учитавање

Актуелности

Завршни испит у школској 2020/2021. години

Генерација ученика која се уписала школске 2018/2019. године прва ће полагати нове националне стандардизоване испите на крају средњег образовања. Они ученици који похађају средње стручне школе у трогодишњем трајању полагаће завршни испит у школској 2020/2021 my tomtomen. години. Ученици који иду у четворогодишње средње школе – било гимназије, било стручне школе – полагаће државну матуру крајем школске 2021/2022. године.

Пре полагања било завршног испита, било матуре, ученици ће имати пробна тестирања, такозвана пилотирања youtube video clips. На овим пробама правих испита, полагаће тестове под истим условима и поштујући исте процедуре као на правим испитима. Једино ће избор задатака бити прилагођен обиму градива које су до тада савладали. То значи да приликом пилотирања ученици неће добијати задатке из наставних јединица са којима се у редовној настави још увек нису срели linkin park piano notes for free.

Завршни испит биће пилотиран једном, а матура два пута.

 

Не спроводе све средње школе прво пилотирање државне матуре, већ она петина школа коју је изабрало Министарство просвете, науке и технолошког развоја. Ни сви ученици тих изабраних школа не учествују у пилотирању.

Прво пилотирање ће се спровести на одабраном узорку школа, ученика и задатака appsen op samsung smartphone. Узорак обухвата око 100 школа и 5000 ученика.

Списак пилот-школа погледајте овде.

Календар пилотирања

Октобар 2020. године: пилотирање завршног испита и прво пилотирање опште, уметничке и стручне матуре

Сви ученици који учествују у пилотирању започињу III разред у јесен 2020 games to for free for pc full version. године.

Избор школа које је одредило Министарство просвете, науке и технолошког развоја обухвата разноврсне образовне профиле из трогодишњих, односно четворогодишњих програма средњег стручног образовања и васпитања. Узорак садржи и известан број гимназија и средњих уметничких школа fallout 3 for free german.

Због ванредних околности изазваних пандемијом ковида 19, у првом пилотирању проверавамо првенствено квалитет радних задатака. Оригинални план је био да проверимо и све процедуре дефинисане правним актима (законима, правилницима и упутствима), али то у овим неизвесним околностима није могуће whatsapp backupen van google drive.

У склопу пилотирања, они ученици трогодишњих програма који учествују у пилотирању (не комплетна одељења) треба да извршавају стандардизоване практичне задатке у школама (у радионицама) и код послодаваца, у сарадњи са школским управама и послодавцима. За сада је отворено питање у којој мери ће бити могуће обезбедити услове за ове провере herunterladen. Ученици четворогодишњих школа полажу тестове из општеобразовних предмета.

После пилотирања, следе детаљне анализе резултата. Налази треба да буду достављени школама, а затим и објављени пре краја новембра teamviewer 13 kostenlos downloaden. На основу њих, уследиће побољшања где буде потребно. Планом је предвиђено да се школама пружи подршка на том пољу.

Мај 2021. године: друго пилотирање опште, уметничке и стручне матуре

Друго пилотирање обухвата све гимназије, средње уметничке школе и четворогодишње програме средњег стручног образовања и васпитања windows 10 hintergrundbilder downloaden.

Ако до тада пандемија ковида 19 буде дозволила редовно одвијање наставе у школама, пилотираћемо и процедуре и квалитет задатака. Из општеобразовних предмета полагаће се тест. За стручне предмете ће бити симулиран стручни испит. А за све уметничке наставне предмете пилотираће се практични део испита.

Пилотирање ће обухватити све ученике четворогодишњих средњих школа који тада буду похађали III разред. Некима од њих ће то бити већ друго искуство пилотирања, после јесењег.

Март 2022. године: пробна матура за школску 2021/2022. годину

Проба матуре обухвата све гимназије, средње уметничке школе и четворогодишње програме средњег стручног образовања и васпитања.

Испробавамо све аспекте спровођења матуре: инфраструктуру, процедуре, задатке и оцењивање.
Општеобразовни предмети обухватају тест. Стручни предмети се испробавају кроз пробни стручни испит. Уметнички наставни предмети подразумевају пробу практичног дела сваког матичног предмета.

Проба матуре обухвата све четворогодишње средње школе, односно ученике IV разреда у њима.

ДРЖАВНА

 

https://matura.edu.rs

Библиотека Хосе Марти је добила драгоцен поклон

Милошћу председнице Друштва српско-кубанског пријатељства, Зорице Добријевић Дабић, библиотека Хосе Марти је данас добила драгоцен поклон, књигу  “Obični stihovi i druge pesme” коју је написао Хосе Марти а превео са шпанско Љубомир Ристановић. 

Хосе Марти је живео од 1853.а  погинуо је у борби 19.05.1895 wie kann ich von facebook videos herunterladen. онако како је својим стиховима и предвидео, у окршају, у одбрни земље и  “..лицем окренутим сунцу..” Није дочекао независност Кубе за коју је живот дао profile pictures for free.
 
“Искрен сам човек, рођен тамо
где расту палме модролисте, 
и пред смрт своју хоћу само
да проспем песме из душе чисте” kann man mit amazon prime music downloaden.
 

Захвални

 

Пријава ванредних испита за Oктобарски рок

bilder von pinterest downloaden iphone

Пријава ванредних испита за Oктобарски рок биће од 14.-18. септембра.

Октобарски рок траје од 19.-30 ing app wil niet downloaden. октобра.

herunterladen

Реконструисана је фискултурна сала наше школе

             Средствима Владе Аутономне Покрајине Војводине, реконструисана је фискултурна сала наше школе у улици Браће Рибникар 40 iphone app zum herunterladen von youtube videos. Средства су обезбеђена пријавом на конкурс који је расписао Покрајински секретаријат за спорт и омладину skypeen windows 7.

Садашњи изглед фискултурне сале обезбеђује одличне услове за извођење наставе физичког васпитања herunterladen. У времену у коме живимо, од изузетног је значаја да се обезбеде адекватни услови за развој физичке културе и спорта код младих herunterladen.

            У име младих људи, наших ученика, али и њихових родитеља и свих запослених у нашој школи, желимo да се захвалимo Покрајинском секретаријату за спорт и омладину на челу са нашим прослављеним одбојкашем Владимиром Батезом youtube abo herunterladen.

 

ПРИЈЕМ ЂАКА 31.08.2020.

feuerwehr spiele kostenlos herunterladen

ПРИЈЕМ ЂАКА 31.08.2020.

БРАЋЕ РИБНИКАР 40
ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА: 8:00
ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО: 9:00

ГАГАРИНОВА 1
ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО: 10:00
ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО: 11:00

mozilla neueste version downloaden wird herunterladen herunterladen musik für videos kostenlos downloaden

Oбразовно-васпитнi рад од 1. септембра 2020.године

На предлог Министарства просвете, ради доношења одлуке о адекватном начину организације и реализације образовно-васпитног рада од 1 filme amazon prime downloaden. септембра 2020.године, у условима  епидемиолошке ситуације, за полазну основу узето је мишљење родитеља ps4 addon herunterladen. Кратким упитником анкетирано је укупно 1516 родитеља од којих се већина тј. 80,34% определила за комбиновану наставу (делимично на даљину, делимично у школи), 15,04%  за наставу на даљину, док се 4,62% родитеља није изјаснило. 

Мишљење родитеља нам је потребно и  важно па им се због тога овим путем, захваљујемо на учешћу и помоћи herunterladen.
О детаљима комбинованог модела наставе ускоро ћемо вас обавестити подробније herunterladen.

