Сарадња са Технолошким факултетом Универзитета у Новом Саду

Наша школа, сад већ традиционалано наставља сарадњу са Технолошким факултетом Универзитета у Новом Саду unicorn games for free download. У понедељак, 24.10.2016. били смо домаћини студентима четврте године смера инжењерство материјала, који су део својих вежби на предмету добијање керамичких материјала-област обликовање керамичких материјала, на предлог предметне професорице Јоњауе Раногајец реализовали у нашим учионицама у друштву ученица Т23 одељења и професорица Наташе Трајковић и Марие Малешевић-Чучулис herunterladen.

Студенти су заједно са нашим ученицама ручно обликовали глину, стварајући права мала уметничка дела на глиненим плочицама од којих ће касније бити израђен прелеп мурал word vollversion kostenlos downloaden deutsch. По завршетку израде, након процеса сушења и глазирања, мурал ће красити зидове лабораторије за инжењерство материјала на Технолошком факултету и представљаће лепу успомену студентима на креативне сате проведене у нашој школи gratis photoshop downloaden.