IT Аcademy – у сарадњи са Краљевском фондацијом додељује 25 бесплатних школовања за најбоље ђаке генерације

Лепе вести за најуспешније матуранте који су се ове године окитили титулом ђака генерације.
IT Аcademy у сарадњи са Фондацијом Њ.К.В. Престолонаследника Александра Карађорђевића доделиће 25 бесплатних школовања за ђаке генерације из Србије и Републике Српске.
Пријава за бесплатно школовање отворена до 15. јула
Сви заинтересовани ђаци генерације треба да пошаљу своје пријаву најкасније до 15. јула , а потом ће стручна комисија на основу мотивационих писама донети одлуку ко ће бити награђен бесплатним школовањем.
Они који желе бесплатно једногодишње школовање на IT Аcademy треба да напишу мотивационо писмо, у којем ће објаснити зашто желе да упишу неки од програма, а они најинспиративнији и
најубедљивији биће награђени.
Имена победника биће објављена 30. јула на овој страници , а свечана додела бесплатних школовања биће одржана 5. септембра од 17 часова на Белом двору.