O Б А В Е Ш Т Е Њ Е!

Почевши од 19. априла 2021. године, настава се организује на начин како je то прописано стручним упутствима за организацију u реализацију образовно-васпитног pada у школској 2020/2021 wie kann man herunterladen musik. години за основне u средње школе, од 11. августа 2020. године и Правилником о посебном програму образовања и васпитања (број: 601-00-00027/4/2020-15 од 19.08.2020 whatsapp on pc. године).

У оквиру организације непосредног образовно-васпитног рада, веома je важно да се континуирано прате и оцењују ученичка постигнућа на начин који неће додатно оптеретити ученике и наставнике musik illegal herunterladen.

У жељи да ученици успешно заврше школску годину потребно je да се настава и остали облици образовно-васпитног рада припремају и реализују у функцији остваривања прописаних исхода кроз одговарајуће садржаје и активности von youtube videoen iphone.

Потребно je водити рачуна и о пажљивом планирању усмених и писмених провера постигнућа, али и о томе да се оцењивање ученика врши и на основу процена о ангажовању и резултатима рада, a нарочито путем: излагања и представљања (изложба радова, резултати истраживања, модели, цртежи, постери, дизајнерска решења и др.), учешћа у дебати и дискусији, писања есеја, домаћих задатака, учешћа у различитим облицима групног рада, рада на пројектима, збирке одабраних ученикових продуката рада – портфолија, у складу са правилником којим се уређује оцењивање ученика у основном и средњем образовању и васпитању spotify fehler beim herunterladen.

Приликом оцењивања, такође, треба инсистирати на битним садржајима и активностима, односно на садржајима и активностима који су кључни за остваривање исхода herunterladen.

ПРВИ ПОТПРЕДСЕДНИК ВЛАДЕ И МИНИСТАР