ТЕКСТИЛ- МАТУСКИ ИСПИТ АВГУСТ 2020.

ТЕКСТИЛ- МАТУСКИ ИСПИТ АВГУСТ 2020.

 

  1. АВГУСТ 2020. У 9 ЧАСОВА- ПИСМЕНИ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК: Топић Јасна

ПРЕГЛЕТА: Сања Бјелић

 

25.АВГУСТ 2020 microsoft office mac kostenlos downloaden. У 10 ЧАСОВА- ТЕСТ ЗНАЊА

ДЕЖУРНИ НАТСВНИК: Радованов Ђорђе

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ: Зубић Драгана

                                                Штрбац Бранка

                                                Тодорић Дејана

26.АВГУСТ 2020 pc kinderspiele gratis downloaden. У 8 ЧАСОВА – КОМПЕТЕНЦИЈА А

КОМИСИЈА: Трајковић Наташа

                        Зубић Драгана / Јадранка Килибарда

                        Социјални партнер

 

27.АВГУСТ 2020 thalia.de ebook kostenlosen. У 8 ЧАСОВА – КОМПЕТЕНЦИЈА Б

КОМИСИЈА: Бовђиш Ана

                        Милана Гњатовић

                        Социјални партнер

 

  1. АВГУСТ- ПРИЈЕМ ПРВАКА

К11 Марковић Душко / Килибарда Јадранка

Т12 Соња Жегарац /  Дејана Тодорић

Т13 Тања Ђаковић / Зубић Драгана

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

18.08.2020. у  12:00     (Писмени део испита)

19.08.2020. у  09:00    (Усмени део испита)

   

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

17.08.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

18.08.2020. у 09:00      (Усмени део испита)

 

1. Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

19.08.2020  у 12:00              (Писмени део испита)

20.08.2020. по договору     (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В minecraft pe gratis downloaden.

3.Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

19.08.2020. у 12:00     (Писмени део испита)

По договору               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Марушевић Ј.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

19.08.2020. у 12:00

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер С.

3.Милошевић Н.

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

20.08.2020.   у 11:30

 

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ (1к)

20.08.2020.   у 11:30

 

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

26.08.2020.  у 11;00

1.Бубало-О.М herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ИСТОРИЈА  ( изборни)  (1к)

17.08.2020. у 12:00

1. Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (1 к) 

17.08.2020. у 11:00                        

1. Савић З.

2.Стевановић М.

3.Лер Ф.

ФИЗИКА (1к)

17.08.2020.  у  11:30                                                  

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ СА ЕЛЕКТРОНИКОМ (1к)

17.08.2020.  у  11:30    

                                             

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1 к)

20.08.2020. у 09:00

1. Коџо С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б herunterladen.

ВЕРСКА НАСТАВА   (4к)

20.08.2020. у 09:00

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Коџо С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА -ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                  *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)                      21.08.2020.  у 09:30

1.Танасин Д herunterladen.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА  (1к)           21.08.2020. у 11:00 1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА  (1к)

20.08.2020. у 09:00        Гагаринова ,  радионице****           

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Анђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1к)

21.08.2020.  у 09:00

1.Танасин Д.

2.Ковачевић  М.

3. Димитрић К.

 

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08..2020 ganzes album aus icloud herunterladen. у 11:00 

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

26.08.2020.  у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2020. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (1к)

24.08.2020. у  10:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

25.08.2020. у 09:00

1.Станковић Р chrome herunterladen und installieren.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ (1к)

24.08.2020. У 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА (2к)

25.08.2020. У 09:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (1к)

26.08.2020. у 10:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЛОВСТВО (1к)

26.08.2020. у 10:30

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

25.08.2020 bewerbungsunterlagen herunterladen. у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА  (1к)

25.08.2020. у 10:00

1.Савић М.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА   (3 к)

24.08.2020. у 11:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

 

                                                                                    

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08 .2020 herunterladen. у 12:00

1.Туцић В.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ

(1к)

24.08.2020. у 11:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Станковић Р.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦВЕЋАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)

24.08.2020. у 10:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (1к)

25.08.2020. у 10:00

 

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

РАСАДНИЧАРСТВО (1к)

24.08.2020 piano musik kostenlosen. у 10:00

1.Станковић Р.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА  (1к)

24.08 .2020. у 11:00

1.Матић Д.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ФИНАЛАНА ОБРАДА ДРВЕТА

24.08.2020. у 11:30

1.Шаша Д.

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

СТОЛАРСТВО

24.08.2020. у 09:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

                                     

 

Нови Сад, 30.06.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                     

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

 

 

 

 

ЗАДАТАК А      25.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Малинић В.

                          2.Обрадовић А wsus cannot download updates.

                          3.Социјални партнер

 

 

ЗАДАТАК Б      26.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Млађеновић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

РЕДОВНИ И ВАНРЕДНИ МАТУРСКИ ИСПИТИ (Хемија, неметали и графичарство) АВГУСТОВСКИ РОК 2020.

РЕДОВНИ И ВАНРЕДНИ МАТУРСКИ ИСПИТИ

(Хемија, неметали и графичарство)

АВГУСТОВСКИ РОК 2020 adobe connect recording.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ:

Писмени испит 24.08.2020 (понедељак) учионица 204 у 9.00 vertragsübernahme telekom formularen.

Комисија за преглед радова: Средојевић Р.,Вукчевић М.,Тркуља З.

Дежурни професор: Тасић Д skype downloaden ios.

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА:

Техничар за графичку припрему:

25.08.2020 dialux for free. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Техничар за обликовање графичких производа:

25.08.2020 herunterladen. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Дежурни професор: Вајнбергер-Михелчић С.

Комисија за преглед тестова (ТГП): Ковачевић М, Пјешчић Т, Чубрило Д

Комисија за преглед тестова (ТОГП): Жуљевић С, Савановић-Белић Б, Малиновић Н

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

Фотограф и техничар штампе

Технологија графичког материјала 25.08.2020 (уторак) уч gopro media. 304 у 10.00.

Комисија: Ћаћић Г, Танасин Д, Димитрић К

РЕДОВНИ И ВАНРЕДНИ МАТУРСКИ ИСПИТИ (Хемија, неметали и графичарство)

РЕДОВНИ И ВАНРЕДНИ МАТУРСКИ ИСПИТИ

(Хемија, неметали и графичарство)

АВГУСТОВСКИ РОК 2020.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ:

Писмени испит 24.08.2020 (понедељак) учионица 204 у 9.00 macos high sierra download for free.

Комисија за преглед радова: Средојевић Р.,Вукчевић М.,Тркуља З.

Дежурни професор: Тасић Д.

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА:

Техничар за графичку припрему:

25.08.2020 etwas aus der icloud herunterladen. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Техничар за обликовање графичких производа:

25.08.2020. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Дежурни професор: Вајнбергер-Михелчић С.

Комисија за преглед тестова (ТГП): Ковачевић М, Пјешчић Т, Чубрило Д

Комисија за преглед тестова (ТОГП): Жуљевић С, Савановић-Белић Б, Малиновић Н

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

Фотограф:

Технологија графичког материјала 25.08.2020 (уторак) уч aquarium als bildschirmschoner kostenlos downloaden. 304 у 10.00.

