ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (1 к)

 

16.12.2019. у  17:50    (Писмени део испита)

17.12.2019. у 14:30      (Усмени део испита)

1.Вукчевић М.

2.Поповић Ј.

3.Тркуља З.

МАТЕМАТИКА  (5 к)

 

13.12.2019. у 12:40      (Писмени део испита)

16.12.2019. у 11:00      (Усмени део испита)

1. Лончар Ј.

2.Анђелић М.

3.Загорац Д.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (2 к)

 

17.12.2019  у 10:10      (Писмени део испита)

18.12.2019. у 11:00     (Усмени део испита)

1. Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

ИСТОРИЈА  (4к)

17.12.2019. у 15:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

СОЦИОЛОГИЈА  (1к)

 

20.12.2019. у 14:30    Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Патарић С.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (4 к)

 

20.12.2019. у 14:30   Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Патарић С.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

17.12.2019. у 11:00

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3. Марић Н.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (1к)

13.12.2019. у 12:40

1.Радованов Ђ.

2.Вајнбергер-М.С.

3. Милошевић Н.

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (2к)

16.12.2019 у 13:35

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Вуковић-В.Ј.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1 к)

16.12.2019. у 14:30

1.Ковачевић А.

2.Милекић К.

3.Куриџа С.

ХЕМИЈА  (4 к) 

18.12.2019. у 13:35

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Лер Ф.

ФИЗИКА  (1к)

  19.12.2019. у 13:00

                                                         

1.Топић Ј.

2.Лер Ф.

3.Лазар Д.

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА  (1к)

19.12.2019. у 13:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

БИОЛОГИЈА  (1 к)

13.12.2019. у 13:30

1. Попара-К.М.

2.Јованов Т.

2.Лер Ф.

ВЕРСКА НАСТАВА (4к)

13.12.2019. у 11:00

1. Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Оторанов Б.

                                                                                                          

ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО

ДЕЦЕМБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЕКОНОМИЈА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ  (1 к)

 20.12.2019. у 12:35

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1 к)

20.12.2019. у 12:35

1.Ваван И.

2.Димитрић К.

3. Танасин Д.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (4к)

18.12.2019. у 12:40

1.Танасин Д.

2.Ковачевић М.

3.Пјешчић Т.

ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА (1к)

16.12.2019. у 11:00

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ТОП – ФОТОГРАФ  (5к)

18.12.2019. у 10:00

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Анђелић Б.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-техничар за обликовање гр.пр.  (1к)

17.12.2019. у 18:40            графичке радионице

                                              ГАГАРИНОВА 1****

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Малиновић Н.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – техничар штампе (2к)

20.12.2019. у 11:00

                                          графичке радионице

                                              ГАГАРИНОВА 1****

1.Четојевић О.

2. Фанчевић З.

3.Патарић С.

ГРАФИЧКО ОБЛИКОВАЊЕ И ПИСМО (3к)

23.12.2019. у 10:15

1.Недељковић Д.

2.Вуковић-В.Ј.

3.Савановић-Б.Б.

ТОП-ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ (1к)

19.12.2019. у 12:40

1.Јурик Ж.

2.Јаковљевић Д.

3.Ковачевић М.

                                                                      

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ДЕЦЕМБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА  (3к)

17.12.2019. у 14:30

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА  ДРВЕТА   ( 3к )

17.12.2019. у 14:30

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Ковачевић А.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ ( 1к)

16.12.2019. у 11:00

1.Јанковић И.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ДЕНДРОЛОГИЈА СА ФИТОЦЕНОЛОГИЈОМ (2к)

17.12.2019 у 14:30

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

БОТАНИКА  (1к)

16.12.2019. у 12:00

1.Јованов Т.

2.Перовић Ђ.

3.Попара-К.М.

ИСХРАНА БИЉА  (2к)

16.12.2019. у 12:00

1.Јованов Т.

2.Перовић Ђ.

3.Попара-К.М.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА  (4к)

18.12.2019. у 10:00

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3. Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА (    к)

23.12.2019. у 12:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3 Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

16.12.2019. у 12:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ЗАШТИТА ШУМА (   к)

23.12.2019. у 12:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

ДЕНДРОМЕТРИЈА   (    к)

23.12.2019. у 12:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА   (1к)

16.12.2019. у 13:30

1.Млађеновић В.

2.Малинић В.

3.Вујошевић-Крстић В.

ПОМОЋНИ МАТЕРИЈАЛИ  (1к)

18.12.2019. у 13:30

1.Савић З.

2.Матић Д.

3.Шаша Д.

ТЕОРИЈА ФОРМЕ СА ЦРТАЊЕМ  (2к)

17.12.2019. у 15:30

1.Ђаковић Т.

2.Савановић- Б.Б.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (1 к)

23.12.2019. у 14:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ДИЗАЈН  (3к)

18.12.2019. у 14:30

1.Лакићевић М.

2.Циндрић М.

3.Обрадовић А.

СТОЛАРСТВО  (1к)

16.12.2019. у 13:30

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић В.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ  (2к)

18.12.2019. у 15:00

1.Лакићевић М.

2.Циндрић М.

3.Перовић Ђ.

ЦВЕЋАРСТВО  (1к)

16.12.2019. у 12:00

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

23.12.2019. у 13:30

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-К.В.

3.Малинић В.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА

 (       к)

23.12.2019. у 14:00

1.Малинић В.

2.Вујошевић-К.В.

3.Млађеновић В.

ИЗРАДА ПРОТОТИПА И МОДЕЛА     (       к)

16.12.2019. у 13:00

1.Шаша Д.

2.Обрадовић А.

3.Матић Д.

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ПЕДОЛОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ  (1к)

16.12 .2019. у 12:00

1.Мошорински М.

2.Туцић В.

3.Жутић М.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (2к)

17.12.2019. у 12:00

1.Иванишевић М.

2.Кораћ М.

3.Мошорински М.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ (1к)

18.12.2019. у 10:00

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПОДИЗАЊЕ И НЕГА ЗЕЛЕНИХ ПОВРШИНА (1к)

17.12.2019. у 11:30

1. Мошорински М.

2.Туцић В.

2.Кораћ М.

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ПАРКОВА И ОСНОВЕ ГРАЂЕВИНАРСТВА    (1к)

16.12.2019. у 12:00

1.Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ЗАШТИТА ЗЕЛЕНИХ ПОВРШИНА  (1к)

18.12.2019. у 13:00

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

ОСНОВИ АРАНЖИРАЊА БИЉНОГ МАТЕРИЈАЛА (1к)

18.12.2019. у 12:45

1.Кораћ М.

2.Туцић В.

3.Мошорински М.

 

-СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ (1к)

20.12.2019. у 12:35

1.Ваван И.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (1к)

16.12.2019 у 13:20

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ЗАШТИТА НА РАДУ (1к)

18.12.2019. у 13:30

1.Млађеновић В.

2.Шаша Д.

3,Матић Д.

СОЦИОЛОГИЈА  (1к)

 

18.12.2019. у 16:00    Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Патарић С.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (4 к)

 

18.12.2019. у 16:00   Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Патарић С.

 

 

Нови Сад, 03.12.2019.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

Oдговорите