ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

Комисија за спровођење поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба дана 21.05.2020 године утврдила динамику спровођења процедуре поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба као, потребну документацију, рок за достављање документације као и време и место пријема исте games to for free for pc full version.
БОДУЈУ СЕ САМО ЗАПОСЛЕНИ КОЈИ СУ ЗАСНОВАЛИ РАДНИ ОДНОС НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ.
ЗАПОСЛЕНИ ДОСТАВЉАЈУ САМО ДОПУНУ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ОДНОСУ НА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ИЗ ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ fallout 3 for free german.

• ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Критеријуми за утврђивање запослених за чијим је радом престала потреба, са пуним или непуним радним временом, вреднују се у бодовима, а на основу члана 33 whatsapp backupen van google drive. ПКУ-а, и то:

1. рад остварен у радном односу:
• оверена и потписана потврда о оствареном радном односу (потврду издаје секретар школе на основу података из радне књижице закључно са датумом 30.06.2020 године herunterladen.
2. образовање:
• оверена фоткопија дипломе;
3. такмичења:
• Веродостојан доказ о резултатима постигнутим на такмичењима у организацији Министарства просвете предвиђени календаром такмичења, а то може бити:
• извештај школе организатора,

• оверена потврда школе организатора,
• извод из евиденције школе (дипломе, књиге и слично) teamviewer 13 kostenlos downloaden.
4. педагошки допринос у раду:
• Веродостојан доказ о раду на изради уџбеника који су одобрени решењем министра;

• Доказ – стручни чланак који је објављен у штампаној или електронској форми у стручној публикацији, у складу са Упутством о каталогизацији публикација;
5 windows 10 hintergrundbilder downloaden. имовно стање:

• укупна примања домаћинства по члану на нивоу републичког прошека према последњем објављеном податку републичког органа надлежног за послове статистике;

• под породичним домаћинством сматрају: брачни друг, деца и родитељи које запослени издржава, броју чланова домаћинства (извод из матичне књиге рођених за децу, венчаних за брачног друга и доказ да родитељи које запослени издржава да немају приходе);

6 download the city map venice. здравствено стање на основу налаза надлежне здравствене установе, односно надлежног фонда пензијског и инвалидског осигурања:
Доказ о здравственом стању (инвалидност-инвалидска комисија, тешка болест- конзилијум лекара надлежне здравствене установе, професионално оболење- медицина рада);

7 download and cut songs. број деце предшколског узраста, односно деце на редовном школовању до 26 година старости:
• Извод из матичне књиге рођених све рођене деце,
• Оверена потврда о редовном школовању (државне и приватне школе и факултети се једнако третирају);
• РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ НАПРЕД НАВЕДЕНЕ ДОКУМЕТНАЦИЈЕ ЈЕ 10.06.2020 године windows 10 update 1909en.
• ПОТРЕБНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОСТАВИТИ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ од 01.06.2020 до 10.06.2020 У ПЕРИОДУ ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА web videos herunterladen.
• РОК ЗА ЖАЛБУ НА РЕЗУЛТАТЕ ПРЕЛИМИНАРНЕ ЛИСТЕ ПОЧИЊЕ ДА ТЕЧЕ ОД ДАТУМА ОБЈАВЉИВАЊА ЛИСТЕ (најмање 5 радних дана).
• КОМИСИЈА ОБЈАВЉУЈЕ КОНАЧНУ ЛИСТУ НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ЖАЛБУ.
• КОМИСИЈА ДОСТАВЉА ДИРЕКТОРУ ШКОЛЕ, ЦЕЛОКУПНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ВЕЗАНУ ЗА ПОСТУПАК УТВРЂИВАЊА ТЕХНОЛОШКОГ ВИШКА.