учитавање

  РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА АПРИЛ 2022.. године 

 

УТОРАК, 26. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Број

кандидата

Време

полагања

 

 

КОМИСИЈА

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 5 11,40 Зубић Драгана
      Килибарда Ј.
      Москаљ Р.
МАТЕМАТИКА (П) 5 9,30 Вујанић С.
      Б.Б. Милка
      Јаковљев Б.
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ 1 11,30 Ковачевић Д.
      Јовичић Г.
      Ботошки Г.
ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ 2 11,30 Зубић Драгана
      Килибарда Ј.
      Москаљ Р.
ПРАКТИЧНА НАСТАВА 2 13,00 Гњатовић М.
      Бовђиш А.
      Вајнбергер В.
ВЕРСКА НАСТАВА 1 11,00 Ботошки Г.
      Момиров Б.
      Ковачевић Д.
ЛИКОВНА КУЛТУРА 1 14,30 Николић Б.
      Богуновић Н.
      Јовановић К.

 

СРЕДА, 27. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Број

кандидата

Време

полагања

 

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА (У) 5 12,00 Вујанић С.
      Б.Б. Милка
      Јаковљев Б.
ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 3 13,00 Ђаковић Т.
      Богуновић Н.
      Анђелковић З.
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (П) 1 10,00 Аврамовић А.
      Пивнички Д.
      Чорда Р.
ПРАКТИЧНА Н.- ГАЛАНТЕРИЈА 1 13,00 Рамадановик К.
      Крстић И.
      Вајнбергер В.

 

 

ЧЕТВРТАК, 28. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Број

кандидата

Време

полагања

 

 

КОМИСИЈА

 

 

КОНСТРУКЦИЈА И М. ОДЕЋЕ 2 15,10 Москаљ Р.
      Килибарда Ј.
      Бјелић С.
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ 1 12,00 Стоилковић Д.
      Бењак Ф.
      Видић С.
ПРЕДУЗЕТНИШТВО 4 10,30 Прибиш М.
      Ваван И.
      Перковић Д.
СРПСКИ Ј. И К. (П) 4 9,00 Белић С.
      Марковић Д.
      Крупљанин Л.
ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ 1 14,25 Шолаја Маја
      Москаљ Р.
      Богуновић Н.

 

ПЕТАК, 29. АПРИЛ

 

ПРЕДМЕТ Број

кандидата

Време

полагања

 

 

КОМИСИЈА

 

 

СРПСКИ Ј. И К. 4 11,30 Белић С.
      Марковић Д.
      Крупљанин Л.
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (У) 1 10,00 Аврамовић А.
      Пивнички Д.
      Чорда Р.

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО

 

Април 2022. године

 

Р.Б. КАНДИДАТ ДАТУМ ПОЛАГАЊА ИСПИТА  
  26.04.2022. 27.04.2022. 28.04.2022. 29.04.2022.
1. Сара Вукомановић   ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 11,40   КОНСТРУКЦИЈА ОДЕЋЕ 15,10  
  ПРАКТИЧНА НАСТАВА 13,00   ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ 12,00  
2. Теодора Ћубић   ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 11,40      
         
3. Дајана Коска   ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 11,40   ПРЕДУЗЕТНИШТВО 10,30  
  МАТЕМАТИКА (П) 9,30 МАТЕМАТИКА (У) 12,00 СРПСКИ Ј. И К. (П) 9,00 СРПСКИ Ј. И К. (У) 11,30
4. Марија Курешевић   ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 11,40   ПРЕДУЗЕТНИШТВО 10,30  
  МАТЕМАТИКА (П) 9,30 МАТЕМАТИКА (У) 12,00 СРПСКИ Ј. И К. (П) 9,00 СРПСКИ Ј. И К. (У) 11,30
5. Мајда Кишгеци   ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ 11,40   ПРЕДУЗЕТНИШТВО 10,30  
  МАТЕМАТИКА (П) 9,30 МАТЕМАТИКА (У) 12,00 СРПСКИ Ј. И К. (П) 9,00 СРПСКИ Ј. И К. (У) 11,30
6. Мирјана Шормаз   ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ 11,30 ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 13,00 ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ 14,25  
         
7. Филип Мирковић   ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ 11,30 ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 13,00    
  ЛИКОВНА КУЛТУРА 14,30      
8. Тамара Опачић   ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ 11,30 ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 13,00    
         
9 Јелена Топлица   ПРАКТИЧНА НАСТАВА 13,00   КОНСТРУКЦИЈА И М. ОДЕЋЕ 15,10  
         
10. Дамјан Вукчевић     ПРАКТИЧНА Н.- ГАЛАНТЕРИЈА 13,00    
         
11. Јелена Радојчић   ВЕРСКА НАСТАВА 11,00 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (П) 10,00 ПРЕДУЗЕТНИШТВО 10,30 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (У) 10,00
  МАТЕМАТИКА (П) 9,30 МАТЕМАТИКА (У) 12,00 СРПСКИ Ј. И К. (П) 9,00 СРПСКИ Ј. И К. (У) 11,30
12 Миа Алексић   МАТЕМАТИКА (П) 9,30 МАТЕМАТИКА (У) 12,00    
         

 

Oдговорите