учитавање

Распоред полагања матуре – геодезија и грађевинарство

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – ДЕЖУРСТВО НА ПИСМЕНОМ

ГРАЂЕВИНА

ПОНЕДЕЉАК 08.06.2020. ГОД.

од 8,30 часова

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

ОДЕ-

ЉЕЊЕ

ВРЕМЕ УЛАСКА УЧИОНИЦА/БР.УЧЕНИКА ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД
А 41 9,00 202/9

203/9

204/9

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Белић Славица

Марковић Душко Милица Дебелица

А 42 9,15 205/8

206/8

207/8

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Н 41 9,15 301/9

302/9

303/8

Радованов Ђорђе

Милановић Весна

Лонцо Бибијана

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Х 41 9,00 316/10

317/9

Николић Борислав

Костић Милена

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Гео 41 9,00 304/9

305/9

306/9

Бикић Бокић Милка Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Марковић Душко

О41 9,15 209/12 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Резерве

(долазе обавезно у 8,30)

Видић Немања

Лешки Адријана

Иванишевић Дејан

 

 

ГРАЂЕВИНА 2019-2020

ПОЛАГАЊЕ  ТЕСТА СТРУЧНО ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 УТОРАК 09.06.2020 samsung galaxy s3 mini apps herunterladen. ОД 10,00  -2h

ОДЕЉЕЊЕ Бр.ученика Време уласка Учионица ДЕЖУРА
А41 27 10,00 202

203

204

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

А42 24 10,15 205

206

207

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

О41 12 10,15 209 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Гео41 27 10,00 304

305

306

Бикић Бокић Милка

Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Резерве: Мишић Предраг

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020. Године

Матурски испит – изборни предмети

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија  
Математика  
Н 41   среда

10.06 herunterladen.

13,00

204 Вујанић Светлана  
2 кандидата Јаковљев Богданка  
  Ковачевић Мелинда  
   
Енглески језик  
Н 41   среда

10.06.

13,00

316 Чорда Ратка  
4 кандидата Пивнички Дубравка  
  Тегелтија Весна  
   
   
Руски језик  
Н 41   среда

10.06 whatsapp kostenlos herunterladen und installieren.

14,00

316 Тегелтија Весна  
3 кандидата Чорда Ратка  
  Пивнички Дубравка  
Организација грађења    
Н41 9 ученика 13,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна  
10 ученика 14,00 Сојановић Душица  
Чучулис Мариа  
   
     
             

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија
Енглески језик
Х 41   среда

10.06 herunterladen.

14,30

316 Чорда Ратка
5 кандидата Пивнички Дубравка
  Тегелтија Весна
 
Организација грађења
Х 41 8 кандидата 15,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна
7 кандидата  16,00 Сојановић Душица
  Чучулис Мариа
 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020 wellness musik kostenlos downloaden. године

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учионица Комисија
Путеви
Н 41 9 кандидата 14,00 Уторак

09.06.

203 Чучулис Мариа
9кандидата 15,00 Милановић Весна
8 кандидата 16,00 Костић Милена
Хидротехничке мелиорације
Х 41   Уторак 09.06 anydesk deutsch herunterladen.

14,30

306 Вуцеља Марица
9 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Регулација река
Х 41   Уторак 11.06.

15,30

306 Вуцеља Марица
8 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Снабдевање водом и каналисање
Х 41   Уторак 11.06 youtube videos ohne werbung downloaden.

16,30

306 Варга Бела
        2 кандидата Вуцеља Марица
  Стојановић Душица

 

Распоред полагања матурског испита за смер

АРХИТЕКТОНСКИ ТЕХНИЧАР

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

  А41 А42   Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 youtube catcher kostenlosen. 06. 2020

Уторак

у 10:00

202

203

204

205

206

207

Тест стручно теорисјког знања Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 12:00

Максимовић Љубица

Лонцо Бибијана

Миленковић Биљана

Шипош Маја

Варга Бојана

Лешки Адријана

10.06.2020

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад А Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Поповић Силвија

Варга Бојана

Перковић Драгољуб

Милановић Весна

Максимовић Љубица

Миленковић Биљана

Фелбапов А.Душица

Бугарски Анита

11.06.2020.

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад Б Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Ћурчић Маја

Максимовић Љубица

Бугарски Анита

Матић Љубо

Фелбапов А.Душица

Пешка Ана

Варга Бојана

Лонцо Бибијана

.  41

  01/9

 Н41

 

Техничар за одржавање објеката-оглед

2019/2020

 

 

    Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 five nights at freddy's kostenlos herunterladen. 06. 2020

Уторак

у 10,15

209 Тест стручно теорисјког знања Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Алексић Снежана

Костић Милена

10.06.2019

У 9,00

 

209

 

Израда радног задатка –рачунски део Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Смиљанић Драгана

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

11.06.2019.

У 9,00

006 Израда радног задатка –

Практичан део

  Васић Бранко

Бојан Ерак

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

 

Распоред полагања матурског испита за смер

Геодетски техничар – геометар

Јунски рок 2019/2020

Време испита   Дежурни професори Учионица
09.06.2020 map in minecraft herunterladen.

Уторак

10:00-12:00 часова

Тест стручно теоријског знања Ратка Чорда

Милка Бикић Бокић

Даница Стојилковић

007

008

003

10.06.2020.

Среда

08:30 – 10:00 Група Б1

10:15 – 11:45 Група Б2

12:00 – 13:30 Група Б3

Катастар непокретности Комисија за оцењивање и прегледање радова 310
11.06.2020.

Четвртак

08:00 – 09:30 Група А1, А5

09:45 – 11:15 Група А3, А6

Геодетска мерења и рачунања Комисија за оцењивање и прегледање радова 007, 008
12.06.2020.

Петак

08:00 – 09:30 Група В1

09:45 – 11:15 Група В3

11:30 – 13:00 Група В5

Геодетски планови Комисија за оцењивање и прегледање радова 008

 

Комисије за прегледање радова и дежурство на практичним испитима

  • Премер и обрада података премера:
    • Јелена Филиповић, (заменик –),
    • Немања Видић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Радови у инжењерско-техничким областима:
    • Мирослав Квочка, (заменик –),
    • Дејан Иванишевић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Извршење послова у вези са катастром:
  • Мирослав Квочка, (заменик –Немања Видић),
  • Јелена Филиповић, (заменик – Дејан Иванишевић),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Израда геодетских планова:
  • Немања Видић, (заменик –Јелена Филиповић),
  • Дејан Иванишевић, (заменик – Мирослав Квочка),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

 

Oдговорите