Комисија: Ћаћић Г, Танасин Д, Димитрић К

МАТУРСКИ ПРАКТИЧНИ РАД:

Техничар за графичку припрему: 26.08.2020. Радионица графичке припреме (Гагаринова) у 9.00. Комисија: Ковачевић М, Чубрило Д, Чипе И

Техн.за обликовање гр videos online herunterladen. производа: 26.08.2020. Радионица за граф.обликовање (Гагаринова) у 9.00. Комисија: Пјешчић Т, Жуљевић С, Малиновић Н.

Фотограф: 26.08.2020. Фотолабораторија (Бр. Рибникара) у 9.00. Комисија: Јабланов Д, Дрљача А, Исаков Т

АВГУСТОВСКИ РОК 2020 adobe photoshop gratis downloaden nederlands.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ:

Писмени испит 24.08.2020 (понедељак) учионица 204 у 9.00.

Комисија за преглед радова: Средојевић Р.,Вукчевић М.,Тркуља З.

Дежурни професор: Тасић Д herunterladen.

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА:

Техничар за графичку припрему:

25.08.2020. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Техничар за обликовање графичких производа:

25.08.2020 spiele kostenlos herunterladen android. (уторак) учионица 303 у 10.00.

Дежурни професор: Вајнбергер-Михелчић С.

Комисија за преглед тестова (ТГП): Ковачевић М, Пјешчић Т, Чубрило Д

Комисија за преглед тестова (ТОГП): Жуљевић С, Савановић-Белић Б, Малиновић Н

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ:

Фотограф:

Технологија графичког материјала 25.08.2020 (уторак) уч. 304 у 10.00.

Комисија: Ћаћић Г, Танасин Д, Димитрић К

МАТУРСКИ ПРАКТИЧНИ РАД:

Техничар за графичку припрему: 26.08.2020 tango download free german. Радионица графичке припреме (Гагаринова) у 9.00. Комисија: Ковачевић М, Чубрило Д, Чипе И

Техн.за обликовање гр. производа: 26.08.2020. Радионица за граф.обликовање (Гагаринова) у 9.00. Комисија: Пјешчић Т, Жуљевић С, Малиновић Н jaarplanneren excel.

Фотограф: 26.08.2020. Фотолабораторија (Бр. Рибникара) у 9.00. Комисија: Јабланов Д, Дрљача А, Исаков Т

 

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ
17.08.2020. У 11,30
Комисија: Лер Ф., Топић Ј herunterladen.,Лазар Д.
УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ
21.08.2020. У 9,00
Комисија: Савановић-Белић Б.,Жуљевић С.,Недељковић-Серафин Д

Поправни и разредни испити  АВГУСТ 2020. – Гагаринова 1

Поправни/ разредни/ ванредни испити

АВГУСТ 2020.

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК – писмени

17.08. у 10,00 у  уч.104

 

-Белић Славица- разредни Х41

-Поповић Јелена- разредни Т15

-Марковић Душко

СРПСКИ ЈЕЗИК – усмени

18.08 Age of empires 2 for free. у 9,00

-Белић Славица

-Поповић Јелена

– Марковић Душко

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- писмени

18.08. у 10,00  у  уч.102

 

-Пивнички Дубравка- разредни Х41

-Чорда Ратка- разредни Т12

-Аврамовић Ана- ванредни 4/4, разредни Т15

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК- усмени

19.08 herunterladen. у 9,00

-Пивнички Дубравка

-Чорда Ратка

-Аврамовић Ана

ФИЛОЗОФИЈА

17.08. у 9,30  уч.105

-Зидаревић Злата -разредни Х41

-Бубало О.Мирјана

-Марић Нада

МАТЕМАТИКА- писмени

19.08 philips tv app herunterladen. у 10,00  у  уч. 105 и 104

 

