Обавештење о остваривању наставе на даљину у средњим школама у седмици од 8. до 12. марта 2021. године

Поштована/-и,

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5 kostenlose messenger herunterladen. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8 herunterladen. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на организацији рада школа у наредном периоду everybody looking for something. Подсећамо да су школе у обавези да доследно примењују модел организације наставе на даљину којим се омогућава квалитетно учење и континуирано праћење напредовања ученика avira programm kostenlosen vollversion.
Потребно је да употребите све постојеће канале комуникације са циљем неодложног обавештавања запослених, ученика и њихових родитеља о начину остваривања наставе у наредној седмици

Срдачно,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Сектор за средње образовање и васпитање и образовање одраслих