Извештај са презентације на тему „Употреба савремених технологија у газдовању шумама“

У оквиру пословно техничке сарадње коју наша школа има са ЈП“Војводинашуме“ дана 16.09.2016. године представници овог предузећа били су гости наше школе.
Том приликом одржали су презентацију за ученике треће и четврте године смера шумарски техничар и техничар за ловство и рибарство на тему „Употреба савремених технологија у газдовању шумама“.
На опште задовољство свих, и ученици и професори су имали прилике да се теоријски и практично упознају са најновијом технологијом, инструментима и прибором за инвентуру шума.
Посета је протекла у пријатној атмосфери уз лепо дружење са жељом да се овакав вид сарадње и убудуће настави.