-Јаковљев Богданка  -поправни Т13 / Гт21, разредни Т12

-Јовановић Ката  – разредни Т15 /T15 /Г11 поправни Н31

-Драгојловић Светлана –поправни Х11

-Вујанић Светлана –поправни Т32

-Ковачевић Мелинда- поправни О31 / Х41

-Бикић Б.Милка – ванредни 4/4, поправни Т25 и Т22

МАТЕМАТИКА- усмени

20.08. у 10,00

-Јаковљев Богданка 

-Јовановић Ката 

-Драгојловић Светлана

-Вујанић Светлана

-Ковачевић Мелинда

-Бикић Б.Милка

ФИЗИКА

19.08 roller coaster tycoonen. у 9,00  у уч.302 

-Топић Јасна- разредни Т12, поправни Х11

-Лазар Дејана- разредни Т15

-Бугарски Анита

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

18.08.  у 9,00  у уч .309

-Анђелковић Зорица, поправни Г11

-Анђелић Мирјана- разредни Т15

-Љиљана Јовичин Благојевић- разредни Т12

ГЕОГРАФИЈА

18.08 у 8,30, у уч.103

-Марић Јованка- поправни Т12 и Т13, разредни Т15

-Алајица Данијела

– Наталија Богуновић

БИОЛОГИЈА

21.08. У 8,00 у уч.105

 – Маша Попара Конаков- разредни Т12

– Александра Обућински

– Борислав Николић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

20.08 tik tok to. у 10,00

-Стоилковић Даница- разредни Т15 /  Т12

– Видић Свето

– Ђорђе Радованов

ХЕМИЈА

19.08. у 10,00 у уч. 302

-Обућински Александра- разредни Т15

-Савић Зорана

-Бугарски Анита

ИСТОРИЈА

21.08 bafög bescheid herunterladen. у 10,00 у уч.105

-Јовичић Горан- разредни Т15

-Ковачевић Данијела

-Весна Милановић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- писмени

19.08. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина- разредни Т15

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК- усмени

20.08 whiteboard kostenlos herunterladen. у 11,00 у уч. 102

-Кокић Ђурђина

-Чорда Ратка

-Сања Керезовић

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

17.08. у 9,00 у уч.104

– Зидаревић Злата- ванредни 4/4

– Марић Нада

– Топић Јасна

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

18.08 games solitaire for free. у 10,00 у уч.104

– Димитрић Ксенија- ванредни 4/4

– Ваван Ивана

– Лазар Дејана

КОНСТРУКЦИЈА И МОДЕЛОВАЊЕ ОДЕЋЕ

18.08. У 9,00 у  уч.210

-Дедин Мирослава -ванредни1/4 и 4/4 поправни Т22

 -Сузана   Микач- поправни Т25

– Москаљ Радојка- разредни Т12

-Килибарда Јадранка- поправни Т32, разредни Т15

ТЕНХОЛОГИЈА ОДЕЋЕ

19.08 singles spiel kostenlosen deutsch. У 9,30  у уч. 211

– Зубић Драгана- ванредни 4/4 и 1/4,  разредни Т25

-Тодорић Дејана- поправни/ разредниТ15

– Москаљ Радојка

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ

18.08. У 10,30    уч.211

-Тодорић Дејана- ванредни 1/4  поправни/разредни Т15

– Зубић Драгана

– Москаљ Радојка

ДИЗАЈН ОДЕЋЕ

18.08. у 8,00 у уч. 313

– Наташа Трајковић- ванредни 4/4

– Бранка Штрбац

– Душица А.Фелбапов

ПРАКТИЧНА НАСТАВА- ТЕКСТИЛСТВО

20.08. у 8,00 у текстилној радионици

-Весна Вајнбергер- разредни Т15, и Т12

-Милана Гњатовић- ванредни 1/4

– Ана Бовђиш

КАТАСТАР

18.08. у 8,00 у уч. 007

– Квочка Мирослав-ванредни 4/4

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

ГЕОДЕЗИЈА

18.08. у 10,00

– Видић Немања-ванредни 3/4

– Филиповић Јелена-ванредни 4/4

– Квочка Мирослав

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- писмени

19.08. у 9,00 у уч.007

– Видић Немања  -ванредни 3/4

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА- усмени

20.08. у 9,00

– Видић Немања

– Филиповић Јелена

– Иванишевић Дејан

ЧИТАЊЕ ПРОЈЕКАТА

20.08. у 11,00   у уч.104

-Пешка Ана- ванредни 5/5

-Стоилковић Варга Бојана

-Иванишевић Дејан

Видео туторијали за коришћење свих бесплатних апликација

На иницијативу Мајкрософта, Партнер Mајкрософта је припремио веб сајт https://www.e-nastava.rs/ са упутствима и видео туторијалима за коришћење свих бесплатних апликација које је Мајкрософт ставио на трајно располагање у сврху образовања half life 2 free download. Ради се о апликацијама из пакета Office 365, доступним у онлајн режиму рада, а чији је саставни део и апликација Теамс – прилагођена за одржавање наставе на даљину и организацију управљања школом how can I download music and videos from youtube.

 
На поменутом веб сајту се налази Детаљан водич како у потпунсти организовати рад школе уз помоћ Мајкрософт алата где је корак по корак објашњено како у целости пребацити руковођење школом у виртуелно окружење. Водич је урађен на основу дугогодишњег искуства Техничке школе из Ужица која успешно примењује онлине модел и у настави и у управљању школом musiken auf ipad.

 

У петак 10.07.2020. године Мајкрософт ће организовати он-лине представљање Водича од стране директора Драгана Туцаковића и помоћнице директора Јелене Павловић из Техничке школе из Ужица zotero kostenloser. Причаће из личног искуства о предностима он лине управљања школом, начинима виртуелне сарадње комплетног колектива, као и о настави на даљину коју су у потпуности реализовали за време трајања пандемије telegram sticker herunterladen. Сатница одржавања вебинара и линк за приступ ће бити постављени на сајту https://www.e-nastava.rs/

 

Срдачан поздрав

У П И С 2020

Упис се реализује на адреси Гагаринова 1 

Подсећамо вас да се упис ученика у средњу школу организује у складу са мерама које су прописане од стране кризних штабова надлежних за територију којој припада ваша школа excel programm download kostenlos deutsch chip.

Такође напомињемо, да се због мера прописаних установама примарне медицинске заштите-домовима здравља, омогући упис ученицима који нису прибавили лекарско уверење за образовни профил у који су распоређени, уз обавезу да га прибаве када се за то стекну услови herunterladen.

Ученици који су желели да се упишу у средњу школу преко налога Канцеларије за е-управу, а то нису успели јер немају лекарско уверење, упис треба да обаве директно у школи mozilla firefox deutsch kostenlos.      

Унапред вам се захваљујемо на свим напорима које ћете уложити да ова активност протекне уз најбољу могућу организацију и мере заштите од ширења епидемије herunterladen.

Срдачно

ВАНРЕДНИ И МАТУРСКИ ИСПИТИ АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АВГУСТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (4 к)

18.08.2020. у  12:00     (Писмени део испита)

19.08.2020. у  09:00    (Усмени део испита)

   

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (4 к)

17.08.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

18.08.2020. у 09:00      (Усмени део испита)

 

1. Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

19.08.2020  у 12:00              (Писмени део испита)

20.08.2020 fortnite auf playstation herunterladen. по договору     (Усмени део испита)

1.Марушевић Ј.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

19.08.2020. у 12:00     (Писмени део испита)

По договору               (Усмени део испита)

 

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Марушевић Ј.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

19.08.2020. у 12:00

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер С.

3.Милошевић Н.

Логика са етиком  20.08.2020. u 11,30

ФИЛОЗОФИЈА  (1к)

20.08.2020.   у 11:30

1.Зидаревић-К.З waffen spiele kostenlos downloaden.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

20.08.2020.  у  11:00   

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ИСТОРИЈА  ( изборни)  (1к)

17.08.2020. у 12:00

1. Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (1 к) 

17.08.2020. у 11:00                        

1. Савић З.

2.Стевановић М.

3.Лер Ф.

 

 

ФИЗИКА  (1к)

17.08.2020.  у  11:30                                                   

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (1 к)

20.08.2020 herunterladen. у 09:00

1. Коџо С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ВЕРСКА НАСТАВА   (4к)

20.08.2020. у 09:00

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Коџо С.

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АВГУСТОВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА -ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020. у 09:00                *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ФОТОГРАФ  (1 к)

25.08.2020 kostenlos songs von youtube herunterladen. у 09:00                  *ФОТОЛАБОРАТОРИЈА

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)                      24.08.2020.  у 09:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА  (1к)           24.08.2020. у 11:00 1.Јурик Ж.

2.Ковачевић М.

3.малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА  (1к)

25.08.2020. у 09:00        Гагаринова ,  радионице****           

1.Четојевић О.

2.Фанчевић З.

3.Анђелић Б.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (1к)

24.08.2020.  у 09:00

1.Танасин Д kan discord niet.

2.Ковачевић  М.

3. Димитрић К.

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АВГУСТВСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

25.08..2020. у 11:00 

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

26.08.2020.  у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА  (1к)

24.08.2020. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А macbook datei herunterladen.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНТОЛОГИЈОМ (1к)

24.08.2020. у  10:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

25.08.2020. у 09:00

1.Станковић Р.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ (1к)

24.08.2020. У 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА (2к)

25.08.2020. У 09:30

1.Ковачевић А picasa bildbearbeitungsprogramm kostenlos download.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОМЕТРИЈА (1к)

26.08.2020. у 10:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ЛОВСТВО (1к)

26.08.2020. у 10:30

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

25.08.2020. у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ГАЈЕЊЕ ШУМА  (1к)

25.08.2020. у 10:00

1.Савић М herunterladen.

2.Јанковић И.

3.Ковачевић А.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА   (3 к)

24.08.2020. у 11:00

1.Малинић В.

2.Обрадовић А.

3.Млађеновић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

24.08.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

                                                                        

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

24.08 .2020. у 12:00

1.Туцић В.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М herunterladen.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ

(1к)

24.08.2020. у 11:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Станковић Р.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦВЕЋАРСКЕ ПРОИЗВОДЊЕ

(1к)

24.08.2020. у 10:30

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА (1к)

25.08.2020. у 10:00

 

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

РАСАДНИЧАРСТВО (1к)

24.08.2020 samsung TV iptv. у 10:00

1.Станковић Р.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА  (1к)

24.08 .2020. у 11:00

1.Матић Д.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ФИНАЛАНА ОБРАДА ДРВЕТА

24.08.2020. у 11:30

1.Шаша Д.

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

СТОЛАРСТВО

24.08.2020. у 09:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

 

 

Нови Сад, 30.06.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

                                                                                                          

                    

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

 

ЗАДАТАК А      25.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Малинић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

 

ЗАДАТАК Б      26.08.2020. У 09:00

 

КОМИСИЈА: 1.Млађеновић В.

                          2.Обрадовић А.

                          3.Социјални партнер

ПОПРАВНИ ИСПИТИ   АВГУСТ ШК.2019/2020.год. Браће Рибникар 40

ПОПРАВНИ ИСПИТИ   АВГУСТ ШК.2019/2020.год.

