Пријем за матуранте на Белом двору

И ове године, седамнаесту годину заредом, на Белом двору одржан је свечани пријем за матуранте и њихове родитеље gadgets wetter windows 7 download kostenlos. Њ.К.В. Престолонаследник Александар Карађорђевић угостио је преко 600 матураната. Добродошлицу су им пожелели и генерални директор компаније ЛИНК гроуп Никола Суботић, министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић и министар просвете и културе Републике Српске доктор Дане Малешевић windows 10 kostenlosen chip. Школовање за најтраженија ИТ занимања Најуспешнији матуранти моћи ће да бирају програм на ИТАцадемy, а школоваће се онлине, путем најсавременије Дистанце Леарнинг платформе за учење на даљину adblock kostenlos herunterladen. Полазници на ИТАцадемy могу да се школују на шест различитих одсека, који садрже укупно 30 програма download for free. На њима је да одаберу област у којој се најбоље сналазе – Програмирање , Дизајн , ИТ бусинесс , Администрација , 3Д дизајн и АутоЦАД и Мобиле Девелопмент herunterladen. ИТАцадемy, поред тога што својим полазницима обезбеђује знања и вештине за нека од најплаћенијих занимања данашњице, омогућава им и полагање за неке од најпрестижнијих међународно признатих сертификата, као што су Орацле, Цисцо, Зенд ПХП и многи други hintergrundbild kostenlos herunterladen. Сви ђаци генерације који добију бесплатно школовање добиће и сваку врсту помоћи приликом проналажења посла и биће им доступни онлине тестови помоћу којих ће моћи у сваком тренутку да провере своје знање из различитих области listen to audiobooks for free withouting.