У П И С 2020

Упис се реализује на адреси Гагаринова 1

Подсећамо вас да се упис ученика у средњу школу организује у складу са мерама које су прописане од стране кризних штабова надлежних за територију којој припада ваша школа excel programm download kostenlos deutsch chip.

Такође напомињемо, да се због мера прописаних установама примарне медицинске заштите-домовима здравља, омогући упис ученицима који нису прибавили лекарско уверење за образовни профил у који су распоређени, уз обавезу да га прибаве када се за то стекну услови herunterladen.

Ученици који су желели да се упишу у средњу школу преко налога Канцеларије за е-управу, а то нису успели јер немају лекарско уверење, упис треба да обаве директно у школи mozilla firefox deutsch kostenlos.

Унапред вам се захваљујемо на свим напорима које ћете уложити да ова активност протекне уз најбољу могућу организацију и мере заштите од ширења епидемије herunterladen.

Срдачно