Посета 57. Сајму намештаја у Београду, 08.11.2019.

Ученици Техничке Школе ”Милева Марић Ајнштајн”, Нови Сад су и ове године посетили Међународни сајам намештаја у Београду, где су имали прилике да виде иновативне идеје у дизајну и конструкцијама ganze dropbox herunterladen. Остварено је неколико контаката између компанија репроматеријала широм Србије, тако да се надамо скоријој сарадњи lagerbestandsdatei herunterladen. Поред намештаја и репроматеријала, ученици су посетили и 57. Међународни сајам машина и алата за дрвну индустрију, где су се упознали са новијим технологијама CNC машина free movies youtube. Такође, ученици су направили, након посете, презентацију са комадима намештаја, који су им се највише допали и због чега (дизајна, конструкције, материјала итд) star wars battlefront 2 2005 kostenlosen.

Анђела Обрадовић

smart