О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо Вас да од ове школске године уписујемо нов образовни профил- Оператор основних грађевинских радова-дуал, који омогућава стручно образовање у трогодишњем трајању обједињујући чак три занимања: зидар, тесар и армирач-бетонирац. Ученици ће одабиром овог профила повећати сопствену конкурентност на тржишту рада у будућности, јер им доноси велику предност с обзиром на то да су у досадашњем систему образовања стицана знања и вештине за ова три образовна профила одвојено и појединачно.
Један део школовања будућих Оператера основних грађевинских радова-дуал, одвија се у школи а други у грађевинским фирмама са којима школа сарађује. У школи ученици стичу опште образовање и стручна теоријска знања а у фирмама обављају практичну наставу. Практична настава почиње од првог разреда и обавља се један дан у недељи, у другој години два дана а у трећој чак три дана недељно. Практична настава у грађевинским фирмама подрзумева укључивање ученика у процес рада уз подршку ментора и инструктора који су обучени за рад са младима. Након завршеног школовања ученици су оспособљени за извођење зидарских, армирачких и тесарских радова у складу са потребама тржишта рада.
За све додатне информације можете нас слободно контактирати!

Уколико сте у могућности, подсећамо Вас да нас можете посетите у четвртак 23.05.2019. од 12-14 часова, када организујемо Дан отворених врата за Вас и Ваше ученике (Гагаринова 1).