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
МАТЕМАТИКА

 

ПИСМЕНИ   17.08.2020 herunterladen. у 11:00

УСМЕНИ      18.08.2020. у 9:00

1.Загорац Д.

2.Анђелић М:

3.Одељенски старешина

ХЕМИЈА

 

17.08.2020 spyzie free. у 10:00

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Одељенски старешина

ФИЗИКА

 

17.08.2020 ralph reichts 2 herunterladen. у 10:30

1.Топић Ј.

2.Лер Ф.

3.Одељенски старешина

ГЕОГРАФИЈА

 

18.08.2020 hintergrundbilder kostenlos herunterladen. у 10:30

1.Марић Ј.

2.Алајица Д.

3.Одељенски старешина

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

 

18.08.2020 remote desktop download kostenlos. у 10:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Обрадовић А.

3. Одељенски старешина

СТОЛАРСТВО

 

17.08.2020 free word and excel. у 10:00

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Одељенски старешина

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

 

18.08.2020 wo kann man noch kostenlos musiken. у 10:00

1.Циндрић М.

2.Лакићевић М.

3.Одељенски старешина

 

Заједничко наставничко веће

herunterladen

Заједничко наставничко веће уторак 30.06.2020.год у 10:00, Гагаринова 1

herunterladen herunterladen app bei samsung herunterladen spiele mario kostenlos downloaden

Ванредни испити за августовски рок

app herunterladen auf iphone

Рок за пријаву ванредних испита за августовски рок је од 22. до 29. јуна 2020. године

herunterladen hörbuch kostenlos herunterladen minecraft kostenlos downloaden pc ohne anmelden herunterladen

spendenquittung kostenlos herunterladen

ОБАВЕШТЕЊЕ:

На огласној табли у школи објављен је предлог ранг листе у поступку за утврђивање вишка запослених whatsapp downloaden iphone 7.
Приговори се подносе у року од осам дана од дана објављивања.

У Новом Саду, 24.06.2020 herunterladen.

Драгољуб Перковић

ОДЕЉЕНСКА ВЕЋА

herunterladen

ОДЕЉЕНСКА ВЕЋА

Браће Рибникар

ПОНЕДЕЉАК 22.06.2020. ГОДИНЕ

У 10:00 – ПРВА ГОДИНА

У 10:30 – ДРУГА ГОДИНА

У 11:00 – ТРЕЋА ГОДИНА

ШУМАРСТВО И ОБ.ДРВ microsoft office 2007 vorlagen kostenlosen. У УЧИОНИЦИ 305

ГРАФИЧАРСТВО У УЧИОНИЦИ 303

 

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ У 11:30

БРАЋЕ РИБНИКАР

aida auslaufsong herunterladen

Технолошки факултет Нови Сад су, 3. јуна 2020. године, посетили представници Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ из Новог Сада

Технолошки факултет Нови Сад су, 3. јуна 2020. године, посетили представници Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ из Новог Сада, са којом Факултет има дугогодишњу успешну сарадњу fortnite auf xbox herunterladen. 👩‍🏫👨‍🏫
Представнике школе примили су проф. др Биљана Пајин, декан Факултета, проф herunterladen. др Јоњауа Раногајец, руководилац Лабораторије за испитивање материјала у културном наслеђу и др Снежана Вучетић, доцент на Катедри за инжењерство материјала на Технолошком факултету Нови Сад antivirus vollversion kostenlosen.
Наставница Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ Мариа Малешевић Чучулис је, овом приликом, примила захвалницу за допринос популаризацији науке међу младима и успешну сарадњу са Факултетом krunker io herunterladen. Директору школе Жељку Савићу, уручена је захвалница за дугогодишњу институционалну сарадњу са Технолошким факултетом Нови Сад die ard quiz app herunterladen. Захвалнице је уручила декан Факултета, проф. др Биљана Пајин.
📜📜
Техничка Школа “Милева Марић-Ајнштајн” води порекло од занатске школе која је основана 1882 kostenlose spiel herunterladen. године у Новом Саду. Мисија школе је пре свега задовољавање потреба привреде уз припрему ученика за даље професионално усавршавање app runterladen downloaden. Свакодневно се тежи постизању што боље материјално-техничке опремљености уз занимљиву и квалитетну наставу са посебним акцентом на практично знање herunterladen.
🏫📔📚
#технолоски_факултет_нс

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

quicktime player downloaden

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

ПЕТАК 12.06.2020. ГОДИНЕ

 

11:30 БРАЋЕ РИБНИКАР

13:00 ГАГАРИНОВА

latexen skype sign up for free without download kikaninchen cd download kostenlos windows 10 for free

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020. Бр. Рибникар 40

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н euro truck 2 vollversion kostenlos downloaden.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т herunterladen. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б viele bilder auf einmal downloaden.

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020 herunterladen. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ brightcove video herunterladen.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020 klingeltöne kostenlos herunterladen weihnachten. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј herunterladen.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

                       

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 old netflix version. у 09:00, ФОТО –ЛАБОРАТОРИЈА –Б.Рибникар

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж herunterladen.

                         3.Четојевић О.

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

 

 

ТЕХНИЧАР ЗА ГРАФИЧКУ ПРИПРЕМУ – Граф 42

1.Чубрило Д.

2.Јурик Ж.

3.Исаков Т.

 

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА – Граф 45

1.Жуљевић С pbix herunterladen.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д.

 

МАТУРСКИ ВАНРЕДНИ ИСПИТ

08.06.2020. У 9:00, Б.Рибникар

Матурски писмени испит из српског језика икњижевности

Комисија за преглед радова:

1.Поповић Ј.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

 

МАТУРСКИ РАД – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

 

Основи графичке технике

09.06.2020. у 12:00, Уч.301

Комисија:

1.Танасин Д. – испитивач

2.Ковачевић М. – члан

3.Јаковљевић Д. – члан

 

Енглески језик

09.06.2020. у 11:00, уч. 004

Комисија:

1.Петровић С. – испитивач

2.Марушевић Ј. – члан

3.Ћирић В. – члан

 

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ДОРАДЕ

09.06.2020. У 13:00 , Уч.301

Технологија графичког материјала

Комисија:

1.Ћаћић Г. – испитивач

2.Танасин Д. – члан

3.Димитрић К. – члан

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ И ОДЕЉЕЊСКА ВЕЋА – ЈУН 2020

fitbit versa 2 app herunterladen

 

ОДЕЉЕЊСКА ВЕЋА

СРЕДА, 03.06.2020.

ШУМАРСТВО– ЗБОРНИЦА                              ГРАФИКА – СВЕЧАНА САЛА

 16:00 – ПА41, ШТ41                                                16:00 – ГРАФ41, ГРАФ42

 16:30 – ДТО41, Д32                                                 16:30 – ГРАФ43, ГРАФ45

  17:00 – ТЛР41

 

 

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

СРЕДА, 03.06.2020 herunterladen. У 19:30, СВЕЧАНА САЛА, ГАГАРИНОВА 1

 

mp3 album herunterladen

МАТУРСКИ И ВАНРЕДН ИСПИТИ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020. год. У 10:00 Бр.Рибникара 40

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

 

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т powerpoint 2013 download free demo.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020 videodateien von youtube downloaden. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

                    

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 not to download. у 09:00, ФОТО –ЛАБОРАТОРИЈА –Б.Рибникар

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

 

02.06.2020. у  08:00    (Писмени део испита)

03.06.2020. у 08:00      (Усмени део испита)

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

 

01.06.2020  у 08:30      (Писмени део испита)

02.06.2020 microsoft mahjong herunterladen. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Надрљански К.

