ГРАДСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА „ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ“

У нашој школи је 13.03.2022. одржана Градска смотра  рецитатора „Песниче народа мог“. Учествовало је преко 70 рецитатора подељених у три узраста, млађи, средњи и старији.

Нашу школу је представљало 9 рецитатора: Анђела Божић, Влатка Пантовић, Јован Ковачевић, Јована Коларски, Вељко Ђилас, Михајло Вјештица, Михајло Стојчић, Катерина Делиџакова, Леа Блатњицки.

На даље такмичење, регионалну смотру која се одржава 27.03.2022. у Бачу су се пласирали: Леа Блатњицки А11 са песмом „Једен“ коју је говорила на словачком језику, Анђела Божић Дто21. и песма „Плава гробница“ ментор је била проф. Марија Вукчевић, Влатка Пантовић А21 са песмом „Светлост изненада“, Јован Ковачевић Гео21 и песма „Сто вукова“ ментор проф.Весна Милошевић, Вељко Ђилас Х21 песма „Обични стихови“ ментор Пламенка Лаћарац.