учитавање

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

 

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

 

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т esoterik bücher kostenlos downloaden.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020 mero baller los kostenlos. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешинa

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 good sayings. у 09:00, ФОТО -ЛАБОРАТОРИЈА

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ГРАФИЧАРСТВО

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ПИСМЕНИХ РАДОВА

Разреди : Граф 41, Граф 42, Граф 45

1.Средојевић Р.

2.Дебелица М.

3.Тркуља З.

 

Разреди : Граф 43

1.Вукчевић М herunterladen.

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

 

 

Граф 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 301 – Милекић К.

II ГРУПА – Учионица 302 – Петровић Т.

III ГРУПА – Учионица 303 – Зидаревић-Крстић 

 

Граф 42  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 304 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА – Учионица 305 – Оторанов Б.

III ГРУПА – Учионица 201 – Тасић Д.

 

 

Граф 43  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 202 – Савић З.

II ГРУПА – Учионица 203 – Радоњић Н.

III ГРУПА – Учионица 204 – Вуковић-Визи Ј.

 

Граф  45  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 001 – Недељковић Д.

II ГРУПА – Учионица 002 – Ваван И.

III ГРУПА – Учионица 003 – Надрљански К.

IV  ГРУПА – Учионица 004 – Лончар Ј.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК the sims 4 aan het werk gratisen. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА

1.Вукчевић М.

2.Средојевић Р.

3.Поповић Ј.

4.Тркуља З.

 

ДТО 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Лаковић Јована

II ГРУПА – Учионица 108 – Куриџа С.

III ГРУПА – Учионица 104 – Цвијановић Ђ.

 

ШТ 41  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 307 – Жутић Милица

II ГРУПА – Учионица 107 – Иванишевић М.

III ГРУПА – Учионица 102 – Благојевић Ј.

 

 

ПА 41  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 306 – Стевановић И.

II ГРУПА – Учионица 106 – Рађен Ј.

III ГРУПА – Учионица 101 – Пивнички И.

 

ТЛР 41  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 105 – Попара-Конаков М.

II ГРУПА – Учионица 103 – Стевановић М.

 

ДТО 41

Техничар за обликовање намештаја и

Ентеријера

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 ing app wil niet downloaden. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Загорац Д.

II ГРУПА – Учионица 108 – Кисић А.

III ГРУПА – Учионица 104 – Ћирић В.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Мудринић Д. и Матић Д.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Вујошевић-К.В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Малинић В.

III ГРУПА – Учионица 108 – Мудринић Д.

Комисија: 1.Вујошевић-К.В.

                  2.Малинић В.

                  3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Млађеновић В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Обрадовић А.

III ГРУПА – Учионица 108 – Матић Д.

Комисија: 1.Млађеновић В.

                  2.Обрадовић А.

                  3.Соц bilder von pinterest downloaden iphone. партнер

ШТ 41 

Шумарски техничар

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 11:00- УЧ. 305

                II ГРУПА У 12:00 – УЧ.305

                III ГРУПА У 13:00 – УЧ. 305

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Станковић Р.

                        3.Марушевић Ј.

                        4.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:00 – УЧ.305

               II ГРУПА У 11:00 – УЧ.305

               III   ГРУПА У 12:00 – УЧ.305 

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Савић М.

                         3.Разредни старешина   

 

ПА 41 

Техничар за пејзажну архитектуру

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020 herunterladen.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:45- УЧ. 306

                II ГРУПА У 11:45 – УЧ.306

                III ГРУПА У 12:45 – УЧ. 306

KOMИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Мошорински М.

                        3.Петровић С.

                        4.Јованов Т.

                        5.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:30 – УЧ.306

               II ГРУПА У 11:30 – УЧ.306

               III   ГРУПА У 12:30 – УЧ.306 

KOMИСИЈА: 1.Кораћ М.

                        2.Мошорински М.

                        3.Разредни старешина   

ТЛР 41

Техничар за ловство и рибарство

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 schnittmuster baby beanie kostenlosen. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 102 – Алајица Д.

II ГРУПА – Учионица 105 – Бубало-О.М.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Јанковић И. и Перовић Ђ.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б,В – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ТАПЕТАР-ДЕКОРАТЕР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020 wie kann ich videos aus mediatheken downloaden.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Анђелић И.

                        2.Матић Д.

                         3.Соц.партнер

 

СТОЛАР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

 

ЗАДАТАК Б

ДАТУМ: 09.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

Oдговорите