3.Анђелић М.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

 

03.06.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

 

03.06.2020. у 11:00     (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (1к)

 

02.06.2020. у 12:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

 

01.06.2020 metronom herunterladen kostenlos. у 12:00

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер С.

ХЕМИЈА  (1 к) 

04.06.2020. у 09:00

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Тасић Д.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (3к)

01.06.2020.  у  08:00

1.Николић Б.

2.Недељковић Д.

3.Вуковић-В.Ј.

ФИЗИКА  (1к)

01.06.2020.  у  14:00

                                                        

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

03.06.2020.   у 11:45

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

03.06.2020. у 11:00  

 

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Зидаревић –К.З.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

03.06.2020.  у  12:30   

 

1.Бубало-О.М soundtouch app von bose herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (2 к)

01.06.2020. у 11:00

1.Милекић К.

2.Коџо С.

2.Куриџа С.

ВЕРСКА НАСТАВА   (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Коџо С.

                                                                                   

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОСНОВИ КОМПЈУТЕРСКЕ АНИМАЦИЈЕ  (1 к)

 01.06.2020. у 09:00

1.Јаковљевић Д.

2.Анђелић Б.

3.Јурик Ж.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ  (1 к)

01.06.2020. у 14:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

(2к)

02.06.2020.  у 13:30

1.Танасин Д google meet herunterladen.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА  (2к)

01.06.2020. у 12:00

1.Јурик Ж.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)

02.06.2020. у 13:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ  (2к)

 

02.06.2020. у 09:00                  

 

1.Пјешчић Т.

2.Јурик Ж.

3.Ковачевић М..

 

ТОП – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09:00           

 

1.Јабланов Д karneval hits kostenlos downloaden.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКСА – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09 :00

                                        

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3к)

01.06.2020.  у 10:00

1.Танасин Д.

2.Димитрић К.

3.Ковачевић  М.

ПРАКСА – ГРАФИЧКА ПРИПРЕМА

02.06.2020.  у 08:00

                                       ГАГАРИНОВА  1    *****

                                       Радионице

1.Чубрило Д.

2.Чипе И.

3.Патарић С.

                                                                       

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

05.06.2020. у 10:00  уч.305

1.Станковић Р.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

04.06.2020.  у 10:30

1.Ковачевић А buchhaltungssoftware kostenlosen.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА  (1к)

04.06.2020. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

01.06.2020. у  10:30

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

02.06.2020. У 10:00

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА (1к)

02.06.2020. У 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ fortnite downloaden nu.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

02.06.2020. у 09:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

02.06.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Обрадовић А.

                                                            

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
БОТАНИКА  (1к)

04.06 .2020. у 11:00

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

 

 

Нови Сад, 26.05.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

Ванредни испити – грађевинарство и текстилство

videos bei facebook herunterladen

minecraft laptop flip diving gif downloaden android tele 5 mediathek videos downloaden

Распоред полагања матуре – геодезија и грађевинарство

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – ДЕЖУРСТВО НА ПИСМЕНОМ

ГРАЂЕВИНА

ПОНЕДЕЉАК 08.06.2020. ГОД.

од 8,30 часова

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

ОДЕ-

ЉЕЊЕ

ВРЕМЕ УЛАСКА УЧИОНИЦА/БР.УЧЕНИКА ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД
А 41 9,00 202/9

203/9

204/9

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Белић Славица

Марковић Душко Милица Дебелица

А 42 9,15 205/8

206/8

207/8

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Н 41 9,15 301/9

302/9

303/8

Радованов Ђорђе

Милановић Весна

Лонцо Бибијана

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Х 41 9,00 316/10

317/9

Николић Борислав

Костић Милена

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Гео 41 9,00 304/9

305/9

306/9

Бикић Бокић Милка Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Марковић Душко

О41 9,15 209/12 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Резерве

(долазе обавезно у 8,30)

Видић Немања

Лешки Адријана

Иванишевић Дејан

 

 

ГРАЂЕВИНА 2019-2020

ПОЛАГАЊЕ  ТЕСТА СТРУЧНО ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 УТОРАК 09.06.2020 samsung galaxy s3 mini apps herunterladen. ОД 10,00  -2h

ОДЕЉЕЊЕ Бр.ученика Време уласка Учионица ДЕЖУРА
А41 27 10,00 202

203

204

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

А42 24 10,15 205

206

207

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

О41 12 10,15 209 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Гео41 27 10,00 304

305

306

Бикић Бокић Милка

Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Резерве: Мишић Предраг

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020. Године

Матурски испит – изборни предмети

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија  
Математика  
Н 41   среда

10.06 herunterladen.

13,00

204 Вујанић Светлана  
2 кандидата Јаковљев Богданка  
  Ковачевић Мелинда  
   
Енглески језик  
Н 41   среда

10.06.

13,00

316 Чорда Ратка  
4 кандидата Пивнички Дубравка  
  Тегелтија Весна  
   
   
Руски језик  
Н 41   среда

10.06 whatsapp kostenlos herunterladen und installieren.

14,00

316 Тегелтија Весна  
3 кандидата Чорда Ратка  
  Пивнички Дубравка  
Организација грађења    
Н41 9 ученика 13,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна  
10 ученика 14,00 Сојановић Душица  
Чучулис Мариа  
   
     
             

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија
Енглески језик
Х 41   среда

10.06 herunterladen.

14,30

316 Чорда Ратка
5 кандидата Пивнички Дубравка
  Тегелтија Весна
 
Организација грађења
Х 41 8 кандидата 15,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна
7 кандидата  16,00 Сојановић Душица
  Чучулис Мариа
 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020 wellness musik kostenlos downloaden. године

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учионица Комисија
Путеви
Н 41 9 кандидата 14,00 Уторак

09.06.

203 Чучулис Мариа
9кандидата 15,00 Милановић Весна
8 кандидата 16,00 Костић Милена
Хидротехничке мелиорације
Х 41   Уторак 09.06 anydesk deutsch herunterladen.

14,30

306 Вуцеља Марица
9 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Регулација река
Х 41   Уторак 11.06.

15,30

306 Вуцеља Марица
8 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Снабдевање водом и каналисање
Х 41   Уторак 11.06 youtube videos ohne werbung downloaden.

16,30

306 Варга Бела
        2 кандидата Вуцеља Марица
  Стојановић Душица

 

Распоред полагања матурског испита за смер

АРХИТЕКТОНСКИ ТЕХНИЧАР

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

  А41 А42   Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 youtube catcher kostenlosen. 06. 2020

Уторак

у 10:00

202

203

204

205

206

207

Тест стручно теорисјког знања Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 12:00

Максимовић Љубица

Лонцо Бибијана

Миленковић Биљана

Шипош Маја

Варга Бојана

Лешки Адријана

10.06.2020

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад А Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Поповић Силвија

Варга Бојана

Перковић Драгољуб

Милановић Весна

Максимовић Љубица

Миленковић Биљана

Фелбапов А.Душица

Бугарски Анита

11.06.2020.

