Успех наше бивше ученице-почетак из снова

УСПЕХ НАШЕ БИВШЕ УЧЕНИЦЕ – ПОЧЕТАК ИЗ СНОВА

TAMARA

Ауторка новог визуелног изгледа Ер Србије је Тамата Максимовић, дипломирана freelance дизајнерка из Новог Сада lernwerkstatt 7 free of charge.

За школу је испричала како је дошло до тога да она буде аутор брендинга који ће видети милиони људи у следећим годинама широм региона и Европе

– Пре две године за дипломски рад радила сам ре- дизајн Јата и окачила га на Behance ( један од најпознатијих глобалних портфолио портала)

-Као идејни концепт, пројекат је видео Менаџмент Етихада, пронашао ме је користећи Google, позвали су ме на састанак и након недељу дана отишла сам за Абу Даби bubble witch saga 2 for free for pc.

– Тамо сам две и по недеље радила са њима. То је било предивно искуство , које још није завршено, настављам да радим на преосталим елементима брандинга hörbücher downloaden mp3.

Тамарина прича најбоље илуструје да младе, предане и креативне особе увек добијају шансу да свој таленат и напоран рад уновче dropbox video.2