ВАНРЕДНИ ИСПИТИ – АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2018/2019.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2018/2019.год.

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

Уч. 204

19.08.2019. у 11:30      (Писмени део испита)

20.08.2019. у 10:30      (Усмени део испита)

1.Тркуља З.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

Уч. 103

20.08.2019. у 9:00        (Писмени део испита)

21.08.2019. у 12:00      (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Анђелић М.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (2 к)

Уч. 101

19.08.2019 у 10:00    (Писмени део испита)

По договру                (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ХЕМИЈА  (1к)

21.08.2019. у 9:00

Уч. 203

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (3 к)

22.08.2019.  у 9:00

1 Вајнбергер С.

2.Радованов Ђ.

3.Милошевић Н.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1к)

22.08.2019. у 10:00

1.Милекић К.

2.Оторанов Б.

3.Симетић А.

СОЦИОЛОГИЈА  (1к)

21.08.2019. у 9:30

Уч. 202                         

1.Бубало-Остовић М.

2.Зидаревић-Крстић З.

3.Лер Ф.

ФИЛОЗОФИЈА  (2 к)

21.08.2019. у 9:30

Уч. 202

1.Зидаревић-Крстић З.

2.Бубало-Остовић М.

3.Лер Ф.

ВЕРСКА НАСТАВА – ИЗБОРНИ (2к)

22.08.2019. у 10:00

1.Симетић А.

2.Ђукановић Н.

3.Милекић К.

 

ПСИХОЛОГИЈА   (1к)

22.08.2019. у 10:30

1.Оторанов Б.

2.Милекић К.

3.Симетић А.

МУЗИЧКА КУЛТУРА (1к)

23.08.2019. у 10:00

Уч. 105

1.Ковачевић А.

2.Жуљевић С.

3.Савановић-Белић Б.

                                                                                   

ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2018/2019. Године

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА

 (1к)

22.08.2019. у 10:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Малиновић Н.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ФОТОГРАФ  (1 к)

23.08.2019. у 9:00

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Јаковљевић Д.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО У ГРАФИЧКОЈ ИНДУСТРИЈИ  (2к)

23.08.2019. у 11:00

1.Ваван И.

2.Танасин Д.

3.Ћаћић Г.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1к)

23.08.2019. у 9:00

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Јаковљевић Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА У ГРАФИЦИ  (1к)

23.08.2019. у 11:00

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Ћаћић Г.

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА (1к)

27.08.2019. у 9:00

1.Лер Ф

2.Топић Ј.

3.Лазар д.

 

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА  (1к)

22.08.2019. у 9:00

                                     *****ГАГАРИНОВА 1

1.ЖуљевићС.

2.Савановић-Белић Б.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ  (1к)

23.08.2019. у 10:00

Уч. 105                                                               

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Ковачевић А.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА –ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ (1к)

23.08.2019. У 10:00       

1.Малиновић Н.

2.Јурик Ж.

3.Ковачевић М.

                                                                                                           

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2018/2019. Године

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ     (1к)

19.08.2019. у 10:00

1.Савић М.

2.Јанковић И.

3.Станковић Р.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (1 к)

20.08.2019. у 10:00

1.Вујошевић – Крстић В.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА  (1к)

20.08.2019. у 10:00

1.Малинић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Млађеновић В.

 

 

 

                                                                                     

                                                        

 

 

Нови Сад, 10.07.2019.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                      

 

 

Oдговорите