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад Б Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Ћурчић Маја

Максимовић Љубица

Бугарски Анита

Матић Љубо

Фелбапов А.Душица

Пешка Ана

Варга Бојана

Лонцо Бибијана

.  41

  01/9

 Н41

 

Техничар за одржавање објеката-оглед

2019/2020

 

 

    Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 five nights at freddy's kostenlos herunterladen. 06. 2020

Уторак

у 10,15

209 Тест стручно теорисјког знања Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Алексић Снежана

Костић Милена

10.06.2019

У 9,00

 

209

 

Израда радног задатка –рачунски део Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Смиљанић Драгана

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

11.06.2019.

У 9,00

006 Израда радног задатка –

Практичан део

  Васић Бранко

Бојан Ерак

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

 

Распоред полагања матурског испита за смер

Геодетски техничар – геометар

Јунски рок 2019/2020

Време испита   Дежурни професори Учионица
09.06.2020 map in minecraft herunterladen.

Уторак

10:00-12:00 часова

Тест стручно теоријског знања Ратка Чорда

Милка Бикић Бокић

Даница Стојилковић

007

008

003

10.06.2020.

Среда

08:30 – 10:00 Група Б1

10:15 – 11:45 Група Б2

12:00 – 13:30 Група Б3

Катастар непокретности Комисија за оцењивање и прегледање радова 310
11.06.2020.

Четвртак

08:00 – 09:30 Група А1, А5

09:45 – 11:15 Група А3, А6

Геодетска мерења и рачунања Комисија за оцењивање и прегледање радова 007, 008
12.06.2020.

Петак

08:00 – 09:30 Група В1

09:45 – 11:15 Група В3

11:30 – 13:00 Група В5

Геодетски планови Комисија за оцењивање и прегледање радова 008

 

Комисије за прегледање радова и дежурство на практичним испитима

  • Премер и обрада података премера:
    • Јелена Филиповић, (заменик –),
    • Немања Видић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Радови у инжењерско-техничким областима:
    • Мирослав Квочка, (заменик –),
    • Дејан Иванишевић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Извршење послова у вези са катастром:
  • Мирослав Квочка, (заменик –Немања Видић),
  • Јелена Филиповић, (заменик – Дејан Иванишевић),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Израда геодетских планова:
  • Немања Видић, (заменик –Јелена Филиповић),
  • Дејан Иванишевић, (заменик – Мирослав Квочка),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

 

Дежурство наставника 01.06-12.06.

           
  DEŽURSTVO NASTAVNIKA 01.06-12.06 windows 10 jetzt herunterladen.    
           
  pre podne 08:00-14:00 posle podne 14:00-20:00  
ulaz dvorište ulaz  dvorište  
ponedeljak Tasić D minecraft free android. Tasić D. Mošorinski M. Mošorinski M.  
Stanković R. Stanković R. Žutić M herunterladen. Žutić M.  
Frančević Z. Frančević Z.      
utorak Šaša D herunterladen. Šaša D. Radonjić N. Radonjić N.  
Mudrinić D. Mudrinić D. Pivnički I daysyview herunterladen. Pivnički I.  
sreda Bubalo-Ostović M. Bubalo-Ostović M. Tanasin D herunterladen. Tanasin D.  
Popara Konakov M. Popara Konakov M. Nedeljković D. Nedeljković D sims 3 frisuren downloaden.  
četvrtak Cvijanović Đ. Cvijanović Đ. Milošević N. Milošević N herunterladen.  
Kuridža S. Kuridža S. Ćirić V. Ćirić V.  
petak Obradović A herunterladen. Obradović A. Vukčević M. Vukčević M.  
Rađen J. Rađen J. Vuković Vizi J hoe moet je rebrawl downloaden. Vuković Vizi J.  
           
 Na ulazu Nastavnici proveravaju da li učenici/zaposleni imaju maske  
Obaveštavaju ih o pravilima ponašanja i da kad završe moraju da napuste  
  školski objekat (dvorište škole)      
Dezinfikuju ruke učenicima/nastavnicima    
Nastavnik u dvorištu učenike opominje o merama opreza, preporučenom  
  razmaku kao i da kad završe napuste školski objekat.    
Na spratovima i u zbornici dežuraju nastavnici koji imaju nastavu i tetkice  
           

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

 

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

 

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т esoterik bücher kostenlos downloaden.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020 mero baller los kostenlos. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешинa

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 good sayings. у 09:00, ФОТО -ЛАБОРАТОРИЈА

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ГРАФИЧАРСТВО

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ПИСМЕНИХ РАДОВА

Разреди : Граф 41, Граф 42, Граф 45

1.Средојевић Р.

2.Дебелица М.

3.Тркуља З.

 

Разреди : Граф 43

1.Вукчевић М herunterladen.

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

 

 

Граф 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 301 – Милекић К.

II ГРУПА – Учионица 302 – Петровић Т.

III ГРУПА – Учионица 303 – Зидаревић-Крстић 

 

Граф 42  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 304 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА – Учионица 305 – Оторанов Б.

III ГРУПА – Учионица 201 – Тасић Д.

 

 

Граф 43  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 202 – Савић З.

II ГРУПА – Учионица 203 – Радоњић Н.

III ГРУПА – Учионица 204 – Вуковић-Визи Ј.

 

Граф  45  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 001 – Недељковић Д.

II ГРУПА – Учионица 002 – Ваван И.

III ГРУПА – Учионица 003 – Надрљански К.

IV  ГРУПА – Учионица 004 – Лончар Ј.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК the sims 4 aan het werk gratisen. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА

1.Вукчевић М.

2.Средојевић Р.

3.Поповић Ј.

4.Тркуља З.

 

ДТО 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Лаковић Јована

II ГРУПА – Учионица 108 – Куриџа С.

III ГРУПА – Учионица 104 – Цвијановић Ђ.

 

ШТ 41  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 307 – Жутић Милица

II ГРУПА – Учионица 107 – Иванишевић М.

III ГРУПА – Учионица 102 – Благојевић Ј.

 

 

ПА 41  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 306 – Стевановић И.

II ГРУПА – Учионица 106 – Рађен Ј.

III ГРУПА – Учионица 101 – Пивнички И.

 

ТЛР 41  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 105 – Попара-Конаков М.

II ГРУПА – Учионица 103 – Стевановић М.

 

ДТО 41

Техничар за обликовање намештаја и

Ентеријера

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 ing app wil niet downloaden. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Загорац Д.

II ГРУПА – Учионица 108 – Кисић А.

III ГРУПА – Учионица 104 – Ћирић В.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Мудринић Д. и Матић Д.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Вујошевић-К.В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Малинић В.

III ГРУПА – Учионица 108 – Мудринић Д.

Комисија: 1.Вујошевић-К.В.

                  2.Малинић В.

                  3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Млађеновић В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Обрадовић А.

III ГРУПА – Учионица 108 – Матић Д.

Комисија: 1.Млађеновић В.

                  2.Обрадовић А.

                  3.Соц bilder von pinterest downloaden iphone. партнер

ШТ 41 

Шумарски техничар

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 11:00- УЧ. 305

                II ГРУПА У 12:00 – УЧ.305

                III ГРУПА У 13:00 – УЧ. 305

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Станковић Р.

                        3.Марушевић Ј.

                        4.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:00 – УЧ.305

               II ГРУПА У 11:00 – УЧ.305

               III   ГРУПА У 12:00 – УЧ.305 

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Савић М.

                         3.Разредни старешина   

 

ПА 41 

Техничар за пејзажну архитектуру

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020 herunterladen.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:45- УЧ. 306

                II ГРУПА У 11:45 – УЧ.306

                III ГРУПА У 12:45 – УЧ. 306

KOMИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Мошорински М.

