”Опрез-трговина људима је мрачна зона друштва”

Ученички парламент наше школе учествовао је у пројекту ”Опрез-трговина људима је мрачна зона друштва” у организацији Локалног тима града Новог Сада за борбу против трговине људима, подржан од ОПЕНС-а и Министарства Просвете youtube file downloaden.

Тим су чинили наши ученици: Драгојловић Александра и Нина Пилиповић из одељења А32, Солдат Анђела и Божичић Маријана из О31 и Бранко Јандрић и Миленко Мијалчић из Гео31 microsoft security essentials windows 7 kostenlosen. Они су припремили презентацију на тему – ”Трговина људима”коју су презентовали својим вршњацима у оквиру наставе грађанског васпитања, верске наставе и часа одељењске заједнице mp3tag kostenlos downloaden. Наставнице грађанског ( Данијела Ковачевић и Соња Жегарац) дале су свој допринос пројекту у оквиру својих часова, ученици су имали прилике да виде филм, мини серију из два дела на исту тему skype kostenlos downloaden für macbook. На часовима дизајна  уз помоћ наставнице Наталије Богуновић Штрбац  ученице одељења:Т13,Т22 и Т33 урадиле су ликовне радове на исту тему, радови су изложени у Холу школе kostenlos top 100en legal.

Награда за учешће у пројекту је лаптоп.                   Педагог: Маријана Музека