Обавештење о измени школског календара образовно-васпитног рада у основним и средњим школама на територији АП Војводине за школску 2019/2020. годину

У складу са чланом 28. став 5. Закона о основама система образовања и васпитања („Службени гласник PC, бр Download children's songs for free. 88/2017, 27/2018 – др. закон, 10/2019, 27/2018 – др. закон и 6/2020), a имајући у виду актуелно ванредно стање на целој територији Републике Србије, донета je одлука о промени календара образовно-васпитног рада основних и средњих школа за школску 2019/2020 eset antivirus. годину на територији АП Војводине. Ова промена je у функцији оптималног и рациона. ног коришћења времена ученика у периоду кадаје планиран тзв yabeat kostenlos herunterladen. пролећни (ускршњи) распуст, a који нема своју сврху и значај у условима ванредног стања hp laserjet 1020 driver download for free.
Школским календаром за 2019/2020. године планирано je да се пролећни распуст одвија од 10 – 20 amazon autorip album. априла 2020. године, док би први радни дан био 21. април 2020.године. Због новонастале ситуације са пандемијом вируса COVID-19, као и због увођења ванредног стања и низа мера које се односе на контролу кретања грађана и на укидање градских и међуградских аутобуских линија и свих културних и спортских садржаја, сматрамо да би ове дане у периоду од 10 – 20 lwarb brawl stars herunterladen. априла 2020. године требало искористити за учење на даљину.
У складу са наведеним, планирана промена календара ће се одвијала на следећи начин:
10 willkommen bei den hartmanns herunterladen. до 13. април 2020. (Ускрс no Грегоријанском календару) едукативни садржаји у вези са празником као и садржаји који се односе на слободно време ученика;
од 14 Nero burning rom free download full version. до 16. априла 2020. (понедељак-четвртак) – настава на даљину према распореду часова као и друге активности планиране од стране школе и наставника и професора;
од 17 skype kostenlosen. до 20. априла 2020. (Ускрс no Јулијанском календару) – едукативни садржаји у вези са празником као и садржаји који се односе на слободно време ученика;
од 21 musik streams downloaden. априла 2020. (од уторка) -планирани наставак наставе на даљину укључујући и наставу сваке суботе.

Измена школског календара ће истовремено омогућити надокнаду пропуштених сегмената наставног процеса. Ha основу ове мере очекујемо да се након нормализације ситуације образовно-васпитни рад врати у редовне токове и да се настава заврши у планираном времену.