                        3.Петровић С.

                        4.Јованов Т.

                        5.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:30 – УЧ.306

               II ГРУПА У 11:30 – УЧ.306

               III   ГРУПА У 12:30 – УЧ.306 

KOMИСИЈА: 1.Кораћ М.

                        2.Мошорински М.

                        3.Разредни старешина   

ТЛР 41

Техничар за ловство и рибарство

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 schnittmuster baby beanie kostenlosen. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 102 – Алајица Д.

II ГРУПА – Учионица 105 – Бубало-О.М.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Јанковић И. и Перовић Ђ.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б,В – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ТАПЕТАР-ДЕКОРАТЕР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020 wie kann ich videos aus mediatheken downloaden.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Анђелић И.

                        2.Матић Д.

                         3.Соц.партнер

 

СТОЛАР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

 

ЗАДАТАК Б

ДАТУМ: 09.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

 

02.06.2020. у  08:00    (Писмени део испита)

03.06.2020. у 08:00      (Усмени део испита)

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

 

01.06.2020  у 08:30      (Писмени део испита)

02.06.2020. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Надрљански К microsoft office kostenlos downloaden für mac.

3.Анђелић М.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

 

03.06.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

 

03.06.2020. у 11:00     (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (1к)

 

02.06.2020 herunterladen. у 12:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

 

01.06.2020. у 12:00

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер С.

ХЕМИЈА  (1 к) 

04.06.2020. у 09:00

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Тасић Д.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (3к)

01.06.2020.  у  08:00

1.Николић Б word download macbook air.

2.Недељковић Д.

3.Вуковић-В.Ј.

ФИЗИКА  (1к)

01.06.2020.  у  14:00

                                                        

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

03.06.2020.   у 11:45

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

03.06.2020. у 11:00  

 

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Зидаревић –К.З.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

03.06.2020.  у  12:30   

 

1.Бубало-О.М wie kann ich von facebook videos herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (2 к)

01.06.2020. у 11:00

1.Милекић К.

2.Коџо С.

2.Куриџа С.

ВЕРСКА НАСТАВА   (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Коџо С.

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФ profile pictures for free. ПРОИЗВОДЊЕ  (1 к)

 01.06.2020. у 09:00

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ  (1 к)

01.06.2020. у 14:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

(2к)

02.06.2020.  у 13:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА  (2к)

01.06.2020. у 12:00

1.Јурик Ж.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д kann man mit amazon prime music downloaden.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)

02.06.2020. у 13:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ  (2к)

 

02.06.2020. у 09:00                  Радионице

                                                  ГАГАРИНОВА ***

1.Јурик Ж.

2.Чубрило Д.

3.Малиновић Н.

 

ТОП – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020 my tomtomen. у 09:00           

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКСА – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09 :00

                                        

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3к)

01.06.2020.  у 10:00

1.Танасин Д.

2.Димитрић К.

3.Ковачевић  М.

ПРАКСА – ГРАФИЧКА ПРИПРЕМА

02.06.2020.  у 08:00

                                       ГАГАРИНОВА  1    *****

                                       Радионице

1.Чубрило Д youtube video clips.

2.Малиновић Н.

3.Јурик Ж.

                                                    

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

05.06.2020. у 10:00  уч.305

1.Станковић Р.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

04.06.2020.  у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА  (1к)

04.06.2020 linkin park piano notes for free. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

01.06.2020. у  10:30

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

02.06.2020. У 10:00

1.Савић М appsen op samsung smartphone.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА (1к)

02.06.2020. У 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

02.06.2020. у 09:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

02.06.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Обрадовић А.

                                                         
– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
БОТАНИКА  (1к)

04.06 .2020. у 11:00

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

 

 Нови Сад, 26.05.2020.год.                                                                                                           

  Пом. Директора

                                                                                                          Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

 

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

Комисија за спровођење поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба дана 21.05.2020 године утврдила динамику спровођења процедуре поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба као, потребну документацију, рок за достављање документације као и време и место пријема исте games to for free for pc full version.
БОДУЈУ СЕ САМО ЗАПОСЛЕНИ КОЈИ СУ ЗАСНОВАЛИ РАДНИ ОДНОС НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ.
ЗАПОСЛЕНИ ДОСТАВЉАЈУ САМО ДОПУНУ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ОДНОСУ НА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ИЗ ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ fallout 3 for free german.

• ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Критеријуми за утврђивање запослених за чијим је радом престала потреба, са пуним или непуним радним временом, вреднују се у бодовима, а на основу члана 33 whatsapp backupen van google drive. ПКУ-а, и то:

1. рад остварен у радном односу:
• оверена и потписана потврда о оствареном радном односу (потврду издаје секретар школе на основу података из радне књижице закључно са датумом 30.06.2020 године herunterladen.
2. образовање:
• оверена фоткопија дипломе;
3. такмичења:
• Веродостојан доказ о резултатима постигнутим на такмичењима у организацији Министарства просвете предвиђени календаром такмичења, а то може бити:
• извештај школе организатора,

• оверена потврда школе организатора,
• извод из евиденције школе (дипломе, књиге и слично) teamviewer 13 kostenlos downloaden.
4. педагошки допринос у раду:
• Веродостојан доказ о раду на изради уџбеника који су одобрени решењем министра;

• Доказ – стручни чланак који је објављен у штампаној или електронској форми у стручној публикацији, у складу са Упутством о каталогизацији публикација;
5 windows 10 hintergrundbilder downloaden. имовно стање:

• укупна примања домаћинства по члану на нивоу републичког прошека према последњем објављеном податку републичког органа надлежног за послове статистике;

• под породичним домаћинством сматрају: брачни друг, деца и родитељи које запослени издржава, броју чланова домаћинства (извод из матичне књиге рођених за децу, венчаних за брачног друга и доказ да родитељи које запослени издржава да немају приходе);

6 download the city map venice. здравствено стање на основу налаза надлежне здравствене установе, односно надлежног фонда пензијског и инвалидског осигурања:
Доказ о здравственом стању (инвалидност-инвалидска комисија, тешка болест- конзилијум лекара надлежне здравствене установе, професионално оболење- медицина рада);

7 download and cut songs. број деце предшколског узраста, односно деце на редовном школовању до 26 година старости:
• Извод из матичне књиге рођених све рођене деце,
• Оверена потврда о редовном школовању (државне и приватне школе и факултети се једнако третирају);
• РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ НАПРЕД НАВЕДЕНЕ ДОКУМЕТНАЦИЈЕ ЈЕ 10.06.2020 године windows 10 update 1909en.
• ПОТРЕБНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОСТАВИТИ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ од 01.06.2020 до 10.06.2020 У ПЕРИОДУ ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА web videos herunterladen.
• РОК ЗА ЖАЛБУ НА РЕЗУЛТАТЕ ПРЕЛИМИНАРНЕ ЛИСТЕ ПОЧИЊЕ ДА ТЕЧЕ ОД ДАТУМА ОБЈАВЉИВАЊА ЛИСТЕ (најмање 5 радних дана).
• КОМИСИЈА ОБЈАВЉУЈЕ КОНАЧНУ ЛИСТУ НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ЖАЛБУ.
• КОМИСИЈА ДОСТАВЉА ДИРЕКТОРУ ШКОЛЕ, ЦЕЛОКУПНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ВЕЗАНУ ЗА ПОСТУПАК УТВРЂИВАЊА ТЕХНОЛОШКОГ ВИШКА.