Промоција романа ЛЕПА ПЕТРА, ауторке Радмиле Сатарић

Промоција романа је  одржана у Библиотеци “Хосе Марти”  11.12. 2019. године у пријатној атмосфери посвећености литератури и новој креацији на овом важном пољу културе adobe indesign. Роман ЛЕПА ПЕТРА, који је номинован за НИН-ову награду Роман 2019. године, побудио је велику пажњу сјајне  присутне публике playstation 4 bilder herunterladen.

На промоцији су учествовали директор Школе дипл. инж. Жељко Савић, директор Школе др Станко Матић, ауторка романа Радмила Сатарић, проф weihnachtsvideos für whatsapp herunterladen. Соња Жегарац и проф. Лидија Крупљанин.

Проф. Александра Влаовић Дрљача припремила је ученике да фотографијом изузетно успешно забележе леп  догађај teleboy gratis herunterladen.

Аплаузи су потврдили да су сви учесници на промоцији били маестрални и да је промоција веома успела pou spielen herunterladen!