55. Међународни сајам намештаја, опреме и унутрашње декорације и 55. Међународни сајам машина, алата и репроматеријала за дрвну индустрију (07-12.11.2017)

Сва одељења смера – техничар за обликовање намештаја и ентеријера, као и одељење- столар и тапетар-декоратер, посетили су заједно са својим предметним наставницима и наставницима практичне наставе, Међународни сајам намештаја и машина за дрвну индустрију у Београду 10.11.2017 herunterladen. У главним халама сајма ученици су имали прилику да виде различите идеје, облике и конструкције намештаја, да упознају нове излагаче и да покупе савете од будућих колега, као и да виде различите врсте декорација и опреме ентеријера hoe whatsappen samsung.
По први пут ове године, на сајму намештаја представили су се велики пријатељи наше школе, компанија Ентеријер Јанковић, излагајући хотелски програм omsi 2 kostenlos vollversion. Такође, присуствовали смо додели награда, где су колеге инжењери Прераде дрвета са Шумарског факултета у Београду добили Златан кључ за најбољи концепт и дизајн у јавном простору lego star wars kostenlos downloaden. У остале две хале ученици су имали презентацију рада CNC ровера, као и појашњења рада нових изложених машина од колеге из компаније StilLes adobe photoshop elements 10 herunterladen. Ученици су имали прилику да се упознају и са различитим врстама глодала, кружних тестера и других алата amazon video filme downloaden pc. Приликом посете сајму намештаја, ученици су проширили своја знања и упознали су се са новитетима своје струке whatsapp herunterladen macbook.