Технолошки факултет Нови Сад су, 3. јуна 2020. године, посетили представници Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ из Новог Сада, са којом Факултет има дугогодишњу успешну сарадњу fortnite auf xbox herunterladen. 👩‍🏫👨‍🏫
Представнике школе примили су проф. др Биљана Пајин, декан Факултета, проф herunterladen. др Јоњауа Раногајец, руководилац Лабораторије за испитивање материјала у културном наслеђу и др Снежана Вучетић, доцент на Катедри за инжењерство материјала на Технолошком факултету Нови Сад antivirus vollversion kostenlosen.
Наставница Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ Мариа Малешевић Чучулис је, овом приликом, примила захвалницу за допринос популаризацији науке међу младима и успешну сарадњу са Факултетом krunker io herunterladen. Директору школе Жељку Савићу, уручена је захвалница за дугогодишњу институционалну сарадњу са Технолошким факултетом Нови Сад die ard quiz app herunterladen. Захвалнице је уручила декан Факултета, проф. др Биљана Пајин.
📜📜
Техничка Школа “Милева Марић-Ајнштајн” води порекло од занатске школе која је основана 1882 kostenlose spiel herunterladen. године у Новом Саду. Мисија школе је пре свега задовољавање потреба привреде уз припрему ученика за даље професионално усавршавање app runterladen downloaden. Свакодневно се тежи постизању што боље материјално-техничке опремљености уз занимљиву и квалитетну наставу са посебним акцентом на практично знање herunterladen.
🏫📔📚
#технолоски_факултет_нс