учитавање

Поправни и разредни испити  АВГУСТ 2020. – Гагаринова 1

Поправни/ разредни/ ванредни испити

АВГУСТ 2020.

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК – писмени

17.08. у 10,00 у  уч.104

 

-Белић Славица- разредни Х41

-Поповић Јелена- разредни Т15

-Марковић Душко

СРПСКИ ЈЕЗИК – усмени

18.08 Age of empires 2 for free. у 9,00

-Белић Славица

-Поповић Јелена

– Марковић Душко

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- писмени

18.08. у 10,00  у  уч.102

 

-Пивнички Дубравка- разредни Х41

-Чорда Ратка- разредни Т12

-Аврамовић Ана- ванредни 4/4, разредни Т15

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- усмени

19.08 herunterladen. у 9,00

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

-Аврамовић Ана

ФИЛОЗОФИЈА

17.08. у 9,30  уч.105

-Зидаревић Злата -разредни Х41

-Бубало О.Мирјана

-Марић Нада

МАТЕМАТИКА- писмени

19.08 philips tv app herunterladen. у 10,00  у  уч. 105 и 104

 

-Јаковљев Богданка  -поправни Т13 / Гт21, разредни Т12

-Јовановић Ката  – разредни Т15 /T15 /Г11 поправни Н31

-Драгојловић Светлана –поправни Х11

-Вујанић Светлана –поправни Т32

-Ковачевић Мелинда- поправни О31 / Х41

-Бикић Б.Милка – ванредни 4/4, поправни Т25 и Т22

МАТЕМАТИКА- усмени

20.08. у 10,00

-Јаковљев Богданка 

-Јовановић Ката 

-Драгојловић Светлана

-Вујанић Светлана

-Ковачевић Мелинда

-Бикић Б.Милка

ФИЗИКА

19.08 roller coaster tycoonen. у 9,00  у уч.302 

-Топић Јасна- разредни Т12, поправни Х11

-Лазар Дејана- разредни Т15

-Бугарски Анита

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

18.08.  у 9,00  у уч .309

-Анђелковић Зорица, поправни Г11

-Анђелић Мирјана- разредни Т15

-Љиљана Јовичин Благојевић- разредни Т12

ГЕОГРАФИЈА

18.08 у 8,30, у уч.103

-Марић Јованка- поправни Т12 и Т13, разредни Т15

-Алајица Данијела

– Наталија Богуновић

БИОЛОГИЈА

21.08. У 8,00 у уч.105

 – Маша Попара Конаков- разредни Т12

– Александра Обућински

– Борислав Николић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

20.08 tik tok to. у 10,00

-Стоилковић Даница- разредни Т15 /  Т12

– Видић Свето

– Ђорђе Радованов

ХЕМИЈА

19.08. у 10,00 у уч. 302

-Обућински Александра- разредни Т15

-Савић Зорана

-Бугарски Анита

ИСТОРИЈА

21.08 bafög bescheid herunterladen. у 10,00 у уч.105

-Јовичић Горан- разредни Т15

-Ковачевић Данијела

-Весна Милановић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- писмени

19.08. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина- разредни Т15

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- усмени

20.08 whiteboard kostenlos herunterladen. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

17.08. у 9,00 у уч.104

– Зидаревић Злата- ванредни 4/4

– Марић Нада

– Топић Јасна

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

18.08 games solitaire for free. у 10,00 у уч.104

– Димитрић Ксенија- ванредни 4/4

– Ваван Ивана

– Лазар Дејана

КОНСТРУКЦИЈА И МОДЕЛОВАЊЕ ОДЕЋЕ

18.08. У 9,00 у  уч.210

-Дедин Мирослава -ванредни1/4 и 4/4 поправни Т22

 -Сузана   Микач- поправни Т25

– Москаљ Радојка- разредни Т12

-Килибарда Јадранка- поправни Т32, разредни Т15

ТЕНХОЛОГИЈА ОДЕЋЕ

19.08 singles spiel kostenlosen deutsch. У 9,30  у уч. 211

– Зубић Драгана- ванредни 4/4 и 1/4,  разредни Т25

-Тодорић Дејана- поправни/ разредниТ15

– Москаљ Радојка

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ

18.08. У 10,30    уч.211

-Тодорић Дејана- ванредни 1/4  поправни/разредни Т15

– Зубић Драгана

– Москаљ Радојка

ДИЗАЈН ОДЕЋЕ

18.08. у 8,00 у уч. 313

– Наташа Трајковић- ванредни 4/4

– Бранка Штрбац

– Душица А.Фелбапов

ПРАКТИЧНА НАСТАВА- ТЕКСТИЛСТВО

20.08. у 8,00 у текстилној радионици

-Весна Вајнбергер- разредни Т15, и Т12

-Милана Гњатовић- ванредни 1/4

– Ана Бовђиш

КАТАСТАР

18.08. у 8,00 у уч. 007

– Квочка Мирослав-ванредни 4/4

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

ГЕОДЕЗИЈА

18.08. у 10,00

– Видић Немања-ванредни 3/4

– Филиповић Јелена-ванредни 4/4

– Квочка Мирослав

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- писмени

19.08. у 9,00 у уч.007

– Видић Немања  -ванредни 3/4

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- усмени

20.08. у 9,00

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ЧИТАЊЕ ПРОЈЕКАТА

20.08. у 11,00   у уч.104

-Пешка Ана- ванредни 5/5

-Стоилковић Варга Бојана

-Иванишевић Дејан

Oдговорите