wsus cannot download updates.

                          3.Социјални партнер

 

 

ЗАДАТАК Б      26.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Млађеновић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

Oдговорите