56. Међународни сајам намештаја, опреме и унутрашње декорације

(06-11.11.2018)

Сва одељења смера Техничар за обликовање намештаја и ентеријера, као и Столар и тапетар-декоратер посетили су, заједно са својим предметним наставницима и наставницима практичне наставе, Међународни сајам намештаја и машина за дрвну индустрију у Београду 07.11.2018 microsoft word kostenlos windows 7. Ове године су нам се придружила и два одељења смера Архитектонски техничар. У главним халама сајма ученици су имали прилику да виде различите идеје, облике и конструкције намештаја, да упознају нове излагаче и да покупе савете од будућих колега, као и да виде различите врсте декорација и опреме ентеријера excel german.

По први пут на овогодишњем сајму намештаја, представилa се израелска компанија ”Wood feel” из Куршумлије са иновативном технологијом површинске обраде kostenlos lieder herunterladen download. Иако смо се споразумевали на енглеском језику, када су увидели да су наши ученици заинтересовани за њихове производе, драге воље су нас примили на свој штанд spiele günstig downloaden. Ученици су имали прилику да се упознају са њиховом патентираном 3D технологијом  за површинску обраду дрвета, као и да виде различите комаде намештаја обрађене управо овом технологијом teleboy herunterladen. Док у хали 5 ученици су имали презентацију рада CNC ровера и присуствовали су презентацији новог петоосног NEXTEC система компаније HOLZ-HER youtube playlist mp3 kostenlos. Ученици су имали прилику да се упознају и са различитим врстама глодала, кружних тестера и других алата amazon prime to pc. Приликом посете сајму намештаја, ученици су проширили своја знања и упознали су се са новитетима из своје струке steuererklärung formular herunterladen.

Након сајма, имали смо слободно време у центру града herunterladen. Полазак кући уследио је у 17 часова. Пут је протекао у најбољем реду и захваљујемо возачима Grand Tours, који су се побринули да све иде по плану herunterladen.