учитавање

Термини допунске наставе (Гагаринова 1)

ДОПУНСКА НАСТАВА за Гагаринову 1

 

  1. МАТЕМАТИКА:

Светлана Вујанић:

  • А22: 25, 26, 27. децембар 2019. у 09.00 часова
  • ГТ11: 25, 26, 27. децембар 2019. у 09.00 часова
  • А41: 25, 26, 27. децембар 2019. у 07.30 часова
  • Х41: 25, 26, 27. децембар 2019. у 07.30 часова
  • Т32: 25, 26, 27. децембар 2019. у 07.30 часова
  • А12: 25, 26, 27. децембар 2019. у 11.00 часова

 

Богданка Јаковљевић:

  • Н21, Гт21, А21: децембар 2019. у 09.00 часова
  • Т12, Т13: децембар 2019. у 09.00 часова

 

 

  1. СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ:

Славица Белић:

  • Г31, Т33, А42, Т42, Х41: 26, 27. децембар 2019. у 12.00 часова (учионица 106)

 

 

  1. ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

Ратка Чорда:

  • децембар 2019. у 08.00 часова (учионица 316)

 

 

  1. ФИЗИКА:

Јасна Топић (учионица 302 или зборница):

  • децембар 2019:

Први разреди у   09.30 часова

Други разреди у 08.00 часова

 

  • децембар 2019:

Први разреди у 08.00 часова

Други разреди у 09.30 часова

 

Н31:

  • децембар 2019 у 10.00 часова

 

  1. ФИЛОЗОФИЈА:

Злата Зидаревић:

  • децембар 2019. у 10.00 часова

 

 

  1. СОЦИОЛОГИЈА И УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА:
  • јануар 2020. у 12.00 часова (102 учионица)

 

  1. ПРЕДУЗЕТНИШТВО:

Ксенија Димитрић:

  • децембар 2019. у 09.00 часова

 

ГРАЂЕВИНАРСТВО И ГЕОДЕЗИЈА

 

  1. ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ:

Јасна Ковачевић:

  • јануар 2020. у 10.00 часова (105 учионица)

 

Анита Бугарски:

  • Х11: децембар 2019. у 08.15 часова

 

 

  1. РАЗРАДА ПРОЈЕКАТА:

Анита Бугарски:

  • А32, А41: децембар 2019. у 09.30 часова

 

 

  1. СТАТИКА:
  • Н31: 26, 27. децембар 2019. у 11.00 часова

 

 

  1. МАХАНИКА ТЛА:
  • Н31: децембар 2019. у 11.45 часова

 

 

  1. СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА:
  • Н31: 26, 27. децембар 2019. у 11.00 часова

 

Драгана Смиљанић:

  • А21, А22: децембар, 09. и 10. јануар у 09.00 часова
  • А31, А32: децембар, 09. и 10. јануар у 10.00 часова

 

Биљана Миленковић

  • Гт21: 26, 27. децембар 2019. у 11.00 часова (учионица 204)

 

 

Стојановић Душица:

  • Х11: 26,27. децембар у 10.00 часова
  • Н31: 26,27. децембар у 11.00 часова

 

 

  1. НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА:

Ана Пешка:

  • А11: јануар 2020. у 09.30 часова
  • А21, А22: јануар 2020. у 09.30 часова

 

Драгана Смиљанић:

  • Гт11: 26. децембар, 09. и 10. Јануар у 11.00 часова

 

 

  1. АРМИРАНОБЕТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ:

Биљана Миленковић

  • А31, а32: 26, 27. децембар у 11.00 часова (учионица 204)

 

 

  1. ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУЊАНА:
  • Други, трећи и четврти разреди: децембар 2019. од 09 – 12.00 часова

 

  1. ПРИМЕЊЕНА ГЕОДЕЗИЈА:
  • Трећи и четврти разреди: децембар 2019. од 09 – 12.00 часова

 

 

  1. МАЈА ЛАКИЋЕВИЋ И МАРИЈЕТА ЦИНДРИЋ (ГРУПА ПРЕДМЕТА):
  • 26, 27. децембар 2019. у 09.00 часова

 

 

 

ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО

 

  1. КОНСТРУКЦИЈА И МОДЕЛОВАЊЕ ОДЕЋЕ:

Радојка Москаљ: 26. децембар 2019. у 09.00 и у 10.00 часова

Oдговорите