ПОСЕТА МЕЂУНАРОДНОГ САЈМА ЛОВА, РИБОЛОВА, ЕКОЛОГИЈЕ И СПОРТА „ЛОРИМЕС“

У петак 16.11.2018. ученици смера Техничар за  лов и риболов и Шумарски техничар заједно са предметним наставницима  Ковачевић Анкицом, Јованов Тањом, Јанковић Ивицом  и Туцић Верицом, посетили су Међународни сајам лова, риболова, екологије и спорта „ЛОРИМЕС“ који се одржавао на Бањалучком велесајму у Бањој Луци.

На сајму ученици су могли да виде сва достигнућа из области лова, риболова и екологије на подручју  Републике Српске  и да погледају богату изложбу трофеја дивљачи  високотрофејне вредности. Такође имали су прилику и да испрате такмичење секача- моториста које је организовало „Шуме Републике Српске“, где су секачи из шумских газдинства широм Републике Српске показали своја умећа у разним дисциплинама.

Пријатну добродошлицу и дружење уприличили су нам домаћини испред Ловачког савеза Репулике Српске на чији позив смо се и одазвали. Провели  смо леп дан на сајму са обостраном жељом да се овакав вид сарадње и убудуће настави.